IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
23. led 2010

medu ty a pupicek jo?Vzdyt jsi hubenour 😎 tak ja to nasmolim jeste jednou 😀

dadous
23. led 2010

jo jinak košík na mmímo mam ušitej, takže ted to vazne na dadoušovi až mi natře tu konstrukci 😠 jako furt se k tomu nějak nema 😠

meduna
autor
23. led 2010

no to je on,taky ho chlasčete?a máte tam zeleninu zara?

meduna
autor
23. led 2010

tak mu řekni ať ale kouká dělat,že čekáme na fotky tady 😠

dadous
23. led 2010

zejtra to budu žehlit, tak mu řeknu že se to musí hned navlíknout, at to maže natřít 😀

coko.joko
23. led 2010

jasne ja ho uplne miluji medu muzu ho kazdy den je moc zdravi a ted premyslim z ceho ho je...jednou jsem to rikala kamosce a ona,ze jsem prase,ze by z toho zvirete nic nesnedla a uz vubec ne mleko 😀
co to je zara to neznam 😕 jak to vypada....
dad,tak ja posilam pristi tyden PPL k vam jo?

meduna
autor
23. led 2010

jo a v jakých barvách to bude?

coko.joko
23. led 2010

dad,to budes mit krasny?My chcem pak fotecky videt jak bude spinkat spokojeny dadousek.........

dadous
23. led 2010

coko ok tak ja budu vyhlížet 😀
medu bežovo hnědy, jsem nechtěla žadny dětsky motivy 😅

meduna
autor
23. led 2010

no zara je ta turecká zelenina,tam to kupuju,ale tenhle nápoj je z kravskýho,nic jinýho bych do tlamy nevzala 😝 😝 😝 co to je tady za skratkyPPL 😕 😕 😕 😕

dadous
23. led 2010

no poštaci ne?! 😀

meduna
autor
23. led 2010

jo,vždyť pak můžeš našít ještě jiný až podle toho co se narodí 😵 😵

meduna
autor
23. led 2010

no to je debilně napsaný:CO 😠 😠 😠 no jasně že miminko

dadous
23. led 2010

nee to už neee, se mi už tohle moc nechtělo šít 😅

meduna
autor
23. led 2010

budeš šít i pro cokovic cokomimi?

dadous
23. led 2010

medu to je stejně jen tak na tři měsíce 😵

dadous
23. led 2010

to zaleží na tom co budou cokovic chtít 😀 😀

coko.joko
23. led 2010

medu mas maila jsme to poslala tam tak snad ti dosel...to neni kravsky mliko to se vsadim...cokotata vi co to je,ale ja si ted nevzpomenu je takove nakysle.... 😀 😀
PPL je posta ktera ti doveze balik az do domu....
dad,ty jsi svadlenka?ze se poustis do takovych akci 😵

dadous
23. led 2010

coko no jasně 😵

meduna
autor
23. led 2010

no Coko,tak mi to radši nepiš z čeho to je,jinak vrhnu 😝 co by jsi chtěla pro cokomimi ušít cokomámo?

meduna
autor
23. led 2010

jo Bebe má dvojčátka už,poslala mi fotky,ale nemám je,tak jí písnu aby poslala znova

coko.joko
23. led 2010

ty,jo to mas vyhodu a velkou,ja jsme ve skle jednou sila a normalne jsem si prisila prst k te latce a pak jsem musela do nemocnice,aby me vytahl tu jehlu a musel me to sesit 😀 😀 takze tohle neni moje hobby...jsem talent....
cokovic mimi nebude mit kosik 😉

dadous
23. led 2010

no neke, tak to už maj veselo, tak že je pozdravujem 😵

dadous
23. led 2010

no vyhodu mam, ale moc mě to nebere, jsem si ještě ušila dvě rychlozavinky a tím končím, jsem se i blbě vešla ke stroji, holky ze mě měli akorat prdel 😅

meduna
autor
23. led 2010

tak koukám,že Cokomáma je talent jako já na šití 😀 😀 😀 😀

coko.joko
23. led 2010

medu to je tezka otazka 😀 fakt nevim co by sluselo cokomiminku 😵 neboj uz mlcim a nereknu nic..ale jedna vec je fakt,ze to mleko je moc zdravi,proto ho taky piju 😎

meduna
autor
23. led 2010

ale v albíku nejsou,jsem je hledala ty rychlozavinky,no ale já teď musím rychle ale hodně rychle,nebo dopadnu jako Kadel 😀 😀 😀 mlíko učinkuje 😕

dadous
23. led 2010

no takhle si prošila kolegyně prst, se na mě otočila a uplně klidny hlasem mi říka: Reni prosímtě nesla bys mi vyšroubovat jehlu? tak jsem vzala šroubovak a ještě si v duchu říkam , to je tele ani jehlu neumí vyndat 😅 no a když jsem k ní došla tak jsem se malem skacela a začla jsem ječet na druhou kolegyni at jí to jde vyndat 😀

coko.joko
23. led 2010

no vidis zavinovacky ty je mas usite a krasne a ja je budu kopovat za tvrdy prachy ted v CR 😀 😀 😀 takze super vyhoda....
medu ja jsem na tyhle prace debil... 😀 😀 😀 nevydrzim u niceho dele nez pul hodky,pak chytam nerva a odchazim.....

coko.joko
23. led 2010

medu,tak porid dobre na WC.... 😀 😀
dad,presne ja....taky ucitelka neco mlela jak to usit a ja jasne vim a prd otocila jsem se a uz to bylo a pamatuji si,ze me to vubec nebolelo....akorad mam na prste ted jizvu 😀