IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
2. únor 2010

čoko raději to nepřivolávat,oni to zachrání ,ale ty dětičky mívaj velké problémy 😔 jak to neni dopečený tak mívaj špatný zrak ,dýchání a někdy i retardace achjo..moc koblížkovi přeju at malou dopeče...ono se to stane i donošeným ,natož pak těmhle chudinkám..

coko.joko
2. únor 2010

Ahojda,
leni ja vim jsou pak chudacci,taky preji koblizkovi,at vydrzi co nejdele. 😉 Nam to jen vcera rikal,dr.ze kdybych mela problem,tak uz by nan to mimi zachranili,ale jsem rada,ze je v poradku.........a jestesi toho naseho pekne necham v brisku.....
jinak jsem vcera nechala na netu konika a cokotata si to precetl a rikal jakou fotku a tak jsem mu to rekla a smal,ze jste vsichny pisly,ze je cely on.....pak tu chodil a rikal.....Cely tatka 😀 😀 😀

lenkacar
2. únor 2010

ježiš čoko ještě že se neurazil za toho klofáčka

coko.joko
2. únor 2010

ne vubec on je v poho je pro kazdou srandu,akorad se me ptal kdo je kdo a jestli tam mate fotecky 😀 tak jsem ukazovala fotecky a byl uplne v poho....pak se ptal kolik vam je a to jsem rekla,ze nevim 😵 😵 a taky me kontroloval jstli pisu bez chyb 😀 😀 ucitel bejvalej,takze musi mit vse jak ma bejt 😀 😀

lenkacar
2. únor 2010

chichi čoko ..to je profesionální deformace ,o mě mu řekni že je mi čerstvých 38let ,baba k pohledání 😝

lenkacar
2. únor 2010

jinak čoko tady se chyby nehledí ,to řekni doma .. 😝 😀

lenkacar
2. únor 2010

co dneska vaříte? včera jsem udělala palačinky a dneska nevim ☹ ,něco rychlého ..

coko.joko
2. únor 2010

leni,to by neproslo,mas videt jak me hlida at nedelam chybicky 😀 😀 to je vzdy,tam mela bejt carka a proc pises bejt kdyz je spisovny byt a porad dokola 😀 😀
je 38 to jsi jak moje segra 😉
jinak ja nevarim odjel me dnes rano na zapas a vrati se zitra rano,takze ja vytahnu nudle z mrazaku se zampionkama a ohreju na panvicce a je to

dadous
2. únor 2010

ahoj, ja se včera na bobra vyprdla a musím ted rano 😝 se mi tááák nechce 😝
jinak coko řekni cokotatovi, že tu jsme samé starší paní k pohledaní 😀

coko.joko
2. únor 2010

dadousku,to ja taky porad odkladala,ale holt stejne musis,pak jit a holit.... 😀 😀
jo,jo...reknu mu,ze tu jsou vsechno pod 30let....takze vlastne jsem tu nejstarsi 😀 😀

coko.joko
2. únor 2010

Teda dadousku,co tam delas tak dlouho?V ty koupelne... 😀 😀

lenkacar
2. únor 2010

dadu si ušmikla poštáka ne? já nevim kdy ho zaženu/bobra/ ,zítra přijde kámoška ,neni čas 😝

coko.joko
2. únor 2010

leni,tak to vypada,ze si ho opravdu usmikla 😀 😀 😀 leni ja mam ted taky cas do 16.2.......

lenkacar
2. únor 2010

tovíš zase tak dobrá kámoška to neni ,abych jí řekla at mi podrží zrcátko ,že si udělam fazonu 😀 😀 😀 😀

coko.joko
2. únor 2010

leni,tak musis sama hold a nebo rekni Vladisovi 😀 😀 😀

lenkacar
2. únor 2010

vladís by dostal infarkt ..kdyby po 100letech zahlédl pipku .. 😀 😀 😀 😀

coko.joko
2. únor 2010

😀 no u nas je to uz taky dlouha doba co videl cokotata me,ale ja bych mu to ani nesverila,bych se bala,ze me neco udela,takze si vzdy musim poradit sama 😀 😀 😀

lenkacar
2. únor 2010

ono je to teda nepříjemný i od sestřiček v nemocnici ,ikdyž ony tvrdí jak to umí .. 😝 😝 😝

lenkacar
2. únor 2010

hele vladís si to prostě nezaslouží ,tak nic ,ani bobr 😝

lenkacar
2. únor 2010

tak jsem dojedla zapečený t+ěstoviny s kuřecíma párkama a špekem ..fakt moc dobrý ..

lenkacar
2. únor 2010

koupila jsem sestřence od lamaze takový ponožtičky se zvířátkama jak se s nima hrajou a na ruce taky jako pásečky a jsou tam zvířátka ,berušky a jiný hovadinky je to strašně hezounký ..no ale si myslím ,že to fetka ani neocení ..když to viděl vladís tak mu tekla slina ..no mimi neni ,tak co mi to bude strašit ve skříni

coko.joko
2. únor 2010

no leni to me povidej ty setry jsou hrozny a hlavne,kdyz jsem sla na laparku,tak ji rikam,ze jsem oholena a ona to musim zkontrolovat a stala nademnou s tou ziletkou tupou a rika,no tak teda jo,ale musim vam oholit okolo pupku,krava a musela proste neco najit a ted mam na pupku dlouhy svetly chloupky 😕
je to je dobry to mame taky radi a delame casto........ja si tu ohreju nudle a je to.....venku funi a tak se me tam moc nechce

dadous
2. únor 2010

tak už jsme doma 😅
no leni malem si se trefila s tím poštakem, jsem měla nějakej pupínek a strhla jsem ho žiletkou, tak jsem tady pul hodiny chodila s nalepenym toaletakem aby to zaschlo 😀
jinak poradna ok, zase jsme slyšely srdíčko a od zítřka nastupuju na mateřskou 😵

coko.joko
2. únor 2010

dadousku,tak to je super,ze jste v poradku a zitra mas materskou to je jeste lepsi zprava 😀 😀 😀

lenkacar
2. únor 2010

dadu a utz nebylo?

lenkacar
2. únor 2010

ta diskuze vrány v žitě to je bezva název co?

lenkacar
2. únor 2010

no nic tak se jdu oblíct a jdu se projíti po venku ,stejně tu žádná nejste ..

dadous
2. únor 2010

no a s těma prachama za mateřskou už to tak super nebude 😝
leni ultra až ve čtvrtek, ale to zas jen zkontroluje močak 😵

coko.joko
2. únor 2010

dadousku kolik beres materskou jestli to neni tajny 😀 ja si ted budu vybehavat taky v HK a porodny,tak jsem zvedava co na me ceka

meduna
autor
2. únor 2010

ahojda holky,tak bobr oholen v Dadouškově,málem nebyl pošťák 😕 😕 a koukám,že Cokotáta si početl 😀 😀 Leni,nech bobra do jara,teď je stejně zima a ještě by ti nastydla.já taky nachávám,nas jaře se dám do kupy,to už budu jak yeti 😕