IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. pro 2009

😀 to jo, von si da normalně čtyři pivka a stačí mu to , ale tak jednou za tři roky se prostě takhle zežere i když ví, že bude trpět 😅 je to sranda 😀

nadis.h
26. pro 2009

Ahoj holky,

Daduš jeje chudák. To je důvod proč už nepiju. Hnedle mi bylo špatně od žaludku i když jsem si dala třeba jen jednoho panáka. 😝 😝

coko.joko
26. pro 2009

ahojda holky,
tak jsem se probudila a jsem krasne vyspala....ted premyslim co k jidlu bo me kruci zaludek 😀 😀
dad,to je spravne jednou za cas to chce poradne ozrat se,ale uplne se umim v citit do jeho kuze a je me blbe za nej.....hroznej stav......

nadis.h
26. pro 2009

Nejhorší poopiční stav. 😝 Taky mi to tak nějak vlezlo do těla jak mu musí být.

Coko já spala taky do 12i. 😀

dadous
26. pro 2009

tak ja vařím knedlik kuře a zelí, budeme to mít takovej odpolední oběd 😵 koukam že jsme si všichni dneska pěkně pospaly 😅

nadis.h
26. pro 2009

Já jsem nemohla spát. Karel si furt drbe ty ruce!!! A mě to budí!Takže jsem usnula až v 6 kdy vstával. 🙄

dadous
26. pro 2009

😀 ja nějak taky nempohla v noci spat 😀 😀

nadis.h
26. pro 2009

Nějaký erupce. 😝

coko.joko
26. pro 2009

ja jsem v noci spala celkem dobre,az na to moje curani 5 krat za noc to jde...rano v 9hod.jsem si dala snidani pokecala s mamkou a tatkou a pak jsem sla k telce a nejak se me zavreli ocka a ja spala....
dad,teda vy se mate.....k obidiku takovou mnamku....ja dnes mam jen salat a zeleninu,nemuzu uz videt maso 🙂
nadis a neni na to nejaka masticka na to drbani...a z ceho to ma?

nadis.h
26. pro 2009

Coko no mysleli jsme si nejdřív,že to má alergickou reakci na Helicid co bere na vřed...Ale nejspíš to má ze suché kůže...Začal se pořád drbat až se mu udělali pupeny na rukách a tím jak se drbe tak se mu to nehojí. Koupila jsem mu dětský olej dnes tak uvidíme zda to bude lepší.

coko.joko
26. pro 2009

nadis,zkus normalni olivovy olej...muj manzel to mel taky,ale on to mel z masti jak se v nich porad placa a tak nic nepomahalo a ja jsme pak vycetla klasicky olivovy olej a musim rict,ze tak rok uz nic nema...treba mu to pomuze.....

coko.joko
26. pro 2009

jinak krasny darky....taky chci koupit tu knizku na zapisovani 😉 ty uz jsi sama?

dadous
26. pro 2009

coko my jsme měli včera pust 😀 jsem ani nic nevařila, takže dneska se pořadně nadlabnem, teda aspon ja 😀

coko.joko
26. pro 2009

dad to je dobre,jen si dej te ja se tesim na zitra si taky neco dame....ale kdyz jsem sama,tak me to nebavi si pro sebe varit,takze vzdy najdu neco v lednici a je to.... 😀

nadis.h
26. pro 2009

Coko to mi donesl Ježuch od našich. Mooc jsem jí chtěla. 🙂 Já mám taky deníček když jsem byla malá a maka pečlivě zapisovala. 🙂 Tak počkám do 6ého na NT a když bude vše OK tak začnu zapisovat. 😵

coko.joko
26. pro 2009

no ja si ji koupim v unoru...a pak zacnu dopisovat a zapisovat....tady ji maji taky,ale nechci v nemcine....ja jsme dostala od mamky kalendar a tak tam taky vse zapisuji a je to krasny kalendar hezky udelany 😉

nadis.h
26. pro 2009

Mají moc hezké ty deníčky. 🙂 Já jsem z ní nadšená. 🙂 A Karel pitomej se tlemil,že to je pro trotli co si nic nepamatujou. 🙄 😀 Ale hlavně že jí prolezl celou. 😀

coko.joko
26. pro 2009

no to vis chlap co taky po nem chces....oni vse vedi nejlip a hlavne si vse pamatujou,takze proc tohle a nebo tamto...je to asi vsude stejny..... 😀 😀 😀 stejne si to pak udelame jak chcem my

nadis.h
26. pro 2009

jasný. 😀 musíme jim vše odkývat aby měli pocit důležitosti... 😀

coko.joko
26. pro 2009

nadi 😀 😀 😀 presne tak....

nadis.h
26. pro 2009

Tak jsem konečně vyhodila zbytek salátu.Už mi lezl i ušima. 😝

dadous
26. pro 2009

tak nam letos vyšel salat pěkně, akorat na večeři a zbytek jsem namazala na chlebíčky, ktery jsme teda dneska dojedly, teda ja 😀

nadis.h
26. pro 2009

dadu já ho udělala nějak moc.měli jsme ho včera i předevčírem na véču,dala jsem ho na chlebíčky a stejně zbyla ještě půlka hrnce... 😝

coko.joko
26. pro 2009

ja jsem vcera vse vyhodila,aby me to nelakalo jist jeste dnes.... a jak rikam nechci uz videt salat zase rok....protoze letos jsem si opravdu doprala az me bylo zle.... 😀 asi prcek me daval najevo,ze moc zeru..... 😉 premyslim co na silvestra provedu...nekam bych jela.... 😀

nadis.h
26. pro 2009

Coko já budu na silva spát. 😝 Jsem sama doma.
A salát taky nechci vidět rok. 😝 😝

dadous
26. pro 2009

no jo letošní silvestr bude zvlaštní 😅 my vždycky tahly z domu, letos asi zajedem ke tchanovcum, oni tam maj na naměstí obr stan a dame trošku svařačku a po pulnoci pojedem domu 😵 jinak s tím salatem , ja taky vždycky dělala lavor a jedly jsme to tři dny 😀

dadous
26. pro 2009

😀 ja ted nějak neodhadla velikost hrnce a knedlíky jdou do zatačky 😀 jsou trošku větší 😀

coko.joko
26. pro 2009

dad to nevadi,hlavne ze budou dobre ty knedlicky 😀 a jestli jsou do zatacky nebo ne......
no prave,ze to bude divny letos.....ja to tahla vzdy az do rana a ted budu asi u telky 😀 se to aai uz nehodi nekde saskovat s brichem 😀 😀 😀

nadis.h
26. pro 2009

😀 To je fuk.Stejně budou dobrý.I zatáčkový. 😀
Já budu prvně po 5i letech na Vánoce a Silva doma.Jinak jsem byla vždy v práci.

coko.joko
26. pro 2009

ja vlastne taky budu poprve doma,vzdycky jsem nekde byla a letos prd....... 😀 ale abych rekla,tak me to ani nevadi.....protoze pak by me bylo zle a takhle budu uplne v pohode......