IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
13. únor 2010

😀 😀 No snad né. A kdy že jdeš na kontrolu?

dadous
13. únor 2010

ted v utery 😵

koblichzek
13. únor 2010

Já jdu v pondělí, tak jsem zvědavá, jestli bude vše ok. Se mi zkracuje i hrdlo a byla jsem otevřená na špičku prstu, tak snad to nebude horší.
No a vy teda na ultrazvuk? A te%d bys měla chodit každý týden na kontrolu, ne?

dadous
13. únor 2010

v utery poradnu a příští čtvrtek ten ultrazvuk 😵 no uvidím se mi tam nechce dojíždět každej tejden ale co se da dělat 😖

koblichzek
13. únor 2010

Aha, jak to máš daleko?

dadous
13. únor 2010

10 km, ale ted to většinou vyjde že je dadouš doma, tak jedem autem, zatím 😵

koblichzek
13. únor 2010

a ty sama neřídíš? Neboj, už nebudete jezdit dlouho 😉

dadous
13. únor 2010

ne ja bych za volant nesedla, jsem srabík 😅 no jo už jen 5 tejdnu 😕

lenkacar
13. únor 2010

jé ahoj kobli a ostatní

koblichzek
13. únor 2010

Uteče to jako voda. Dadoušku - jdu natáhnout pupíček. Ráda jsem zase pokecala a doufám, že zase brzy pokecám. Pa pa a krásný večer.

dadous
13. únor 2010

😀 aa už se to tady slejza? 😀

dadous
13. únor 2010

jasan kobli 😵

lenkacar
13. únor 2010

přišla jsem z mejdla jsem přežraná

dadous
13. únor 2010

jee tys byla na mejdanu u mamky vid? 😅

lenkacar
13. únor 2010

jojo klasika sobotní ..chlebíčky ,vínečko se spritem ..buchtičkly a pak nemám bejt jako almara ..

lenkacar
13. únor 2010

vladís se balí do služby přijde až v po ráno

lenkacar
13. únor 2010

kámoška mi poslala mailem krysí mimi je jako sirka velká ..ale ten ocas fakt jako kryska

dadous
13. únor 2010

ježiš to bych si taky dala, ja včera měla chut na oříškovou čokoladu tak jsem si udělala z kakaa a vlašaků, no s čokoškou to nic moc společnyho nemělo ale chutovy bunky jsem uspokojila 😀 jsem prase 😝

dadous
13. únor 2010

no tak to si zejtra udělaš hezkou neděli ne? 😵

lenkacar
13. únor 2010

no jasan ted máme šampus a já k tomu chleba se sýrem .. 😀 😀 😀 😝

dadous
13. únor 2010

😀 to je tak romanticky 😀 😀

coko.joko
14. únor 2010

Dobre rano,
dad,to utika vid jeste 4 tt a mas mimi na svete 😵 ja jsme taky prase,ted me zaclo hrozne chutnat a tak se snazim aspon jist zdrave,ale to proste nejde.....vcera jsem taky snedla cely pytlik rozinek v cokolade pak cokoladu a nakonec jsem to prolozila nanukem a jablkem...se divim,ze jsem se nepo...... 😅
leni,tak za chvilku mas osminka doma.... 😉

meduna
autor
14. únor 2010

zdravím všechny při nedělence 😉

coko.joko
14. únor 2010

Medu taky te zdravim pri nedelce 😀 😀

meduna
autor
14. únor 2010

tak kdy razíte,že už balíš

meduna
autor
14. únor 2010

dovařuju obídek,pak dáma kávičku a jedeme pro Romotáty holku a jdeme sáňovat 😝 se mi fakt chce 😀 😀

coko.joko
14. únor 2010

medu,vcera jsem byla na poslednim nakupu co do CR,protoze dnes je zavreno a zitra rano me odjizdi cokotata a vrati se az ve stredu rano a pak hned jedem,takze mam v loznici ukrutny bordel a musim to nahazet do kufru a tak nejak uz to mam hotovy....uz se tesim na 6 dnu v Hradci to je bajo....tam mam uz taky program az do pondeli,tak snad to zvladnu vse v poradku...... 😉 😉
a co ty uz mam zbaleno?Teda sankovat to bych sla hned,jsem uz takkkkkkk dlouho nebyla.....

meduna
autor
14. únor 2010

ne nemám zabaleno nic,já balím den před.Coko,počkej až bude cokomimi,to se ještě nasáňuješ až ti z toho bude blbě 😀

nadis.h
14. únor 2010

Hehe čauky,

tak Coko už cestovní horečka koukám. 😀

Šiš na to se fakt "těším" s mimiňousem na tyhle radovánky zimní. 😝 Jsem vyloženě zimní typ! 😀

dadous
14. únor 2010

ahojda 😵
coko ještě aspon 5 tejdnu 😵
zrovna dneska jsme jeli ke tchynovcum, a ja už jsem se uplně viděla, jak budem s prdolkou chodit lyžovat, ja z těch malinkejch dětí na lyžích uplně uchcavam 😵 se na to hrozně těším 😵