IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

nadis.h
14. led 2010

Tak ono se říká,že se to mění v těhu.Hlavně mi rostou rychle vlasy a docela i nehty..

coko.joko
14. led 2010

tak to me se vlasy teda masti jako blazen..bych si mohla mejt hlavu kazdy den......sileny....a to ji ted nebarvim a uz vypadam jak cikanka od pulky odbarvena.....ale ted si dojdu na barvicku,at jsem hezka aspon ke konci tehu...no a nehty ty mam docela v poho,ale nejsou,tak pevny jako driv.....a to se cpu porad vitaminkama a prd platny.......

nadis.h
14. led 2010

tak to já mám nehty právě lepší než předtím.A vlasy se mi mastily taky... 😝 ted už je to gut.

coko.joko
14. led 2010

no to bud rada.....
se ted maskuji....a po obede jdem nakupovat,tak jsem zvedava jestli neco koupime 😀

nadis.h
14. led 2010

Už jsou Dadouškovi doma?

dadous
14. led 2010

jo jo, močak dnes byl menší, tak snad je to OK, ale za tři tydny znova na ultra 😵

nadis.h
14. led 2010

No a viděl "něco"? 😅 Nebo nekoukal?

dadous
14. led 2010

nekoukal, a mě se nechtělo otravovat 😅

nadis.h
14. led 2010

Jsem zvědavější než Vy mi příjde.Pořád s tím prudím. 😀 Tak to asi bude překvápko až do poslední minuty no. 😅 Ale zrovna včera jsem s kámoškou rozebírala,že holky jsou v tomhle komplikovanější.Jí se malá ukázala na konci 6 měsíce,mamce ségra taky pozdě a kámošky holka to samé. To jen kluci jsou asi takové čunísové,že se ukazujou. 😀

dadous
14. led 2010

no uvidím za ty tři tydny, kdyžtak řeknu at se zkusí mrknout 😅

coko.joko
14. led 2010

dad,tak zase nic jo?To je bordel....me rekni..... 😀 jsem taky zvedava........

meduna
autor
14. led 2010

Ahoj holky 😉 Leni,tak robot to je bomba,jsem si ho představila a musela jsem se tlemit 😀 😀 no a nadhazovačka to byl vrchol 😀 😀 😀 takže to na tebe dojem neudělalo jo 😎 Koblížku,no co se dá dělat,pro miminko vše,tak se drž a nesmutni tam 😉 😉 😉 Dadoušku,to je dobře,že to bylo vše ok,bude to stydlánek,nechce se ukazovat

lenkacar
14. led 2010

holky já zasejc ležim pod dekou a ordinuju ..včera jsem hnípala ,dneska je to lepší ..ale si tak řikam celej den v prd.. a večer pod dekou ,to je den .. 🙄 ,v tý práci to je fakt na bednu ,to se nedá ..mám už všeho plný zuby a zase jdu v sobotu .. 🙄 ,medu jo na mě jen tak něco dojem neudělá..spíš by mě vypadli oči kdyby donesl super výplatu 😀 😀

meduna
autor
14. led 2010

😀 😀 😀 😀 jo tak to by mě taky rozparádilo 😀 😀 😀 tak to se asi načekáme co? 😝

meduna
autor
14. led 2010

a co ti je?nějakej moribundus na tebe vlezl?

lenkacar
15. led 2010

ahojky holky ,jo medu ulovila jsem tam nějakýho vira..dyt mě tam mrznou nohy ,neni se co divit ..jak tam nic nedělam to je kosa jak bejk a ještě chodim zametat ven sníh.. 😝 ,s tim mým čtenim jsem to taky nezvládla ,místo 3 dílu jsem si spokojeně začla číst čtvrtej,tak jsem nasraná a dočítam třetí ,to mě fakt baví 😝 😝 😝 ,včera byl průser kvůli reklamaci,nebyla jsem v tom tak úplně sama,ale dostala jsem zjeba od vedoucí jak prase 😝 to mi z toho bylo šoufl ,jsem myslela že tam ani nevydržim 😝

lenkacar
15. led 2010

dadu tak ty furt nevíš co to bude?oni vám chtěj udělat překvápko .. 😉 medu to jsme trosky to je hnus ,tak at ti to cvíčo pomůže ..kobli ty se držat je malá v pořádku ,ještě má moře času tam být v teple bříška 😉

dadous
15. led 2010

čus babuchy 😵
leni a jak tam budeš ještě dlouho?

coko.joko
15. led 2010

😀 ahojda,
dad ty jsi koukam ranni ptace....
leni,to je fakt na prd vid........
medu nevim jestli me to uteklo,ale ani si nepisla jak se ti cvicilo 😀

dadous
15. led 2010

😀 hooj coko 😀 no jo, ja zas usínala ve tři hodiny 😝

dadous
15. led 2010

ale jinak jsem vzhuru od devíti, mě vzbudil poštak 😠

coko.joko
15. led 2010

dad.....ja sla ve tri na wecko...a pak jsem se taky prevalovala a malej nejak moc bublil,tak jsem musela vzbudit Vratu,at si sahne na brisko...a byl uplne hotovej jak mu skakala ruka 😉 poprve ucitil jak prcek bubli.....jeste nekope jen bubla 😀 😀 😀

dadous
15. led 2010

no tak hura, konečně tatka citil vlastní dítě 😵 😵 to dadouš to akorat viděl jak se mi vlní pupík, jakmile na něj šahnul tak přestal 😀

dadous
15. led 2010

takže nakonec se ten prcek stydí i před vlastním tatou 😀 a pak se ma ukazat doktorum 😀 ?!

coko.joko
15. led 2010

no byl trochu vykuleny a porad se me ptal jestli to boli a jaky to je.......no sranda....a pak ho hladil a domlouval,ze je noc a musime spat,ale prcek ne,bublal porad....... 😀 😀 😀
dadous,asi taky koukal vid.... 😀 😀 o uz ma nejaky ditko nebo tohle je prvni......

dadous
15. led 2010

on ještě nema, takže to je pro něj premiera 😵

coko.joko
15. led 2010

to je jak pro Vratu,ten taky nema,teda aspon o zadnym nevim..... 😀 😀

dadous
15. led 2010

😀 😀 no to by ti snad řekl 😀 😀

coko.joko
15. led 2010

to by rekl 😀 😀 ale treba mu nekde beha malej skopcacek 😀 😀 ........
koukala jsem na vecicky jaky mas v albicku krasny........si byla nakupuvat? 😉
prisla me dnes SMS od kamosky a narodila se ji holcicka a ted se podrz......4553g a 55cm......mazec to nechapu a rodila normalne....... 😲

dadous
15. led 2010

ty blaho to je dobrej obřík 😅 ne dneska mi přišel balík ze sekačku co jsem objednala, a musím teda říct že věcičky jsou moc pěkny a ani nesmrděj jako z klasika sekače 😵 kromě těch ponožek jsem za to dala 400, a budu si určo pak ještě objednavat 😵