IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
25. lis 2009

leni-ty mas teda dnes na spech 😀 ale hlavne musis udelat krasnou ze sebe,at udelas dojem......jinak sex s gumickou jsem teda nikdy nezkusila..... 😀

dadous
25. lis 2009

brrrrrr gumička je divna 😝

coko.joko
25. lis 2009

dadu ja vstavam kazdy den prdelkou nahoru 😀 nikdo na me nesmi mluvit a funguji az tak za hodku 😀 😀
leni-ja mam jasno co varim....bramborovou polevku a rizeto.......... 😉

dadous
25. lis 2009

ja dneska zas nevařím, zbyla mi tu vajíčkova 😅 a k večeři at si vezmou co chtěj 😅

coko.joko
25. lis 2009

no dadous ja nebudu varit v sobotu a v nedeli 😀 jsem sama,takze budu o houskach 😀

dadous
25. lis 2009

no ale aspon nějakou zeleninu si k tomu dej 😀

coko.joko
25. lis 2009

dadous ja zeleninu a ovoce jim na kila....manzel porad rika,ze se nam narodi koza a ne dite,kdyz porad jim zeleninu 😀 😀 😀 😀

dadous
25. lis 2009

no ja ted ujíždím na pomerančích, před tím nektarinky 😅

coko.joko
25. lis 2009

takze jen same dobre veci.......... 😀 a rybicky me chutnaji.......

dadous
25. lis 2009

😝 ne tak ja rybičky ne e 😕

coko.joko
25. lis 2009

tak mam uvareno a jsem uplne hotova 😀 takze jdu smer gauc a nic nedelam 😝
leni-kdepak te mame,ze by jsi byla uz na pohovoru........tak tfujj,tfujjjj....... 🙂

dadous
25. lis 2009

😝 mam umyty další okna a taky jdu směrem gauč, s talířkem 😅

lenkacar
25. lis 2009

no jsem už krásná a nic furt ..sms nejde ...ale furt je to rozmezí od 14 do 18hod. 😝 no a pak nemám bejt nervní

coko.joko
25. lis 2009

no leni-rozmezi je docela velky,aby se ti neroztekl makeup 😀 ale ty to zvladnes myslime na te 😉

lenkacar
25. lis 2009

jsem doma ,ale mám hlad ..makeup je svině a řasenka ještě větší .. 😝

coko.joko
25. lis 2009

no to me povidej.....predevcirem jsem zmokla jako svin a to jsem sla jeste pro housky s manzelem a kdyz jsem prisla dom,tak cumim do zrzadla a rasenka uplne roztekla a pritom je to vodoodolna 😀 😀 😀 tak me to povez... 😀 😀 a ja si rikala,ze po me ta prodavacka tak cumi......

lenkacar
25. lis 2009

no musí se podívat na krásku ne?jsem shodila srst a jsem popíchaná jak prase 🙄

nadis.h
25. lis 2009

Tak Lenís to má za sebou už. 😉

lenkacar
26. lis 2009

jo holky konkurz jsem vyhrála ..bylo tam 5holek a já měla nejkrásnější oči 😀 😀 😀 😀 😝

coko.joko
26. lis 2009

ahojda leni,to je super...jsem ti verila,ze to das......jupiiiiiii mam radost........ 🙂 🙂

dadous
26. lis 2009

ahoj holky 😵
no leni a?

coko.joko
26. lis 2009

dadous leni na nas nejak prdi.....a nechce nam rict co a jak 😀
ja uklizim skrine moje a davam pryc veci co me jsou malicke a zjistla jsem,ze snad otevru bazar kolik toho mam a je to skoda vyhodit 😀 😀

dadous
26. lis 2009

no jo, sehnala praci a na nas prdí, 😕
to nevyhazuj, potom se to bude hodit 😵 mě čekaj poslední dvě okna, ale mam pěkně namoženy nohy, se mi špatně seda na hajzlík 😀

dadous
26. lis 2009

a medunka se taky vubec neozvala co psí holčička, asi jsou z ní cely vysrany 😀

coko.joko
26. lis 2009

dadous to uz jsou veci,ktery asi neoblyknu 😉 fakt malicky....podaruju netere ty se vzdy tesi co jim teta da...ja jsem totis blazen a koupim neco a jeste s visackou to dam do skrine a pak na to zapomenu a pak uz to je male.. 😀 😀
no leni se asi psych.pripravuje na tu praci a medu ta prijela urco v noci,tak sla hned dadat...
no to mas z tech oken,jak porad mejes 😀 se pak nediv,ze bolej nohy.....na vyjdu do tretiho patra a boli me taky nozky 😀

dadous
26. lis 2009

ja mam pocit že medu psala , že večer měla jít ještě do prace 😕
nemate vytah?

coko.joko
26. lis 2009

no tak to nevim...ale ja mysela,ze psala,ze prijede okolo pulnoci..
vytah?Tak ten bych potrebovala a hodne,ale opravdu tu neni a nez se vzdycky dobelham nahoru,tak jsem uplne hotova 😀 a to nevim co budu delat v 9 mesici

dadous
26. lis 2009

jo ja už mam co dělat abych se vyhoupla z auta 😀

coko.joko
26. lis 2009

tak to ja mam dobry,protoze mame auto vysoke 😀 takze se me nalejza a vylejza dobre 😀

dadous
26. lis 2009

že by jsme koupily jiny auto? 😀 😀 néé mě vždycky dadouš chytne pod zadkem a pomuže mi 😀