IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
25. pro 2009

čus ženy tak my dožíráme zbytky a nehodlam nic dělat .. 😉 dárečky dobrý ..společenský hry nějaký oblečky a kosmetika a cd rammsteinů mě fakt potěšilo

pavcahola
25. pro 2009

Ahoj my jsme pod stromečkem byly hodně překvapený vubec jsme tolik toho nečekaly.Taky jsme se hodně přežraly a pak jsme jenom hekaly.A zajímalo by mě kdy jste to řekli šéfovi,že pujdete na umělé oplodnění?.

dadous
25. pro 2009

pavca u nas to šefka věděla hned u první navštěvy v Caru páč tam byla taky na umělku 😀 tím padem to věděla i cela kolbenka 😀

pavcahola
25. pro 2009

Aha tak to jo já právě stým mám docela problém,jelikož jsem vždycky hrozně nervozní a když se rozhodnu,že mu to řeknu tak se ve mě něco sevře a nedokážu to.

dadous
25. pro 2009

pavco ja bych to neříkala, nikomu do toho nic není, a pokud se tě sam nezepta tak bych mlčela 😵

lenkacar
25. pro 2009

já už bych mlčela jako hrob ,ani bych necekla ,že se o něco snažim 😉

dadous
25. pro 2009

jo přesně tak leni, co je komu do toho 😵

dadous
25. pro 2009

leni co v praci, jsou na tebe hodny? 😅

pavcahola
25. pro 2009

lenkacar co jsi myslela tým že bys UŽ mlčela????

nadis.h
25. pro 2009

Ahoj holky, 😵 Já dostala od našich samé věci pro mimčo. "objednala" jsem si jen deníček na zapisování pro něj a dostala 2 knížky o těhu a džínové minibotičky. 🙂

Pavco jak píšou holky,nikomu do toho nic není kam chodíš či nechodíš tak bych to taky neříkala.

dadous
25. pro 2009

nadi takže ted budeš studovat jak nato? 😀

nadis.h
25. pro 2009

Daduš no jednu knížku už mám přečtenou skoro víc jak polovinu od včera. 😀
Je to pěkně napsané. Jmenuje se jsem těhotná ne nemocná. A druhá je celkově s obrázkama jak pečovat o mímo. Tu přečtu později až. 😀

dadous
25. pro 2009

tak to je fajn, když nebudem něco vědět tak koukneš do chytry knížky a poradíš nam 😵

nadis.h
25. pro 2009

To jo to budu chytrá jak radio. 😀
Šla jsem pro olej a mají zavřeno. 🙄

coko.joko
25. pro 2009

ahojda holky,
u nas vanoce uplne v klidku,zadny stres a proste pohoda...vcera dopolko ve meste v jedny krasny rockovy hospudce a pohoda...muzika,pivecko ja teda Fantu a caj 😀 ale krasna pohoda,kolem 15 hod.domu a udelala jsem vecu a pak jen u telky,prezrany salatem a rizkama....dneska jsem sama,takze mam zbytky,ale uz to nemuzu videt,takze se tu cpu pomerancem a kiwi 😀
nadis teda tak ja se taky pak zeptam na nejaky veci,az nebudu vedet co a jak,tak to nastuduj a pak nam budes radit....
dad...me taky vzdy pomaha magnezko na vsechno a tak ho jim radsi uz od zacatku tehu....
pavca ja bych to taky nerikala,sefovy co mu je po tom.......a lidi jsou hodne zly...takze bych mlcela....
leni,koukam,ze u vas vladne nemecka skupina 😉

nadis.h
25. pro 2009

Coko jasný, dotazy sem. 😀

Já magnésko taka brala od ET,ale ted mi došlo v pondělí tak už ho neberu. ještě se zbavit utrouše a budu spokojená.A doufám,že si aspon na chvilku od léků odpočinu. 😝

coko.joko
25. pro 2009

je nadis utros to me ani nerikej....ten jsem brala taky a hrozne me to otravovalo,protoze jsem rano a vecer musela zavadet 2 koule a hrozny 😀 😀 tak jsem si oddychla,kdyz me dr.ve 13 tt rekl,ze uz neeeeee.....jsem ted koukla na ULICI a uplne me to dojalo,jak Gabina porodila Simona 😉

nadis.h
25. pro 2009

Já si brekla taky včera u Ulice. 🙂 Bylo to pěkný. A utrouš taky beru 2 ráno 2 večer. Už mi to taaak sejří. Hlavně jak to vytejká. 😝 Jdu v úterý do poradny tak uvidím zda mi už svolí abych ho nebrala. Nebo třeba jen večer na spaní. 😝

meduna
autor
25. pro 2009

čau holky,tak jsem z pakárny doma 😝 jak jinak dělám i 31 a to hned dvakrát,ráno a večer,pak pěkně 1.1,2.1,3.1 atd atd 😠 😠 😠 😠 😠 já bych o IVFku taky neříkala,stejně tomu hovno rozuměj,já dělala taky vždycky mrtvého brouka 😎 😎
fuj to žrádlo mi už taky leze krkem 😝 😝 kapánek jsem musela zatahovat pupisko do sukně,nějak se srazila bo co 😀

nadis.h
25. pro 2009

Ahojky Meduš, 🙂

u nás je hotel přes Vánoce zavřený 23-28 stav ideál. 😉 já dnes žeru pořád chlebíčky. Včera jsem je dělala a K nechtěl tak je plácám já.Ke snídani,obědu,svačině... 😀

meduna
autor
25. pro 2009

ahoj Nadi,kéž by byl zavřený i tady,ale bohužel 😠 😠 jů chlebíčky bych taky požrala 😵 ale dala jsem salát a řízek 😝

coko.joko
25. pro 2009

nadi,to mas pravdu taky me to sralo jak to teklo 😀 😀 jsem si kolikrat pripadala,ze jsem pocurana 😀 😀
medu to je teda pakarna....to tam opravdu neni nikdo jiny kdo by makal.....
ja taky tady mam jeste chlebicky,salat,rizek a uz to nemuzu ani videt....

koblichzek
25. pro 2009

Ahojky, jen vás také letím ppzdravit a popřát spokejené uživání svátků. 🙂

meduna
autor
25. pro 2009

ahoj kobli,taky ti přeju spokojené užívání svátků.

koblichzek
25. pro 2009

U nás taky nebylo moc dárečků, nic jsme si nekupovali (s manžou), páč nás jaksi vycucala ta koupě bytu.

meduna
autor
25. pro 2009

dneska jak jsem byla v práci,tak jsem si na pokoji zapla telku,chtěla jsem se juknout kolik je hodin a zrovna jela Popelka,ale to je hnus jak je to nadabované do němčiny,až se mi chtělo békat 😢 jakej měl hlas Menšík

koblichzek
25. pro 2009

No to věřím a ta němčina je ještě taková tvrdá 😝 . Naše Popelka je holt naše a nic na ni nemá

meduna
autor
25. pro 2009

no tady se to taky nedalo nazvat Štědrý večer 😀 😀

koblichzek
25. pro 2009

Jinak nevím, jestli byly včera nějaké erupce na slunci, ale mě tvrdlo břicho jak cvok. Až jsem měla nervíčka, ale dnes je to naštěstí lepší.

koblichzek
25. pro 2009

Ale doktor nám v úterý zvyšil magnézko a přidal vápník, tak snad to helfne.