IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
14. kvě 2009

no hééézký

lenkacar
14. kvě 2009

a všechny k tomu ? já měla ze 30 24zralých a 22 se oplodnilo

koblichzek
14. kvě 2009

Jen teď zobu a zobu různé mňamky, abych nedostala hyperstimulák. Al jinak super.

lenkacar
14. kvě 2009

jo to zobej mě se rozjel 2dny po OPU jak ti je?

dadous
14. kvě 2009

týýý jo kobli, seš šikovna 😀

lenkacar
14. kvě 2009

slépka k pohledání,vám to řekli že bude tolik? pro mě to bylo překvapení

koblichzek
14. kvě 2009

Je mi celkem faj, jen mě poboívá podbřišek, ale to je asi normální. A jak to Leni poznám? Mám prý hodně pít.

koblichzek
14. kvě 2009

Já jsem počítala s 20 a to jsem nevědla, jestli budou všechna v poho. Teď jich bude k použití cca15

lenkacar
14. kvě 2009

pobolíval čím dál víc a i nadbřišek ,v okolí žaludku hnus ,bylo mi blbě

koblichzek
14. kvě 2009

No Leni, ty taky jsi taky výstavní kousek 😀

A Leni nemůže to pak nějak ovlivnit ET?

lenkacar
14. kvě 2009

já si myslela že jsem něco špatného snědla že mě bolel žaludek ,ale prej tam tlačí ty vaječníky a fakt jsem pila 5l denně ..ale mě to bolelo hned po OPu

meduna
autor
14. kvě 2009

leni na podzim,protoze si musim dat voraz,ted jsem byla 😉 a taky nasetrit cocku musime 😠

lenkacar
14. kvě 2009

když se ti nerozjede moc tak je to dobrý ..ale kdybys něco pozorovala že je ti blbě ,tak nečekej mě to do ET rozehnali z nejhoršího a pak se to dalo ..

lenkacar
14. kvě 2009

hm medu já čekala 4měs.krušné čekání

meduna
autor
14. kvě 2009

ahoj koblizku,tak to se super tolik vajuch 😉

lenkacar
14. kvě 2009

medu taky měla že ?OHSS

koblichzek
14. kvě 2009

Medunko, jo super. Jen mi také dnes oznámili, že i ET bude v narkoze ☹

lenkacar
14. kvě 2009

co?????????????

lenkacar
14. kvě 2009

a proč jako?

lenkacar
14. kvě 2009

máš nějaké problémy? mě to teda taky nebylo dvakrát příjemný jak se ve mě hrabali ,že mám hodně zakloněnou dělohu ,no dalo se to vydržet pak jsem si otřla pot z čela a bylo to gut ,ted už se nebudu tolika bát.tak mandar už to má taky za sebou což ještě nepísala

koblichzek
14. kvě 2009

Jo Leni, jak už jsem psala, já ji mám blbě otočenou a ta cesta tam je dost komplikovaná, tak že bych prý zbytečně trpěla

lenkacar
14. kvě 2009

kde jsté? čekáte až mi dorazí manža z nákupu co? až nebudu moct kecat

dadous
14. kvě 2009

leni říkala že písne večer 😉 taky jsem jak na trní 😕

koblichzek
14. kvě 2009

Jo, jo, na mandar jsem také myslela. Jak se asi cítí.

lenkacar
14. kvě 2009

hele kobli tak to bude pro tebe lepší,to jsou zase hodný že to tak udělaj,já měla taky dost ,ale řikam ,čekala jsem to i horší ..ostatní jely jak běžícím páse a spokojený

meduna
autor
14. kvě 2009

Leni ja nemela OHSS,nebylo proc ja snesla jen 2 😒

koblichzek
14. kvě 2009

Jasný, jen už ať je to za mnou. Na 90% jdeme v pondělí.

dadous
14. kvě 2009

tady to jsou každej tejden nějaky nervy 😅

meduna
autor
14. kvě 2009

ale dneska me pekne boli podbrisek,takovej tlak a tahani,mozna je to tema postelema co tam taham,nevim,no snad tam nemam,zadne prekvapko po tom IVFku 😠 jako nejakou cysticku nebo tak neco 😕

lenkacar
14. kvě 2009

aha tak jsem si to z někým spletla .. 😉 jinak podobná diskuze mě hodně zradila když jsem četla jak se dělá ET jak tam držej nějakýma hákama ten čípek a podobný bludy a jak to strašně bolí ..ve mě se tam hrabali dost a že by to zase bylo k nepřežití jak to dotyčné popisovaly to nebylo ..