IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
22. led 2010

Ahojda holky,
vcera jsem patlala kynute testo,ten muj cokotata si vymyslel buchticky se soudou a tak jsem hledala jak se dela kynute testo a nasla jsem uplne super,lepsi nez me ucila moje mamka,takze se to povedlo,ale prace stim....a testa jsem mela hodne,tak jsem udelala par kynutych buchet a cokotata je snedl 😀 😀 a nechal me jen jednu 😉 ........
dad,to vis ted bude kopat porad,uz se mu tam moc nelibi a je mu tam tesne 😀
nadi,taky me vzdy zaberou jen silne prasky,ale bohuzel ted je nemuzu,tak kolikrat jsem uplne hotova 😒

meduna
autor
22. led 2010

ahoj holky,Dadoušku,tak řepa tě bolela 😖 Coko patlala těsto a já nic 😕 dneska mám volno,ale za chvilku jdu s Romotátou do špitálu,včera mu operoval dok holku,tak se juknout jak se jí daří.Chudák ta si fakt užívá 😢 jak je postižená,tak nesmrká,nebo málo a má zasraný všechny trubky,tak jí to musel pod narkozou nějak čistit,no dvě hodiny byla na sále 😕 Leni,končím k 31.1,ale to lítání 😲tolik papírů co musím vyplnit,potvrzení od doka,počítám,že tam budu muset ještě tak pětkrát,ten se posere 😠 pak jdu ještě dneska na tu rehabku a po 6 mám sraz s jednou známou.Jo a mám nerva jako kráva,protože mě bolí v podpaždí,mám tam zduřelou uzlinu a i na krku mám nějakou bouličku,no tak fantazie pracuje na plný obrátky 😠 😠 😠 😠

coko.joko
22. led 2010

Ahojda medu,jo patlala,ale musim rict,ze tohle kynute testo by zvladl kazdy fakt hrozne jednoduchy a kdyz jsem to uz zvladla ja,tak to musi kazdy snad....
tak koukam,ze mate veselo...Romotata ma dceru,me tady neco asi unika 😉 to neni moc prjemny,tak at se z toho dostane rychle 😉
a stim litanim me povidej,staci me kdyz tu litame my urady a porad dokola a jest,kdyz te 5 krat servou,ze to mas blbe vyplneny....

meduna
autor
22. led 2010

tak razíme,podle času ještě juknu.Kapánek jsem to přeonačila a kámoška přijde sem 😎 Coko,Romotáta má děti dvě,kluka a holku,kluk je 17 a holka 14,ale ta je postižená 😖

dadous
22. led 2010

medu símtě co zas maš za uzlinu? to bude jen nějaka zastydla puberta 😅 chudak holčina od romotaty, ta taky nema chvilku klid 😢
coko ja chci taky kynuty buchty 😅 mam rada tvarohovy 😵

coko.joko
22. led 2010

Zdar,
jsem ted prisla byla jsem s cokotatou venku a taky v hospudce... 😀 a jsem nejaka znicena.....
medu,chudak holcina,doufam,ze to bude vse dobry 😉
dadousku a chtela bys recept nebo uz rovnou hotove buchty... 😀 😀
jo a medu ty chces taky ten recept,at udelas romotatovi radost 😵 😵
tak ja jdu do vany a zalehnu jsem unavena 😎

meduna
autor
23. led 2010

ahojte holky,Coko tak sem s ním,no jestli mu udělám radost to si ještě rozmyslím 😎 Dadoušku nevím co to zase mám,ale sere mě to 😠 včera mi to to prohmátla ta na rehabce a prej ať s tím jdu,no tak asi půjdu teda

coko.joko
23. led 2010

Ahoj,
medu tak si radsi dojti,at mas klid od toho...to muze bejt takova ta tukova bulka..taky jsem ji mela a oni to vyriznou a je klidek.
se dnes tu seru s rajskou,knedl a plneny papriky..uf..... 😀 😀 pisnu ti ho odpolko,ted musim dat najist cokotatovi.. 😀 at ma silu na zapas....

meduna
autor
23. led 2010

jdu se trošku poválet k bedně 😵 no ale já to nemám jako takovou bulku která se pohybuje,neumím to popsat,prostě mám asi zduřelý uzliny a bolí to jako kráva,na krku ne,ale v podpaždí jo až mě pálila celá ruka,se asi už rozpadám no 😝
tak to se Cokotáta teda dneska má,taková dobjota 😉 😉 😉

coko.joko
23. led 2010

no medu ja myslim pod pazi a ta koule nejezdi nikam je na miste a boli to...a oni to vyriznout,ale to se musis zeptat dr. 😉 ale urco bych stim sla...cokotata se ma kazdy den,porad varim a vymyslim neco noveho,az se moje mamka s tatou divi jak ja varim 😀 😀 😀 taky bych sla k telce,ale znam se usnu a je to v pr....pak nemuzu spat v noci,takze premyslim,ze asi pujdu umejt okna,at mam nejaky pohyb.... 😵

meduna
autor
23. led 2010

no ty jsi dobrej pošuk,aby ti nepřimrzla ruka i s hadrem na okně a Cokotáta tě pak nemusel odmrazovat 😕

coko.joko
23. led 2010

medu ja jsem prdla uz od mala 😀 😀 vse jinak delam,ale tady je nadherne od rana mam otevreny okna a venku sviti slunce a fakt super poco 😀 😀 a ja mam okna mala,takze jsou hned hotovy,kdyz ja nesnasim ten bordel. 😀 a kdyz je doma cokotata,tak nemuzu nic delat,protoze me vse zakazuje 😉 ted jsem chvilku koukla na Superstars a musim se smat jak tam nekdy chodi ty lidi 😅 a ted presmyslim co k jidlu...

dadous
23. led 2010

ahojda, tak nam dneska zamrzlo topení v kuchyni 😕 to se nam ještě nestalo, ale už je to gut, takže dneska musíme nechat topení zapnuty i v noci 😖 jinak zase mame valecí den 😅

coko.joko
23. led 2010

teda dad,to tam je fakt je takova kosa 😎

dadous
23. led 2010

no v noci bylo asi -15, ted už je zas -9 😠 hele ani pes nechce chodit ven, se vždycky vychčije tak na pul a už mastí domu 😅 ted mi zrovna hodil doma takovej obr korek 😠 dobytek jeden

meduna
autor
23. led 2010

ahoj Dadoušku,no to je jak tady,válendo grando na gauči 😵 ale před hoďkou jsem se vymrštila,vysála a vytřela,tak mám ze sebe radost,jinak bych snad v noci neusla,že jsem to neudělala 😖 ty vole a kolik tam u vás bylo pod nulou,že to zamrzlo 😕 😕

meduna
autor
23. led 2010

coko já teď chlastám ten Türkisches Jogurtgetränk,tak 4ek8m kdy se poserenkuju 🤐

dadous
23. led 2010

medu to my jsme dopo trochu pracovaly, dadouš tady šašil s tím topením, normalně na zed pustil fen 😀 ale pomohlo to 😀

meduna
autor
23. led 2010

tak to posral teda Kadel 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 to už netěsní bo co 😠 😠

meduna
autor
23. led 2010

nešlo topení,to jste se v zatáčce museli lámat ne 😀

dadous
23. led 2010

nevím jsem mu říkala že umeju nadobí a pujdem ven a nějak to nestih 😀

dadous
23. led 2010

jo topení šlo ale v kuchyni netopilo 😅

meduna
autor
23. led 2010

no spíš ty jsi to nestihla 😀 😀 nejhorší je,že si nijak neřeknou,kdyby si štěknul aspoň ten pes,ale to néééé,tak musím furt sledovat jak se chová

meduna
autor
23. led 2010

jo Coko a kde je ten receptík 😎

dadous
23. led 2010

jo to von vždycky počka, když mu řeknu, ale ted už to měl asi fakt na krajíčku, no tak se venku aspon vychcal a do schodu zas mastil po třech 😀

coko.joko
23. led 2010

dad,kdyz sedari,tak se dari koukam...ty blaho to je fakt zima,zlaty nemecko 😀 😀
medu,ty taky nemuzes bejt ani jeden den uplne v klidu vid......myslis to mleko Ayran? 😵
ja se budu valet zitra cokotata nehraje maji volnaska,tak si budem uzivat....on u PC a ja u plotny 😀

coko.joko
23. led 2010

medu jsem ti ho psala do IP ty ho tam nemas? 😕

meduna
autor
23. led 2010

tak teď stojím v obýváku a Romotáta se mě ptá a co máš s tím břichem,bolí tě?a já ne a proč,jen ti ho ukazuju a on,no ale proč ho máš tak nafouknutý 😀 😀 říkám,no ze žrádla,to asi nápojek už začíná pracovat 😕

meduna
autor
23. led 2010

ne žádnou ip nemám od tebe,tak to asi asi povaří jiná kobylovnice 😀

dadous
23. led 2010

ja nechci recept, ja chci už upečeny buchty 😅 jsem dělala ve čtvrtek perník, no a dnes dopo jsem ho dělala znova 😕 ty jo ty žerou 😠