IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
20. lis 2009

Dadoušku to neovlivníš a my co jsme v 70letech vyrozený,máme nějaké protilátky proti tomu hnusu,protože něco podobného za nás bylo 😝 já myslím,že to jde hlavně na děti co jsou nějak nemocné a tím pádem mají oslabený imunitní systém a pak na staroby

meduna
autor
20. lis 2009

hele ,my sice máme mládí v prdeli ale do důchodu přeci jen daleko 😀 😀

meduna
autor
20. lis 2009

dostala jsi dneska sms?jaká jsem byla chudinka jo 😢 😢

rosall
20. lis 2009

ähoj, už je tady mrtvo?

dadous
20. lis 2009

jee medu ja na tebe uplně zapoměla, sms přišla ale byl zrovna chaos a pak mi to vypadlo z kebule, no a maš to teda dobry? nemaš bolest?
čus ros 😵

nadis.h
20. lis 2009

Medunko ahoj, 🙂 cely den jsem na Tebe myslela zda jsi udelala nejaky objev dnes. 😀

Tuli ahojky a moc dekuji! 🙂 preji fajn dovolenku! 🙂 zavidim teplicko. Ja byla pred 2 lety touhle dobou na Djerbe a bylo to take supracky! Teplo a malo lidi.

meduna
autor
20. lis 2009

ahoj Ros,
no právě že Dadoušku nevím,jsem tam kapánek strachy békalo 😔 Navrtal mi korunku,toho jsem se bála nejvíc,pak mi protáhnul ty kanálky a vysápnul nervy,bo co 😝 kroutila jsem palcema u nohou,jako to dělaj chlapi u sexu 😀 😀 ale já teda ne blahem 😠 pak mi tam něco napral a zamáznul,kdyby něco mám mu zavolat a vyndá to,jinak termín mám ve čtvrtek a když to prej bude dobrý tak mi mojí korunku uzavře

meduna
autor
20. lis 2009

Ahoj Nadi,ne dnes žádný objev nebyl,no ono se brzy něco najde 😀

meduna
autor
20. lis 2009

jo,vlastně dnes jsem našla 5 éček,tak jsem si hned koupila za 4,50cífky 😉

rosall
20. lis 2009

ahoj dadous....a nadish - já hrozně ráda taky cestuji...ale bojím se letadla jak čert kříže.......poslední dobou jezdíme po čechách a je to taky supr
nejlépe vzpomínám na krétu....

jakpak to nadish , že jsi pořád doma sama?

rosall
20. lis 2009

co to je 5 éček?..:o))))

meduna
autor
20. lis 2009

5Eur 😉

meduna
autor
20. lis 2009

Dadoušku už je dosmažíno a pupíčky napraný?

rosall
20. lis 2009

ahoj medu...aha, ty máš napsáno v profilu zahraničí....kdepak pobýváte?

nadis.h
20. lis 2009

medu tak dobry ne? 🙂 lepsi jak dratem... 😀
Rosi ahoj. 🙂 ja letani miluju. Naletala jsem se az az. Jeden cas jsem letala i do prace z Italie. 😀 ja ted sama doma nejsem. Ale pres zimu ano a i leto. Pritel dela na horach na chirurgii tak je v praci v sezone od pondeli do nedele. 😝

meduna
autor
20. lis 2009

no to si piš,že je to lepší jak drátem 😀 😀 kdyby to tak bylo každý den,to by bylo 😵

meduna
autor
20. lis 2009

Ros,v Norimberku

rosall
20. lis 2009

nadish:..jednou jsem trávila silvestra v liberci..:o))...kámoška tam chodila do školy a má tam hafu spolužaček.....leona trejbalová...jestli ti to něco říká?..:o))...ale to by byla moc velká náhoda...:o)

rosall
20. lis 2009

hurá sex ve městě..:o)

rosall
20. lis 2009

med: ach soo...přechodně nebo na trvalo?

meduna
autor
20. lis 2009

Nadi,chodíš s košem 😀 😀 😎

nadis.h
20. lis 2009

Medus a piloti nenechavaj jo dyska? Bych si myslela,ze jsou zvykli ze sveta...

meduna
autor
20. lis 2009

no zatím trvale,ale před smrtí chci do Čech,abych mohla prdět v mojí rodné hroudě 😀

meduna
autor
20. lis 2009

Nadi piloti???ty tak akorát prázdný papírky od sušenek a pak ty gumový věci,jak jsem měla už čest najít 😀 😀 😀 a letušky?to je prasinec hroznej

meduna
autor
20. lis 2009

Tak u Dadoušků se asi dlabou už koblížky a my nic noooo 😖

rosall
20. lis 2009

..:o)))))
co těm přivedlo?

dadous
20. lis 2009

😀 jo medu pupíčky naprany 😀

meduna
autor
20. lis 2009

a šmakujou jo 😎

dadous
20. lis 2009

jo došla hladka, tak jsem nahradila polohrubou, ale jsou gut 😅

rosall
20. lis 2009

meduna: si říkám , až budu mít ta dvojčata..:o))..tak budu taky taková vzorná matka. jakoo dadous..zatím se musí spokojit s teplým jídlem jednou týdně....většinou v neděli...v sobotu si dávám veget..po prac. týdnu...:o))))