IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
30. pro 2009

Ahojda holky,
vcera jsem uz nemohla prijit,protoze manzel zabral PC a ja jsem sla dadat....dopolko ztahnu fotky a dam do albicka....ja jsem taky pri prvni stimulce nabrala 8 kilo a pri druhy jen 5 kilo a pri tyy treti nic....ale to taky bylo tim,ze v Brne jsem pichala 45 injekci do bricha a 25 do prdele 😉 to vam holky rikam,bricho bylo jedna velka modrina..
medu,pes brambory nemuze maji hodne skorubu a muzes jim ucpat streva....aspon to pisou v knizce...tak nevim....lepsi je ryze a nebo testoviny....
dad,no jsem zvedava na sebe jak budu vvypadat v 30tt to budu otekla i na prdeli 😀 dnes jsem se prohlizela v zrcadle a pripada me,ze se me to rozlejza i do stehen 😉
nadi,tak to mas dobry,ze tam mas kolonku na zubaka,taky jim to je jedno,jestli jdes co nejdes....takze ja pockam do unora a pujdu k nam v CR....jinak bych nemela mit snad kaz....ja mam docela zdrave zuby 🙂

coko.joko
30. pro 2009

Tak zlaticka,mam tam fotky tak mrknete,az budete mit casek 😉

dadous
30. pro 2009

jee coko to spravny jak ma tu ručičku na uchu a ty prstíky 😅

coko.joko
30. pro 2009

dad to nam delal porad,ze si je tam daval,pak i nohy a nakonec nam ukazal jak krasne pije...mel otevrenou pusu a pil no to jsem uplne koukala jak to je mozny a jak to je krasne videt.... 😉 a taky se musim priznat,ze jsem tam ukapla slzu...a Vrata me drzel za ruku a uplne se potil....fakt pekny pokoukanicko.....

dadous
30. pro 2009

mate šikovny miminko 😵 😵

coko.joko
30. pro 2009

no sikovny,ale porad spinka 😀 po mamince

coko.joko
30. pro 2009

copak delas?ja varim gulas na zitra at nemusim nic pak delat....a za hodku je doma Vrata da obed a jde na zimak....

dadous
30. pro 2009

😀 no my jsme zrovna dneska říkaly, jak budem chodit během dne spinkat s prckem 😀

coko.joko
30. pro 2009

no to ja ani nemusim chodit spinkat,ten nas porad spi...a kdyz mame kontrolu,tak si da ruce pres oblicej a je konecna....pry to bude stydlive mimi.....tak jsem zvedava.....ale ja jsem rada,ze je hodny....

dadous
30. pro 2009

no ale ja myslela ža se narodí, tak že s nim budem chodit dospavat přes den 😀

coko.joko
30. pro 2009

aha no toho se bojim,prave aby pak spalo a ja tady v noci nesrasila a pres den taky,snad bude hodny porad...

dadous
30. pro 2009

jo jinak budu dělat klobasy s brkaší 😵

coko.joko
30. pro 2009

klobasky teda......ja dnes smazaka a brambory a zitra bude gulas s knedlickem...a uz se moc tesim....tak ted makam,at to mam na zitra hotove a nemusim nic delat......

coko.joko
30. pro 2009

se me vcera dr.ptal jestli budu chtit chodit na predporodni kurz,tak jsem rekla,ze jeste nevim....pry muze i manzel pokud bude chtit bejt u porodu 😉

dadous
30. pro 2009

no ja si dnes byla pro papír na peníze a zrovna tam vysel papír že v lednu bude předporodní kurz, takže jsem to hned navrhla dadoušovi a ten souhlasil, ja bych ani nešla, ale tak at aspon ví co ho čeka u porodu 😀

coko.joko
30. pro 2009

tvuj jde k porodu?Ja jsem se jeste nebavila s tim svym,ale snad pujde taky...ale nebudu ho premlouvat,musi to bejt pro chlapa taky asi mazec,ale snad by to ten muj vydrzel....ted me bublinkuje brisko,asi me dava najevo prcek,ze nemam pomlouvat tatu 😀 😀

dadous
30. pro 2009

no u nas to byla podmínka toho že pujdu na IVF jedině když on pujde k porodu 😀 ale beru to s rezervou, když se mu do toho nebude chtít, tak nemusí, ale to on ještě neví, a hlavně si říkam že nemusí čučet od pasu dolu ale chci aby viděl že porodit dítě není žadna prdel 😀

coko.joko
30. pro 2009

no dad ja myslim,ze neni uz prdel to,ze ho mas v brisku 9 mesicu a pak ten porod no ja setoho bojim vic a vic...ale kdyz tam budu mit Vratu tak snad to prezuju a hlavne si porad rikam,ze nebudu hysterka 😀 😀 jako nekdo.....presne at taky vidi jaky to je 😀 😀 aby tam pak dadousek sebou nekrapl na zem 😀

dadous
30. pro 2009

noo jsem si představila Hrušinskyho v diskopříběhu 😀 tak nějak podobne by mohl dopadnout 😀

coko.joko
30. pro 2009

no na to jsem ted v tydnu koukala a taky jsem si rikala,to kdyby tam sebou krapl ten muj..tak nevim....ale on je zvyklej na krev a vubec na vsechno,takze by to mohl zvladnout 😀

dadous
30. pro 2009

no my se před šesti lety nachomejtly u bouračky a dadouš našel rozparanyho kluka v poli a taky to rozdejchal, takže si myslím že to zvladne 😅

coko.joko
30. pro 2009

to je mazec teda....to ja jsem ted v lete jela s Vratou k nasim a z dalky jsem videla a rikam...hele tamhle leti auto vzduchem a ten muj no leti....uplne v klidu...tak pak zastavil a vybehl a me zle malem jsem se tam boblila a ten muj do pole k autu a z auta uz lezl chlap pomlacenej a porad tam lital a mlel porad neco a Vrata to je sok...to se musi tohle a tohle a ja jen koukala a nastesti nic se nestalo,ale jak rikam me zle a Vrata v poho....a kdyz me rekl,at zavolam zachranku,tak jsem cumela na telefon a vubec jsem si nemohla vzpomenout na cislo 😀 😀 😀 hlavne,ze jsem si zapalila,abych se uklidnila 😀

dadous
30. pro 2009

no dadouš tenkrat taky volal zachranku a říkal, že kdyby to číslo neměl uloženy tak si nevzpomene ani nahodou, bohužel tady to byl smrtak 😖 vožralej tata od dvou malejch dětí 😠

coko.joko
30. pro 2009

ty jo to je hovado...nesnasim ozrali za volantem,bych je hned zavirala....tady muzes mit nejaky t oprocento v krvi,ale bych to zakazala....ted zrovna jeden tady jel autem a porazil na prechodu zenskou a hned mu vzali papiry a ted bude mit soud a pujde asi sedet....

dadous
30. pro 2009

ne ne on neřídil ale potacel se ožralej na hlavním tahu a sejmul ho nějakej invalida, a to říkaly sanitaci, že už si davaly hlašku už hodinu před tím že se tam mota po silnici ožralej chlap 😕

coko.joko
30. pro 2009

aha ja mysela,ze ridil on 😉 no je to hrozny...tak ja mam uvareno a toho chlapa nikde nemam...... 😀 se zase sekl nekde na zimaku..

dadous
30. pro 2009

ja dovařuju, ale už šilham hlady 😀

coko.joko
30. pro 2009

😀 no to ja taky uz mam hlad.....tak se tesim,az prijde a hned se do toho pustim 😀 😀 dnes tu celou dobu tak prsi,se neda jit ani ven

dadous
30. pro 2009

no však tady jak nachumelilo,tak dnes prší a stava se z toho břečka, ale hlasej po silvestru zas mrazy 😕

coko.joko
30. pro 2009

to me ani nerikej,ze tam bude mrznout...ja chci do teh cech a jestli bude hnus tak nikam nejedem 😒 tak jsem se uz najedla a ted vyprovodim Vratu a mam volno....varim brambory na knedlik....a chci udelat par palacinek mam na ne chut......