IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
26. led 2010

jo jinak jsme pokročily, dadouš včera našel barvu a slíbil že to dneska da do kupy 😅 myslím ten koš 😅

coko.joko
26. led 2010

no,prave a tehule 😀 ja kdyz jsem delala v cukrarne,tak tam chodilo plno tehuli a nebo jen maminy s detma na kavicku,ale proste pro me trapny.. 😉
teda dadous to je pokrok 😉 to je dobre,aspn to budes mit hotove....ja jsem vcera zase hucela do cokotaty,co je potreba vyhodit z bytu a co poridit a zatim nic,jen koukal a rikal,ze jsem moc narocna 😀 😀 pritom chci jen,aby vyhodil dva gauce,ktery tu jsou uplne na prd....

dadous
26. led 2010

no jo voni ty kulci jsou nějaky líny 😀 to jen my to tak prožívame a všechno chystame 😅

coko.joko
26. led 2010

vzdyt jsem mu rikala..hele ta a ta uz muze rodit a je tenhle tyden a porad je v klidu,tak jsem dala rozkaz,ze do 33tt chci mit vse hotove a i zbalene do porodnice a az se ted vratime z Cr,tak chci mit i pracku a je asi moc informaci najednou na toho meho chlapa 😀 😀

dadous
26. led 2010

no to nesmíš takhle všechno najednou 😀 chlapi na to nemaj bunky aby si pamatovali víc jak jednu věc 😀

coko.joko
26. led 2010

no to mas pravdu,ale ten muj je hrozne povercivej co se tyka takovych veci......takze ma porad dost casu,ale ja uz ne 😀 😀 takze u nas se to resi naraz 😀 😀

dadous
26. led 2010

hele dneska si mi zdal krasnej sen, jsem byla v praci s miminem a byl to teda kluk, hajal v autosedačce, furt se chechtal a ja furt říkala že je uplně stejnej jako Lukaš když byl malinkej 😅 divny teda bylo že to mimčo bylo malinky a už mělo všechny zuby, ale ten usměv prostě celej Lukaš, a to jsem si myslela že už jsem zapoměla jak Lukaš vypadal 😅

coko.joko
26. led 2010

je to mas krasny sen....to me se ted zdaji hrozny sny,bud me nekdo honi,nebo nekde padam,proste sileny,kolikrat se vzbudim a jsme uplne vykulena kde jsem 😉

dadous
26. led 2010

no však tohle byl po dlouhy době normalní sen, jinak se mi zdaj taky chujoviny 😀 nevím co mam dneska vařit 😝

coko.joko
26. led 2010

tak to ja taky nevim co varit,ale mam vyhodu jsem sama,takze to vidim na nejaky nudle a bude to......zitra taky nevarim,takze me to zacne az ve ctvrtek.....a to jsem chtela delat kotlety v troube 😵

dadous
26. led 2010

ja asi večer spacham lívanečky, ale nevím co ted, hlavně se mi nechce stat u plotny 😝 no uvidíme až se vzbudí dadouš 😖

coko.joko
26. led 2010

no livanecky jsem nikdy nemela v puse 😉 to jsem co?Tak neco rychleho udelej.....me taky nebavi stat u plotny,ale varit me bavi.......

dadous
26. led 2010

😀 no tak rychlej je třeba chleba s maslem 😀

coko.joko
26. led 2010

no to je,ale to dadous urco nebude chtit k obedu 😉

coko.joko
26. led 2010

dad,tak co dadous uz ma hotovo a ty se urco ted stim kochas vid....
dneska ne me jde nejaka depka....... 😒

nadis.h
26. led 2010

Ahoj holky,

Coko tak to jsme 2.Já mám depku už od včera. Chce se mi bulet proto že tu jsem sama.Minulý rok jsem to dávala,ale letos ne. 😖

coko.joko
26. led 2010

ahoj nadis,tak to je v prdeli,protoze me rano odjel taky a ja uplne v prdeli....mavam z okna slzy jsem mela...tak jsem uklizela jako debil,prcek me pak pekne nakopal,tak jsem cely odpolko spala,ted si dam neco k jidlu a nevim co mam delat....je to hrozny ty hormony delaji veci 😉 ale musime bejt vesele,at mame mimca vesele 😀 😀

nadis.h
26. led 2010

Večer je to humusný co? A já to mám takhle pokaždé obtýden na týden. 😒

coko.joko
26. led 2010

no to je na prd,vzdycky premyslim co delat,ale kdyz jdu brzo spat,tak zase padne 24 hod a ja zevluji a nemuzu pak spat...ke vsemu ty kreteni dole...jsem vcera na ne zase bouchala,fakt o nervi 😵 😵

nadis.h
26. led 2010

Tak to já naštěstí nějak neponocuju.Taky schválně chodím už třeba v 8 ležet.A ještě si pustím telku v ložnici.Sem tam se sice probudím,ale jde to. A ještě mě bolí hlava šíleně.

coko.joko
26. led 2010

tak hlava,ta me ted prestala,ale zase me pali zaha,takze si clovek nevybere 😉 no to ja prave moc ted nespim,tak se snazim jit co nejdele,ale kdyz lezim v pelechu a ctu si nebo lustim krizovky,tak to taky utika,ale to ticho je hrozny 😵 😵 a ty mas volno z prace?

nadis.h
26. led 2010

Jo tak žáha mě nepálí,ale hoří. 😀 Mám volno.Byla jsem v pondělí a ted jdu až ve čtvrtek.A pak sobota neděle.
A zítra jdu s tím čípkem pitomym. 😠

coko.joko
26. led 2010

a jo,uz zitra,to bude v pohode uvidis, to se na tebe jen podiva dr.a jdes domu...neke,tebe uz taky pali zaha to je bordel a co proti tomu delas?ja piju na litry mleko,ale prd platny

nadis.h
26. led 2010

No mě pálila na začátku a ted mě začala znova.Ale festovně teda.A nedělám s tím nic.Máme sice Renie doma,ale neberu si ho.

dadous
26. led 2010

no jo nadi, letos s tebou mavaj hormony, tak proto to tak špatně snašíš ☹
jo coko , houby hotovo, odpo vytuhnul u telky 😠
prej na žahu pomaha lžička hořčice, plnotučny 😵

coko.joko
26. led 2010

no to ja taky neberu prasky,protoze kdyz to jde,tak to chci vydrzet bez prasku...
dneska jsem koukala na porad v telce a byla tam holka 13 let a byla tehule a pritel 15 let a ukazovali vse o ni a i porod a to byl teda hnus....jak tlacila a hekela u toho a pak ji si sama chytla hlavicku a vytahla si to mimi sama...a tak me to dojalo,ze me ukapla slza 😎

dadous
26. led 2010

jo a měli jsme řízek s brkaší, a ja se zas tak nažrala, 😖

nadis.h
26. led 2010

Ježiš tak na to bych tak měla vytáhnout si sama děcko. 😲 Kdepak nic pro mě.

Dadu to jo. Já jsem ubrekánek ted. 😒

dadous
26. led 2010

no nadi to jsme asi všechny 😅

coko.joko
26. led 2010

dad,to je dobre,ze ses napapkala,ja jsem udelala nudle a ted se cpu houskou a vajickem,prase jsem 😀 a zeleninku mam taky k tomu,aspon neco zdraveho....tak ja zkusim horcici..
nadi,tak jsem na to koukala jak ho tahala..