IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
30. pro 2009

ahojte,Coko ,fotky krásný,jak je už svalnatej 😵

coko.joko
30. pro 2009

medu,dekuji je po tatinkovi,ten byl taky hrozne svalnaty a je vlastne i ted 😀

coko.joko
30. pro 2009

Ty jsi uz doma z prace?

meduna
autor
30. pro 2009

jsem dnes nebyla,zítra mě to čeká 😝 No fakt jak tam má tu ručičku nahoru,tak to má už pořádně vymakaný,jako by posiloval 😀 tak to je jasný,taťkův kluk je to 😵

meduna
autor
30. pro 2009

venku chcanec jako kráva 😝 dneska se jen povalujeme,čumíme na bednu,nějak se mi nic nechce

meduna
autor
30. pro 2009

už jsi dělala palačinky?takový chuťě mi dělat,to je nestydatý 😠 😠

coko.joko
30. pro 2009

medu to je taky otec pekne hrdy a porad me rika podivej celej ja 😀 je to sranda.....tady taky chcije jako svin uz od rana a jestli bude i zitra tak budem asi opravdu doma...ne palacinky budou az k veceru,aby mel Vrata az se vrati ze zapasu....tak sis aspon dnes uzila volna,kdyz musis jit zitra....a to jdes na cely den...

meduna
autor
30. pro 2009

jdu ráno a pak ještě večer 😝

coko.joko
30. pro 2009

ty blaho to je na hovno vid.....ale zase ti aspon nebude zle...... 😉 a co pejsek uz ji je lip...

meduna
autor
30. pro 2009

jo už je ok,jsem ji dneska uvařila rejži,kuřecí a mrkev a než jsem se otočila,byla miska prázdná a ona jako furt nemohla pochopit,že už neni 😀 a už zase divočí.Jsem teď vysávala a co ta dělá na ten vysavač,to je dílo 😀

meduna
autor
30. pro 2009

jo a zle mi bude už jenom z toho,že tam budu 😀

coko.joko
30. pro 2009

tak to je dobre,ze uz ji je lepe a zase divoci 😀 ja ted tady patlam ty knedliky a nejak mam porad to testo matlave az hnusne. 😀 😀 tak uz nevim co stim....

meduna
autor
30. pro 2009

no já ti neporadím,to tak Dadoušek,ta peče,vaří jak zběsilá 😉 😉 ale asi bych tam nasrala ještě mouku 😅

meduna
autor
30. pro 2009

jdu odčervit čoklici,tak snad ji nezabiju a nadávkuju to dobře 😀 při našem štěstí 😢 už i Roman říkal,že jsme nějaký začarovaný 😖

coko.joko
30. pro 2009

no jsem se ptala mamky a pry krupici,ale tu ja nemam 😀 😀 se na to vyseru a bude... 🤐 no tak at to zvladnete to odcerveni a ja jdu pokracovat......

meduna
autor
30. pro 2009

hrubou mouku

coko.joko
30. pro 2009

tak uz je varim....tak jsem zvedava co z toho bude 😀 😀 😀 treba noky...... 😀 mazlave......hrubou jsem tam pak nasrala......

meduna
autor
30. pro 2009

hlavně aby to nebylo jak tenisáky 😀

coko.joko
30. pro 2009

no medu kdyz to bude,tak to poleti smer kos a zitra koupim tady ty jejich a maji tu i houskovy,takze si z toho hlavu nedelam 😀 😀 😀 vareni me moc nebavi...a to jsem varila 2 roky v nemocnici 😀 😀 😀

meduna
autor
30. pro 2009

fuj ty jejich hnusný kloß,to je jak smrkán

meduna
autor
30. pro 2009

jo a bavilo tě to tam?

coko.joko
30. pro 2009

to mas pravdu tak ja bych je taky nejedla je koupim Vratovi ten je ma rad uz si zvykl na to za tu dobu co je tu...a ja si dam houskovej....ale ted jsem je vytahla a jsou pekny,tak snad i chutny 😀 a jak ty pes uz to mate za sebou.....a kde mame dadouska a nadis.......a uz ti dlouho nebyla taky lenicka....

meduna
autor
30. pro 2009

Lenička určo maká jak bulhar a holky se povalujou.Jo pes je odčervenej.jako upadl mi citron překrojenej na podlahu a to si neumíš představit co tady s ním dělala,jsem myslela,že máme kočku a ne psa 😕 A tvůj Vráťa jezdí každý den pryč?

meduna
autor
30. pro 2009

a co ,že to přesně dělá?

dadous
30. pro 2009

čus medu, tak jsem to teda dodělala a je to v albíčku 😝

coko.joko
30. pro 2009

tak ji treba bude chutnat citronek.....bude zdrava....
nene kazdy den nejezdi pryc.....maji vzdy doma zapas a pak venku....nektery kluby jsou tu okolo,ale a pak jich je par i dal,takze musi jezdit den do predu,aby se kluci pry vyspali 😀 a nekdy i letaji,podle toho kam....a kdyz hraji doma,tak prichazi dom okolo te 24 hod.a jinak maji rano trenink,takze odejde v 8 hod.a ve dve uz je doma...takze to docela jde....a dela masera.... 😀 😀

coko.joko
30. pro 2009

dad to je krasny teda mas jednicku 😉 klobouk dolu nadhera....se me to moc libi...ja chci taky ☹ ☹

nadis.h
30. pro 2009

Ahojda,

Nadís je tady. 😅

Holky co já měla za noční???? V půl 4 jsem volala policajty na nějakýho blba co se chtěl vloupat naproti do obchodu se značkovýma hadrama. Stihnul utéct a tak jsem byla celou noc posraná aby si mě nevyčápnul,že jsem to byla já.Ale snad ne e... Dnes se budu bát taky... 😝 Ještě že už noční dělat nebudu...

dadous
30. pro 2009

coko tak nadšena jsem byla do toho pletení, ale končím 😀 nebaví mě to 😝
no nadi ty tam maš divočinu 😕

dadous
30. pro 2009

jdu dokouknout ulici ale pak hned příjdu 😵