IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
31. pro 2009

no ja si pamatuju, jak jsem se těšila až lukaš začne mluvit chodit a tak, a pak jsem zjistila že si najednou přeju aby byl zas to hodny miminko, kterymu nemusíš pořad dokola odpovídat na otazky Proč? 😀

coko.joko
31. pro 2009

no to nastesti uz Kuba neni,ale uz jsem to musela ukoncit,nebo by me bolela hlava 😀 😀

coko.joko
31. pro 2009

me rekl,ze dneska se opije,protoze mu mama koupila rychle spunty a tak bude popijet vecer u telky....ale pry musi pomalu,protoze by se hnedka namazal 😀 😀

dadous
31. pro 2009

😀 vidíš už od malička ví, že musí pomalu 😀 to je dobry 😀

dadous
31. pro 2009

tak jsem zas objednavala 😝 čepičky a ponožky ale už končím 😀 ted se jdu chvilku natahnout a doufam že se tu pak ukaže i zbytek holek 😕

meduna
autor
31. pro 2009

Ahoj holky,tak dnes už Silvestr to to letí jako blázen.Holky přeju vám všem pěkný a šťastný nový rok 2010,ať držíte v náručí svá zdravá miminka.Už to tady spolu táhneme skorem rok 😵 Díky všem za podporu.A těm co ještě nemaj svoje vytoužená miminka v bříškách,aby se to KONEČNĚ povedlo!!!Moc si to za všechny přeju.Liptonku,jestli nakukuješ,tak ti moc přeju,aby tvoje bolest zmizela a mohla jsi se zase začít radovat a těšit 😵

dadous
31. pro 2009

hoj medu, tak už paříte?

meduna
autor
31. pro 2009

no já tak prdel na lavici v kuchyni 😀

meduna
autor
31. pro 2009

ráno jdu do práce 😝

dadous
31. pro 2009

😀 tak bacha na vlka 😀

meduna
autor
31. pro 2009

no já se vlka nebojím,mám mastičku a ta ho zažene 😎 😎

meduna
autor
31. pro 2009

hele co to znamená,že když přijdu domu,tak Fufina si uchčije 😕

meduna
autor
31. pro 2009

Právě pěje Kája Gottu v rádiu 😀 Für immer jung 😀 😀 😀

dadous
31. pro 2009

tak asi radostí 😀 to občas udělal karel když přišla navštěva 😅

meduna
autor
31. pro 2009

Roman malinko asi žárlí 😀 😀 😀 on s ní je celej den a ona uchcává ze mě 😀 😀 😀 😀

dadous
31. pro 2009

no pravě proto že nejsi doma, tak je pak štastna když příjdeš domu 😵 hlavně že neuchcava roman 😀

nadis.h
31. pro 2009

Ahojky holky,

Tak Vám přeji vše NEJ do Nového roku! 🙂 Já trochu pofackovávám bordel a zalehnu do vany a pak k telce a doufám,že brzy usnu. Je to na palici když tu jsem sama.

Medu to čurká radostí. Protože Tě "dlouho" nevidí. Můj pes co je u bráchy dělá to samé. Jen že ten neučurkává,ale stříká proudy všude kolem. 😀

meduna
autor
31. pro 2009

no ten taky,jakmile projdu nahatá 😀 😀

dadous
31. pro 2009

😀 😀 medu to se mu ale nedivím 😀

meduna
autor
31. pro 2009

je trošičku trapná,asi hodinu mě šmíruje u linky a čeká co odpadne,jako takovou výdrž bych taky chtěla,je jak stín,kam se hnu už jí mám za prdelí

dadous
31. pro 2009

no nadi, kde se toulaš celej den?

meduna
autor
31. pro 2009

no protože to taky dlouho nevidí 😀

dadous
31. pro 2009

medu karel je to samy 😅 furt se mota u linky pod nohama 😠

meduna
autor
31. pro 2009

a kde je Léňa,Dája,Blaženka,Liptonek....

nadis.h
31. pro 2009

Medu to máš místo vysavače.Jakmile Ti něco upadne tak to zbufne že jo? 😀

Dadu já jsem spala. Nejdříve jsem nechtěla,abych mohla usnout brzy večer,ale pak jsem stejně odpadla. 😝

meduna
autor
31. pro 2009

mi ale řekni,takovou výdrž,že maj,už jsem jí přivřela nohu do myčky,šlápla jsem na ní a je tam furt

meduna
autor
31. pro 2009

jo Nadi,přesně tak,jak něco odpadne,ještě to ani nedoletí na zem a už to futruje

dadous
31. pro 2009

no pro ně je to žradlo přednější, takže i když je parkrat přišlapneme tak se motaj furt, co kdyby fakt něco upadlo 😀

nadis.h
31. pro 2009

Tak lepší tak než aby to někam zapadlo a pak to tam hnilo a smrdělo... 😀

Holky já mám chuť ne česnekačku.Asi si udělám. 😕

nadis.h
31. pro 2009

tak už jí mám na talíři.Jednám rychle když mám na něco chuť... 😀