IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
27. lis 2009

to mas pravdu...utika to jako blazen....ja jsem zrovna rikala vcera Vratovi,ze uz jsem 16tt a jeste chvilku a bude mit spuntika u sebe.....jo ja taky musim ted o vikendu jsem sama ten muj jede do Hamburgu,tak budu radit..ale nebudu to prehanet..... 😀 😀 jsem vyrobila advetni misku....a to staci 😀

lenkacar
27. lis 2009

já jsem udělala domácí bejlís a 2velký těsta na cukroví ,ale dělat je nebudu ,odpočívaj ,je mi divně možná budu chcípat

coko.joko
27. lis 2009

je leni bejlis a jak se to dela a je to urco moc dobry.......to ja muzu i domaci vajecny konak.......

dadous
27. lis 2009

leni taky si udělam, to zas budem mít zalepeny huby 😀

coko.joko
27. lis 2009

a jak se holky dela ja taky udelam.......ale nevim jak

dadous
27. lis 2009

pošlu ti do IP recept 😵

coko.joko
27. lis 2009

je to jsi zlaticko 😉

dadous
27. lis 2009

von ten recept tady někde bude x stranek do zadu, ale kdo by to hledal 😀

coko.joko
27. lis 2009

aha tak to bych musela jet stranku po strance a hledat 😀 ale dekuji

dadous
27. lis 2009

no jo vono tady je receptů 😀 hafo 😀 někdo do toho dava ještě šlehačku ale to se rychlejc kazí 😵

coko.joko
27. lis 2009

ne takhle to je uplne idealni.......akorad jestli tu maji Salko....ty nackove 😎

dadous
27. lis 2009

to nevím ale medunka myslím říkala, že ho vozej z čech 😖

coko.joko
27. lis 2009

😎 no to ja si prave taky myslim,ze tu asi nebude no pokoukam dneska odpolko a uvidime....kdyztak si ho udelam v lete 😀 😀

coko.joko
27. lis 2009

kdepak je ta lena........prijde,rekne a zase odejde

dadous
27. lis 2009

😀 😀 jo hele to se da pít furt, nebo by ti někdo musel poslat z čech 😵

coko.joko
27. lis 2009

no je fakt,ze sem kamoska za mnou jede pristi vikend,tak ji asi reknu,at koupi po ceste...... 😎 misto cigaret poveze Salko.......

coko.joko
27. lis 2009

me se nechce nic nedat...........a to mam plny kos zehleni,vyzdobu bytu,a jeste varit....... 😀 a ja sedim u pc a cvakam si tu

dadous
27. lis 2009

no jo ale taky na to maš celej víkand 😅 my musíme zejtra dojít do lesa pro nějaky větve 😝 a večer jdeme za kulturou, jsem zvědava jak dlouho tam vydržím 😀

coko.joko
27. lis 2009

o kultura tak at se ti tam libi 😎 to mas pravdu cely vikend,ale za chvilku je tu manzilek a tak musim neco delat a ne porad sedet u pc..... 😀 😀 😀

dadous
27. lis 2009

no ja pujdu taky na tu pudu, něco tam vyhrabat 😵 😵

coko.joko
27. lis 2009

jo tak pamalu dad 😉 ja jdu taky neco delat......

dadous
27. lis 2009

ok ale taky to nepřehaněj 😀 zatím čus 😵

nadis.h
27. lis 2009

Ahoj holky,

Leni nehty od rýžojedů jsou super! Já když si nechávala dělat jakýkoli normální gelovky od češek tak mě prostě nedrží a třeba druhý den mi upadl celý nehet aniž by bylo poznat že jsem nějaký měla nalepený,ale od čongů mi držejí skvěle a nikdy se mi ani jeden neulomil.To by mi asi šel i s prstem. A dělají je hezky.

dadous
27. lis 2009

joo čínani jsou šikovny 😀

lenkacar
27. lis 2009

jo to má já ten recept s tou šlehačkou a mě se to nestačí zkazit 😀 😀 😀 😀 ted tu byla teta tak jsme si dali 2škopíčky je to namka

dadous
27. lis 2009

no leni mě ještě loni taky ne 😀

lenkacar
27. lis 2009

no tady je dělaj chvíli nehtíky ..smrad ukrutnej ..ale co jsem tak na dálku čuměla do tý kukaně ,ona je to součást krámu s oblečením a maj tam skleněnou kukan na ty nehty ..tak to vypadalo dobře..

coko.joko
27. lis 2009

leni jen dve stopicky 😀 a je tam citit ten rum hodne,abych nebyla moc namotana,kdyz mam to mimi v brisku 😀
jsem teda sikovna uz jsem zvladla obyvak a jsem uplne hotova 🙂 takze ted amm pauzu

coko.joko
27. lis 2009

leni tak to zkus a uvidis,treba zrovna u vas ty sikmovocky to udelaji dobre 😀

dadous
27. lis 2009

jo čoko, docela je ten rum cítit, tak ale mužeš ho tam dat mín 😵