IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
29. lis 2009

jo povedou , na tom není co skazit 😀

dadous
29. lis 2009

akorat až ty kobližky budeš vytahovat z oleje, tak je nedavej hnedka do cukru, pže se na to horky nabalí strašně moc, takže ja to vždycky nejdřív vyndam na talířs ubrouskem a necham chvilku vychladnout

coko.joko
29. lis 2009

jo to je presne ona 😀

dadous
29. lis 2009

on 😀 😀 😀

coko.joko
29. lis 2009

jo udelam jak rikas......no debil ON 😀 😀 😀

dadous
29. lis 2009

no hele u nich nikdy nevíš, jestli ona nebo on 😀

coko.joko
29. lis 2009

to je pravda a hlavne nekdy kdyz jsou jako Zena,tak jsou krasny a pak se odmaluji a jsou to hnusny chlapy 😀

koblichzek
29. lis 2009

Ahojky, kdopak mě to tady dneska dělá? 😉

coko.joko
29. lis 2009

Tak mam hotovo....koblizky jsou upecene a za chvilku je obalim v cukru a rychle schovam,abych je nesnedla 😀 😀
Ahoj koblizku......ja te delam 😀 😀 😀

koblichzek
29. lis 2009

A povedla jsem se alespoň?
A proč si je dělala, když je teď schováš, abys je nesnědla 😀

coko.joko
29. lis 2009

no jasne vypadaji krasne 😎 jeste jsem teda nemela,ale urco jsou dobry 😀 protoze me ted hrozne chutna sladky a zitra rano prijde manzel,tak at ma i on......nebo si k tomu sednu a snim je 😕

dadous
29. lis 2009

ahoj kobli 😵 maš uspěch 😀
ccko, je to jako mor, je se jich vždycky strašně přežeru 😀

koblichzek
29. lis 2009

Já zas nevím jaký koblížky, na jaké straně je recept?

coko.joko
29. lis 2009

no dad a to ja jsem sladky nikdy nejedla,ale co jsem tuhule tak se muzu uzrat...... 😀

coko.joko
29. lis 2009

ja vim uplne presne je to strana 1100 jsem to dneska nasla 😀

koblichzek
29. lis 2009

Díky, již je opsáno. A kolik si jich z té dávky udělala?

dadous
29. lis 2009

ja zas ted mam furt chut na jatra 😕

koblichzek
29. lis 2009

Jsem četla, že játra by se jíst moc neměla (v těhu), ale nevím, jestli je to pravda. Já mám teď asi třetí den chuť pořád na kyselý 😀

dadous
29. lis 2009

no jo v těhu by se nemělo věcí 😅

koblichzek
29. lis 2009

To je fakt, ale teď to moc nedodržuju 😅 . Co chci (pokud už něco chci), tak si to prostě dám a hotovo.

dadous
29. lis 2009

přesně tak, na co mam chut to si dam 😵 když to člověk nejí na kila tak se nic neděje 😅

dadous
29. lis 2009

kobli a už si začla konečně něco jíst, nebo je ti furt blbě?

koblichzek
29. lis 2009

Musím říct, že je mi líp. Už i v množství snězeného jsem zaznamenala pokrok, tak snad to tak půjde dál.
Ještě musím vydržet s nervíkama do úterý - to si jedu pro ty výsledky z genetiky a pak bude určo ještě líp 😉

dadous
29. lis 2009

jako myslíš že to maš i od nervu?

koblichzek
29. lis 2009

Nevím, možné je všechno. Ale nijak zásadně to neovlivňuje. Prostě pdole mě je to tím, že jak mi neroste pupíček, tak mi to mimčo moc tlačí na žaludek.

dadous
29. lis 2009

aha, to je taky možny 😉 mě zas včera pěkně nakopaval-a močak, ale takovou dobu 😀

coko.joko
29. lis 2009

mela jsem telefon od maminky musela me zkontrolovat 😀 kdyz jsem pry sama od soboty 😀
kobli ja jsem delala z pulky jen a mam jich presne 15KS 😉
no ja jsem taky slysela a i doky me rikal,co mam a nemam jist,ale to bych musela bejt jen na zelenine 😀 takze jim taky na co mam chut.....a holky dneska jsem se vazila a mam o kilo vic......nez moje puvodni vaha... 😉

koblichzek
29. lis 2009

Jo jo, to má ten náš bobeček taky nejradši. Hlavně ráno, když se probouzím, ta se nacpe přesně nad močák a jede 😀 .

dadous
29. lis 2009

no tak koukam že žrava jsme akorat ja, mě zas každej říka jak mam malej pupík na to že jsem v šestym měsíci, tak jim říkam že se mi to vraží do celyho těla 😀