IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

olasek
14. únor 2010

no, moc toho nemáme...furt to odkládáme, ale máme tajnou svatbičku...pro rodiny to bude překvapení 🙂 jsem zvědavá koho z toho klepne a koho naopak překvapíme 😀 ... jen na vysvětlenou - máme trochu složité rodinné poměry a tak než se nervovat s klasickou svatbou a ještě to obrečet volíme tedy takto....

meduna
autor
14. únor 2010

proč,třeba nezůstane u jednoho Cokomimi 😎

olasek
14. únor 2010

chtěla jsem napsat mile překvapíme 😀

dadous
14. únor 2010

oli takže nejdřív svatba a pak teprv oznamení? 😀

meduna
autor
14. únor 2010

no to bude asi nejlepší,moje první svatba mě stála nervy a na tu druhou už jsem to nehrotila,pozvala jsem jen mamku a pro tátu a jeho rodinu se to sfouklo s Romana 40cetinama 😉

olasek
14. únor 2010

jj....oznámení bude formou svatební fotečky s textem " byli jsme oddáni ...." a šmitec.... 🙂 těším se na ty obličeje až to oznámíme... ač o rodičů stále slyšíme z obou stran " tak se vezměte ve čtyřech a bude pokoj" tak si stejně myslím, že to maminy trošku opláčou....

coko.joko
14. únor 2010

medu,chtela bych jeste pak jedno mimi a vic ne,ale nevim jestli nam to pujde.....
ja mela taky malou svatbu 😉 je to nejlepsi.....a oznameni se posilalo az po svatbe.... 😵

meduna
autor
14. únor 2010

stejně to většila lidí jen zdrbne,jsou se tam nažrat a vožrat 😝

olasek
14. únor 2010

jééé holky, v tolik podpory jsem ani nedoufala..... moc díky...těší mě, že máme podobný racionální názor na svatební veselí 🙂

dadous
14. únor 2010

jo jo i já, jestli jednou budu požadana tak budu mít svatbu ve čtyřech 😵

dadous
14. únor 2010

vlastně ne, ještě + 2 děti 😀 😀

olasek
14. únor 2010

jééé, já myslela, že jsi vdaná paní!!!! tak to se budu těšit na popis zásnub 😀 😀 .... třeba budeš pan Dadouš extra originální 😀

meduna
autor
14. únor 2010

Dadouš o tom neuvažuje,že by požádal 😎

coko.joko
14. únor 2010

medu presne,pak te stejne zdrbnou,ze tohle bylo tak a tohle tak,vyprdnout na to a za ty penize muzes koupit neco jineho.....

dadous
14. únor 2010

😀 😀 oli to nevím, ja jsme mu totiž hned na začatku řekla že se vdavat už nechci, ale on chudak neví, že kdyby mě požadal, tak mu na to kyvnu 😀 😀

coko.joko
14. únor 2010

dad,to nesmis,vzdyt on ted nevi jestli jo nebo ne......ale ja bych do cokotaty taky nerekla,ze je nejaky romantik a co predvedl pred 3 rokama to jsem jen koukala jak me pozadal o ruku 😀 😀 😀

meduna
autor
14. únor 2010

no a co kdyby jsi mu to krapet naznačila 😉

meduna
autor
14. únor 2010

coko a proč to tak píšeš,teď jsem napnutá a nevím jak,tak to vybal jo 😎

dadous
14. únor 2010

ale jo ted už ví že bych se vdavala, ale čekam co předvede, no uvidíme po narození mimča 😀

olasek
14. únor 2010

počkej, tak to by mu to měl někdo třetí lehce naznačit 😀 ....

meduna
autor
14. únor 2010

no to mimi mu to naznačilo dost jasně 🙂

dadous
14. únor 2010

😀 coko napína 😵

olasek
14. únor 2010

😀 😀 to mě došlo až když jsem to odeslala, že ten třetí naznačuje pomalu už 9 měsíců 🙂 a bude hůř ...až se hlasitě projeví už za 5 týdnů 😀 😀

dadous
14. únor 2010

😀 no jo aby nam pak tata neutekl 😀

olasek
14. únor 2010

toho bych se nebála 🙂 ...spíš se bude pyšně pýřit a rozmazlovat vás.... 😀

olasek
14. únor 2010

Holky, držím vám pěsti ve vaší přípravě na těhu i těhu samotném a myslím na vás. Zase se tu objevím. Teď snad už i dříve než po pár měsících....potřebovala jsem dostat miminkovský věci úplně z hlavy a pomohlo mi to, ale teď už jsem opět připravená k boji 😉...takže díky za milé přivítání a podporu a brzy papa....

dadous
15. únor 2010

noo ☹ tak jsem sem včera na chvíly pustila dadouše a už jsem se sem nedostalal 😠
oli budem se těšit 😵
coko tak jak tě manža požadal? 😅

coko.joko
15. únor 2010

ahoj dad,ja vcera spisuju roman,at mate co cist a najednou cerna obrazovka a PC uplne teplej a konec vypnul se a uz nesel nastartovat,tak jsem byla nasrana..... 😀

dadous
15. únor 2010

no tak to nasere 😠

coko.joko
15. únor 2010

ted tady resim kocarek a jsem hotova a smutna.....baba nejdriv ze bude do patku a ted,ze az v breznu ☹