IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
20. pro 2009

no tak Kebab a nebo Dönner je uzasny tady mame 10metru od bydliste turka a ten teda dela unikatni a vzdycky nam dava vic a ja se cpu jako blazen a k tomu to jejich mleko a jsem uplne prezrana 😀 to mam tak 2 krat do tydne....fakt dobrota.....

nadis.h
20. pro 2009

Největší mnamka je to. Já jsem měla ve Švajcu jednoho a druhého pak v Německu když jsme jezdili domů tak jsme se stavěli u něj a já si brala na cestu. To byli vždy porce,že jsem to měla ještě druhý den.To se nedalo sníst. Miluju to v té placce. A byla jsem překvapená že i tady v Liberci jsem turky našla co ho dělají stejně dobrý. V Praze jsem si ho dala jednou a vyhodila ho. To byl hnus a hlavně málo masa.

coko.joko
20. pro 2009

no v ty placce me to moc nechutna a ted jsem zapomela jak se to jmenuje 😀 no ale je to fakt moc dobry....a ja to nasla v HK a taky je to turek a tak jsem si to dala a docela chtel hodne penez a kdyz se me zeptal jestli na to chci kecup a nebo tatarku,tak jsem mu rekla,ze Kebab a nebo Dönner se nedela s kecupem a uz vubec ne s tatarkou a tak na me koukal..... 😕 jsem to asi prehnala a bylo pekne hnusny

coko.joko
20. pro 2009

a co nadis delas na netu,ze nejsi si s tim svym u telky........
ja jsme sama a budu az do zitra.... 😢

nadis.h
20. pro 2009

Tak to byl nějaký počeštělý turek. 😀 Fuj to si neumím představit s tatarkou či kečupem.To je už o ničem.Ta bylinková zálivka je nejlepší na to!!!To dělá tu skvělou chut.Oni tady v česku nic moc.Říkám tenhle turek tady je jediný,který to má stejně dobré jako ty u Vás nebo ve Švajcu.

coko.joko
20. pro 2009

no prave a kdyz jsem videla jak si to lidi davaji a pak merekne kamoska,ze je to vyborny,tak bych blil.....a to same cina a dalsi veci....jsem asi uz tim jidlem nakazena,ale proste jsem zvykla tady na ty dobrutky a pak v CR akorad jsem nasrana,kdyz to vidim......takze si v CR davam jen klasiky cesky jidla.....jo ta omacka bylinkova je vyborna 😉

blazenkaa
20. pro 2009

ahojky kobylky jdu se na Vás mrknout tak snad tu teď jste
🙂

nadis.h
20. pro 2009

Coko já jsem sama doma a budu až do večera do Vánoc a pak zas od 28.12. až do 2.1. přítel vždycky obtýden v zimě jezdí pracovně pryč na týden.
Fuj já čínu nesnáším.Já jim prostě nevěřím těm šikmookým. 😝 Jednou jsem měla hlad,když jsem ještě bydlela v Praze a tak si šla pro čínu taky do jedné rýžojedské restauračky a nikdo mi nevymluví,že to údajné kuřecí bylo kuřecí. Takže čínu dělám jedině doma. Od nich bych si nekoupila ani rohlík.

Ahojky Blaženko, jsme tu. 🙂 Jak se máš?

blazenkaa
20. pro 2009

No konečně aspoň někdo tu je já jsem jdu a pokaždé tu nikdo není nebo náhle zmizíte .
Já se mám pořád stej ně pořád pracuju a lítám po doktorech a pracuju a lítám po doktorech a to je pořád dokoloa .
A co ty jakpak se ti vede a co mimi

blazenkaa
20. pro 2009

koukám že klábosíte o šikmookejch tak to já teda k ním taky nechodím vůbec tomu nevěřím a ani by mi to asi od nich nechutnalo české je české 😉

dadous
20. pro 2009

nadi jo , chcem ho objednat z PL, ale jen sportak, autosedačku a korbu koupím asi z bazaru 😵

blazenkaa
20. pro 2009

ahojky tak jsem tu dadousku nikam jsem nezmizela nikoho jsem tu nepotkala tak jsem šla péct ovocné placičky

coko.joko
20. pro 2009

nadis to ja muzu mnam.......
blazenko ja tu jse mtaky jen jsem musela pro jidlo dolu a pak nez vylezu ty schody tak to trva 😀

blazenkaa
20. pro 2009

ahojky coko ono s baťohem vepředu se špatně chodí po schodech viď 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
20. pro 2009

blaži dyt mi tu jsme furt 😅

nadis.h
20. pro 2009

Blaženko dobrý.Je mi celkem fajn. 🙂 Jinak buď ráda,že máš práci já jsem kvůli ní docela na nervy,že vše musí platit přítel. 😖

Já taky rýžojedům nevěřím. 😝 I po stránce hygieny nic moc představa. 🤐

blazenkaa
20. pro 2009

tak já se trefuju když tu chviličku nejste ,ale to už je jedno .Není moc času na sedění u PC.

a jakpak je vám ostatním těhulkám

coko.joko
20. pro 2009

no blazenko to mas pravdu a kdyz bydlime az v tretim patre,tak to je zahul........

nadis.h
20. pro 2009

Dadus a na kolik výjde doprava? My máme pl za rohem tak tam chci pak zajet něco pokoupit. Asi se něco vyplatí odtama vzít co? I Německo máme blízko docela.

blazenkaa
20. pro 2009

dadousku dneska budeš zase sama doma co ?

nadis.h
20. pro 2009

Coko to si neumím představit chodit pěšmo do 3 patra.Natož s pupkem. Zlatý přízemí. 😅 Jak to budeš dělat pak s kočárkem??

dadous
20. pro 2009

dopravu nevím, my si to nechame poslat ke znamím v pl, bydlej hned u hranic a pak si k nim zajedem 😵 nas ten sportak vyjde asi na 8000kč, a tady stojí přes deset 😅

dadous
20. pro 2009

ne ne blaži, dadouš najel na 12ky, takže byl v patek a včera a ted ma do středy volno 😵

blazenkaa
20. pro 2009

ta to já nevěděla ,tak je s tebou víc doma¨že

blazenkaa
20. pro 2009

Holčičky jdu si ven čoudnout a přitom vemu ven čurynku vyčurat tak doufám že mi zase neutečete hned jsem tu

coko.joko
20. pro 2009

nadis to jeste nevim,ale chcem se stehovat a taky nevime jak to tu bude vse vypadat,takze po sezone se budem rozhodovat co a jak...jinak koukam,ze budes taky sama ja taky...takze uz jsme dve 😀 ja ho budu mit na vanoce jen doma a pak 25,26 a 27 rano prijede a pak zase 1.1 a vrati se 3.1,takze pohoda klidek 😉

dadous
20. pro 2009

nadi tady odsud hodně objednavaj http://dino.sklep.pl/nowy/casualplay-m-72.html

nadis.h
20. pro 2009

Daduš tak to máte fajný. 😉

Coko já nepochopila jak bude ten Tvlj doma. 😀 Jakože 25-27 bude doma nebo pryč? 😀

dadous
20. pro 2009

tak už tady mame zas -13 brrrrr 😠

nadis.h
20. pro 2009

Coko my bychom chtěli vyměnit časem byt s tchýňou... Ale ona je jak praštěná. Má 3+1 v osobku jako máme my 2+kk takže by to měla na stejno.nee ona věčně mele,že přítel ten byt bude mít až ona umře..Ty woe přítelovi je 40 a tchyně se nechystá pod kytky.Takže to asi zbyde pak ten byt vnoučatům. 😀

Jojo daduš to jsou ty stránky kam jsem koukala právě. Ale zas nevím jak je to s dopravou.Aby to pak ve finále nevyšlo dráž než koupené tady. 😝