IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
5. únor 2010

čus zrzko 😀 já zase hážu blesky do šediva 😠 😠 😠 potřebuju melír.A jak si to pekla,třeba to udělá Dadouška místo tý Cokobuchty

lenkacar
5. únor 2010

medu já si je sjela 2krát za měsíc ,tak snad je nedostanu zase třeba zítra 😕 😕 😕 u mě nikdy nevíš ,něco mě rozruší a jsem hned vlhká 😝

meduna
autor
5. únor 2010

jsi šikovná a táta dadouš teda taky

lenkacar
5. únor 2010

potřebuješ 2tvarohy ,tak jestli je máš tak dopíšu zbytek .. 😀 😝

meduna
autor
5. únor 2010

😀 😀 😀no ale teď,jak si to vyložit,tu vlhkost 😎

dadous
5. únor 2010

hoj leni, tak ja jedině žiletky, pže strojkem bych si ublížila 😀 a vlhka jsem ted taky pořad 😀 😀

lenkacar
5. únor 2010

normálně krvavá Mary 😀 😀 😀 😝

meduna
autor
5. únor 2010

no já ne,to se ví, 😀 😀 😀 ale |Dadoušek určo jo

lenkacar
5. únor 2010

ted jsem vedle jako že dadoušek má tvaroh? 😕 no vladís možná taky 😕 😝

dadous
5. únor 2010

ne ne ja chci dělat tu s povidlama a makem a tvarohem, to nějak zvladnu 😵
ale leni recept mužeš hodit, a upečem na příští víkend, ja tvarohovy miluju 😵

dadous
5. únor 2010

ne chlapi maj sejra 😀 😀 za rafkem 😀 😀

lenkacar
5. únor 2010

tak jo je to asi z telky tak možná to máte ..200g moučka cukru,200g másla ,500g polohr. mouky a 1 kypřicí prášek z toho se udělá drobenka a nádivka je půl l mléka ,2celá vejce,2tvarohy a cukr dle libosti a vanilk. cukr, na vymazaný vymaštěný plech se dá půlka drobenky a na to se nalije nádivka ,je to dost tekutý a na to zbytek drobenky.. 😉

lenkacar
5. únor 2010

ok at maj co chtěj je to hnus dadoušku 😉

meduna
autor
5. únor 2010

tak o tom nic nevím,jestli ho tam má 😀 😀 😀

dadous
5. únor 2010

ježiš to vypada dobře a je to lehky 😵

meduna
autor
5. únor 2010

no tak nemám moučkovej a tvarohy 😀 😀 ale já stejně nepeču,je to moc sraní 😝 jo holanďáky už mám,jsou dobrý,ale toho smradu tady 😝 😝

dadous
5. únor 2010

no jo medu to se vyvětra 😅
ja zas nemam maslo 😀 ale příští víkend ji udělam 😵

meduna
autor
5. únor 2010

tak teď jsi mě teda překvapila,že ty něco nemáš 😲 😲 😲 a máslo mám zase já 😀 😀

meduna
autor
5. únor 2010

a ten chlív po tom vaření,to až se vzbudí vysavač Fufu,ta si dá z podlahy 😀

coko.joko
5. únor 2010

Ahoj holky,
bych vam rekla,ze jedu do Cech,jeste si musim pockat par dnu...odjizdim 17.2 brzo rano,az se cokotata vrati z Norimberka.
Nejak jsem to nestihala,protoze ve stredu jsem litala po meste a schanela veci domu a kdyz jsem prisla domu,tak jsem byla uplne KO a vcera jsem byla v Ikei a koukala na postylky a sepisovala veci co zase koupit v CR,takze porad neco.....jinak jsem uz objednala kocarek,teda pres kamosku mel by byt 19.2 v prodejne tak si ho hned vyzvednem a vezeme ho sem do Nemecka......Dam do albicka......a dneska jsem byla trochu utracet jsem sama a tak jsem nakoupila bodycka s dupackama a mam velkou radost....
Tak a ted:
Medu,vidis jak si sikovna uz umis holandaky a to by byl cert,abych te nenaucili varit......
Dad,ptej se jsem ti k dispozici co potrebujes vedet....
Leni,proto se ja se doma uz nebarvim sam,protoze me to vzdy chytne jinak....

meduna
autor
5. únor 2010

ahoj ty vejletnice,takhle Dadouška nervit,že neví kde jsi 😠 😠
holky Romotáta se přišel pomuchlovat a čuchá mě a říká,ty jsi k nakousnutí 😕 a já jo a proč a on,no že voním jako karbanátek 😀 😀

coko.joko
5. únor 2010

medu.....ja nerada strasit musite me dat cisla na telefon a ja se vam budu hlasit,kdyz tu dlouho nebudu 😀 😀 no vidis jak je Romotata rad,ze vonis jak karbanatek 😀 😀 😀
a jinak hlasim..........namam cukrovku vcera volal dr.tak mam radost... 😵

meduna
autor
5. únor 2010

tak to je gut,že ji nemáš 😵 moje číslo ti písnu,máme i pevnou

coko.joko
5. únor 2010

my mame taky pevnou 😀 tak jo pisej a ja pisnu tobe moje tri cisla 😀 😀

coko.joko
5. únor 2010

mrknete do albicka..... 😵

meduna
autor
5. únor 2010

ten je boží,ta barva je nádherná a co to je za značku?já se v tom nevyznám,tak nevím

coko.joko
5. únor 2010

medu je to Espiro GT....musela jsem k tomu objednat autosedacku a cely to stalo nebo bude stat 10tisic

meduna
autor
5. únor 2010

tak to jde ne?máš sedačku i do auta a hlubokej?

dadous
5. únor 2010

mam jen chvilku než se dadouš vysere 😅 jen jsem chtěla vědět jestli mi na ten jeden plech stačí jeden tvaroh? a ty povidla se asi nijak neupravujou že?

coko.joko
5. únor 2010

tak to ja mam dens pc pro sebe 😀
povidla jsem dala tak jak jsem koupila ten tvaroch jsem mela jeden,ale ja mela mensi plech,tak podle toho jaky mas plech,ale kdyz tam das od vseho trochu,tak to staci......ted me psala segra,ze to taky zkousela a bylo to pry super..tak jsem zvedava na tebe..at se to povede