IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
12. led 2010

ahoj dad,
no ten se ma holky az moc dobre......uz mam upeceno a za chvilu budu plnit udelam kremecky a jdu na to.....no,ale to si spis budou svachtat kluci na zimaku nez Vrata 😀 asi mu neco schovam....
nadi,ja si taky vzdy oddychnu,kdyz me dr.rekne vse v poradku.....ted jeste tu cukrovku ty se bojim nejvic.....
bud rada,ze ti chutna 😉 ja ted kdyz me honi mlsna tak se cpu nanukama mame plny mrazak.... 😀 a to jsem schopna snist i 3 najednou 😕

dadous
12. led 2010

hele ja jednou dělala věnečky z krabice, ted nevím od koho to bylo, jako polotovar, a ty byly taky moc dobry 😵

nadis.h
12. led 2010

Dadu no mě tenhle šok řekla přímo do očí sestra při OPU!Že se K musí vrátit a zkusit to ještě jednou, protože tam nenašli NIC!!! 😲

Coko mě to chytilo až dnes.Jinak jsem se do jídla nutila a třeba si kousla rophlíku a mlela ho v puse a přemlouvala se at to spolknu.

coko.joko
12. led 2010

dad.....ja je taky kupuji od DR.Oetker,ale bohuzel uz nejsou,tak musim delat svoje.....ono to neni zas tak tezky.....jsou tezsi zakusky.... 😉 😉
nadi,to je prave dobre,ze te to chytlo......ja ze zacatku jsemtaky nejedla a ani me voda nechutnala a pak jednoho dne jsem se mohla uzrat a chutnalo me vse......... 😀 a to mam do ted.....

nadis.h
12. led 2010

Mě jediný co zůstalo z toho hnusnýho z 1 trim je to že mi smrdí prádlo vyprané strašně a lednice! 🙄

dadous
12. led 2010

joo coko asi dr, oetker 😀

coko.joko
12. led 2010

nadi,me smrdi od zacatku vune ba WC......to uplne nesnasim....... 😀 😀
dad,ani nevim jestli to dela jina znacka 😉

dadous
12. led 2010

nam teda včera smrděla ta porodnice 😀 😝

coko.joko
12. led 2010

no to se nediv,vzdyt je to nemocnice....ta smrdi porad......a to si vem,kdyz jsem tam varila 2 roky jsem smrdela jako prase kazdy den....... 😀 😀 se me vzdy smala kamoska jak to je citit

koblichzek
12. led 2010

Ahojky kočenky 🙂 Jdu na vás na chviličku juknout, jak se máte?

dadous
12. led 2010

jo ja taky z kolbenky chodila smradlava, jak tam je naimregnovana ta stanovka , tak to strašně smrdí octem, takže jsem smrděla jak kdybych šla z okurkarny 😀

nadis.h
12. led 2010

Mě to v nemocnici voní ta dezinfekce! 😀

koblichzek
12. led 2010

Fůj dezisfekce je smrad. Mě voní, když skoukneš svíčku 😀

dadous
12. led 2010

😀 mě voní když stojím za nastartovanym autem 😀
ahoj kobli 😵

coko.joko
12. led 2010

ahoj kobli,
nadi co ti na tom voni 😖 kdyz v tom jsi 8 hodin denne tak to fakt smrdi......
dad,to bych radsi cuchala okurky 😀

coko.joko
12. led 2010

tak to me voni asfalt 😀 😀 to bych mohla cuchat porad.....

koblichzek
12. led 2010

Někdo má hrozně rád zase vůni benzínu - blé 😝

coko.joko
12. led 2010

to mame zase tema 😀 😀
holky musim vam neco rict....dneska v radiu mluvila nejaka pani o porodech a tak jsem to poslouchala a pak rikala i stranky,tak jsem na ne mrkla a tam jsem si vypocitala kolik bych mela pribrat za tehu....a 16kg.tak jsem rekla to neeeeee to je mazec co........

nadis.h
12. led 2010

Hehe Dadu auto a Coko asfalt. No fuuuuuj. 😀

Coko kde jsou ty stránky?? 😀

koblichzek
12. led 2010

Já dnes koukala na ČT 1 na pořad Sama doma a tam bylo o předčasně narozených dětech a zítra to tam má pokračovat. Docela zajímavý.

dadous
12. led 2010

no jo coko, tak to ja už nesmím nic nabrat 😀

coko.joko
12. led 2010

nadi,jsem proste fetacka 😀 😀
dad.....vzdyt kolik mas nahore.........

http://www.babyweb.cz/

coko.joko
12. led 2010

docela to je zajimave i jak by si mela podstupovat ruzny vysetreni atd.........
kobli....ja mrknu na netu,jestli to nedavaji taky a na cem to bezi.........

dadous
12. led 2010

no 16 😀

nadis.h
12. led 2010

Já to tam nevidim.

koblichzek
12. led 2010

No tak já bych měla přibrat 12-18kg. To by mě zajímalo kdy to mám stihnout 😀 😠

koblichzek
12. led 2010

Coko na ČT 1. Je to každý den myslím od 12,00 nebo od 12,30

dadous
12. led 2010

kobli bud rada že nepříbíraš, teda trošku bys měla ale pak nebudeš mít problem se schazovaním 😅

koblichzek
12. led 2010

Nadis vpravo na té stránce - výpočty a tam to je

coko.joko
12. led 2010

co 16 dad.......
kobli neboj to ted prijde...........uvidis.....
nadi...mas t ov levem rohu si klikni na kalendare a vypocty...a pak na na vypocet prirustku hmotnosti....a tam si to zadej a je to.......