IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
7. únor 2010

no jasne se pak zeptej,az ti to pujde a zbavis se ty lenory 😀 😀 ja jdu do ty vany.pak mrknu 😵 😵

dadous
7. únor 2010

dadouš je taky ulítlej na margotku 😅

meduna
autor
7. únor 2010

margotka musí bejt,jinak mám nerva.jak jedu do Čech,tak jich kupuju tak 20 a máma mi taky něco přibalí.a tatranky tady mám taky 😵 tak mu koupím margotku až tam pojedeme 😀

dadous
7. únor 2010

😀 jasny to bude rad 😵 lepší by bylo kdyby si mu ji přivezla z němec 😀 😀

coko.joko
7. únor 2010

koukam ze tady vsichni margotkujou to je moc dobry....driv jsem jeste jedla ty suky nebo jak se to jmenuje asi to uz nedelaji.......ja vzdy zkoupim cely Spar,to je sranda si musi rikat ta u pokladny,ze jsme blazni.....dva plny vozejky a v jednou jen chlast a v druhym zase sladkosti a nejaky ptakoviny 😀 😀 a ty lidi okolo vzdy koukaji a nevedi.....konec sveta 😀 😀

coko.joko
7. únor 2010

kurna,proc ja nebydlim nekde okolo norimberka,bych si dosla k medunce ted pro tatranku a margotku a dala si tam kavicku a pokecala a medunka by nevyzehlila vubec....... 😀

meduna
autor
7. únor 2010

no,to jo,ale skopci ji nedělaj 😀 leda ty jejich perníky suchý 😀 tak ten netvor prkno stojí,jdu na to 😝 😝 ale nebudu se s tím srát,hodím na každý věci jeden dlouhý tah Bügeleisen a je to.To je taky název pro žehličku 😀 😀 a ještě je to der,takže ten 😀 a u nás je to ,ta 😕

meduna
autor
7. únor 2010

Coko,to je jak my s Romanem,ten ,má plnej koš kozlů 😀 😀 😀 😀 a mattonek a já žrádlo a víno 😀

dadous
7. únor 2010

ne ja myslela jako že přivezš českou ale z němec 😀 coko a kokosovy suky se furt vyraběj 😵

meduna
autor
7. únor 2010

no vidíš,kdybys nebydlela tak daleko,už si tady mohla přežvykovat margoťáka,nebo esíčka ještě mám 😵

dadous
7. únor 2010

ja pujdu na bednu, davaj zas nějakou katastrofu, sice na dva díly a oba je davaj dneska 😅

meduna
autor
7. únor 2010

jo suky si taky někdy kupuju,maj oranžovej obal

meduna
autor
7. únor 2010

no tak já mu ji přivezu 😀

coko.joko
7. únor 2010

jo bez na to medu pekne si Bügluj 😀 😀 ja to necham na zitra...to nevarim a vari cokotata asi nejakou cinu nebo kure grilovane jeste nevim...... 😀 tak ja jdu uz taky do vany

meduna
autor
7. únor 2010

a jéje,zase nějaká katastrofa 😀 😀 jako by jich bylo málo furt 😀 😀 tak já jdu taky na katastrofu-to žehlení 🙄

dadous
7. únor 2010

to ja žehlila v patek a do soboty jsem měla nohy zas jak konve, pak jsme jeli v sobotu pomoct tchynce uklidit penzion, ja teda jen povlíkala postele ale nohy mi splaskly až dneska 😅 😝
tak zatím pa 😵

coko.joko
7. únor 2010

tak si to holky uzij te kazda u toho sveho 😀 😀

dadous
7. únor 2010

a ty se neutop 😀

coko.joko
7. únor 2010

tak mam po sprse a dad jsem cela 😀 😀
ted hrajou v radiu tublatanku...to jsem zrala jako,mala 😵 😵 pak me bracha naucil poslouchat Kabat,alkehol,metalicu a dalsi.......

meduna
autor
7. únor 2010

ty jsou moje Coko,tyhle tvrďárny,jak jsem na dně vohulim si tady kabáty a to mě postaví na nohy 🙂

meduna
autor
7. únor 2010

holky ahoj,čumím na film,dobrou noc všem a zítra se těším na vás 😵

coko.joko
7. únor 2010

Medu ahoj ja jdu taky smer postel....jo Kabat je super ten miluji taky a cokotata taky a hrajem je porad....mam vsechny jejich cd..... 😀

dadous
8. únor 2010

krasny ranko 😅 tak jsem se vykopala z pelechu a venku zas kyda a to jsem se chtěla cournourt k našim, tak doufam že to do oběda přejde 😖

coko.joko
8. únor 2010

dad ahojky,tady nekyda a je docela dobre.....ja jsem se dala do toho zehleni,ale jak se me nechce.....tak hlavne jdi opatrne.....
kde mame tu Lenu? 😕

dadous
8. únor 2010

no jo to žehlení je vopruz 😝 třeba lena ještě tančí 😀

coko.joko
8. únor 2010

😀 to me povidej me to tak nebavi a to si neumim predstavit,az budu zehlit ty pidi vecicky 😀 😀 jo Lena tancuje jeste doma s Vladisem 😀

dadous
8. únor 2010

no jo vlastně tebe to teprve čeka, tak to ti nezavidím 😅 to je divny tady je najednou uplně modro a pořad chumelí 😕

verdule
8. únor 2010

Ahojda dadouš a coko, tak jsem zase tady 🙂 . včera ráno jsem byla na třetím KETu, nechtěli mi vložit tři embr. tak mám dvě a teď zase ta nuda v posteli a to čekání 😝 . A co u vás nového?

dadous
8. únor 2010

hooj verdi, dvě stačej 😵 jo to čekaní je hrozny, ale aspon maš doma Matyska a s ním ti to uteče 😵
my už jen čekame na porod 😅

coko.joko
8. únor 2010

dad,to je prave to,ze me to ceka..... 😉
ahojda verdi,presne tak dve staci me tenkrat taky nedali tri,ale jen dve a z toho mam jedno v brisku 😵