IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
15. únor 2010

tak to je v haji, a myslíš že by jste ho po hradci ted někde nesehnali?

coko.joko
15. únor 2010

dad,nesehnali mam to vsechno osefovany,ale ted mam kamosku na skypu a ta hleda na netu a maji jen kocarek a autosedacka u toho neni,takze jeste hleda autosedacku a ten kocarek je skladem,tak snad by mohl do dvou dnu bejt u ni tak uvidime...vsude nam rikaji do brezna....

dadous
15. únor 2010

no jo je to prekerka, ale to dopadne 😵

coko.joko
15. únor 2010

jasne musi a kdyz ne tak se hold koupi nejaky tady 😵 se preci nebudu nervovat

dadous
15. únor 2010

no dyt, počkej pak vlítneš do kramu a zalíbí se ti třeba uplně jinej 😀

coko.joko
15. únor 2010

jinak s tim jak me cokotata pozadal o ruku,tak na me narozky me rekl,ze pojedem na vylet a tak jsem myslala,ze nekde tady okolo a prd.nerekl me kam jedem a ja uz jsem vedela,ze to je nekam dal a najednou jsem se ocitla v Bruselu a tak jsem si rikala,ze je to od cokotaty moc hezky ze me ukazuje Brusel a tak nejaky ty pamatky a courani po meste a pak na namesti me zastavil a celou dobu bylo krasne a najednou se zatahlo a zaclo chumelit a ja chtela utect pod strechu a on me chytil a koukal na me a pak vytahl krabicku a ten prstynek a ja jen koukala a myslela jsem ,ze to mam k narozkam a on,ze si me chce vzit a klecel u toho..ja v ocich slzy a uplne hotova jsem na nej koukala jako blazen....a do to me pozadal v breznu a v cervnu byla svatba.. 😀 😀 😀

coko.joko
15. únor 2010

jo,to mas pravdu,ale cokotata chce tenhle a jemu se moc libi...a jak rikam,kdyz nebude,tak nebude

coko.joko
15. únor 2010

uffffff.......to me to dalo nez jsem to nacvakala 😀 😀

dadous
15. únor 2010

no tak to se cokotata předvedl 😵 😵

coko.joko
15. únor 2010

jo,to on nekdy prekvapi,kdyz to nejmene cekam 😀

dadous
15. únor 2010

to je hezky 😵 hele a s tím kočarkem , až třeba uvidí jinej na vlastní oči tak se mu třeba zalíbí 😵

coko.joko
15. únor 2010

jo,jo,jeste kamoska vola ohledne autosedacky a uvidime nebudu to hrotit 😵 😵 nejhorsi je ze me se tady treba zadny nelibi 😒 myslim jako v nemecku 😵 a kdyz uz tak ho tu maji vsichni a to ja nechci

dadous
15. únor 2010

hlavně žadny stresy, vono to nějak dopadne 😵 jdu klohnit oběd 😵

coko.joko
15. únor 2010

jo utikej varit ja nemusim dnes ani zitra 😀

verdule
15. únor 2010

Ahojda holčičky, koukněte na novinu do mého alba 😵 😵 😵

verdule
15. únor 2010

Už to nevydržím, musím se podělit...včera na Valentýna jsem to nevydržela a udělala si večer test, byl tam hodně hodně slaboučký duch čárky...a dnes, koukněte sami. Doufám, že se neraduji předčasně, jsem teprve osmý den po transféru.

dadous
15. únor 2010

no neke, verdi to je supr, takže jsi letos první, tak držím palce at sílí 😵 skvěla novinka 😵 😵

coko.joko
15. únor 2010

tak jsem se ted dostala na net chvilku zase a co to ctu za novinku...super verdi moc gratuluji a at sili carka jedna.... 😵

verdule
15. únor 2010

děkujuuuuu.... 😵 😀 😵

dadous
15. únor 2010

no nemaš zač, takovyhle zpravičky opravdu potěší 😵

verdule
15. únor 2010

I mě moc potěšila...

coko.joko
15. únor 2010

presne tak verdi to je krasna zpavicka a tak nemas zas dekovat ja mam radost...... 😵 😵

dadous
15. únor 2010

to si s coko umíme moc dobře představit, ja tenkrat měla infarktovej stav 😀

coko.joko
15. únor 2010

taky jsem malem dostala infarkt 😀 😀 kdyz jsem videla dve carky.... 😀

verdule
15. únor 2010

Já tomu ještě moc nevěřím, možná, až těch čáreček budu mít víc pohromadě a budou sílet a pak mě to potvrdí doktor z krve, třeba to semnou praští 😀 .

verdule
15. únor 2010

A to už jsem to vzdávala, bolí mě břicho, jako před MS, tak jsem si říkala, že je to asi zase v čudu 😅 . Že by to bylo tím vložením na můj svátek, takový hezký dáreček k svátku. 😵

dadous
15. únor 2010

ne ne čarka hezky sílí, takže je to tam 😵

coko.joko
15. únor 2010

verdi,to me taky bolelo bricho a i prsa a dopadlo to.....akorad jsem byla tak prdla a kazdy den jsem testovala a porad pozorovala.. 😀

verdule
15. únor 2010

No, nebudu na tom jinak, mám doma po dnešním nákupu šest testů a hodlám je všechny použít 😀 . Já mám takovou radost... 😵 , jsem prdlá, já vím a to ještě nemám doma tatku...uvařila jsem mu rajskou, tu on miluje, jen ji máme tak na týden a pro celý barák 😉 . Jdu ořát Maťulkovi omajdu a zase příjdu. 😵

coko.joko
15. únor 2010

verdi,to se ti nedivim ja bych uz mela vsech sest testu za sebou 😀 😀 rajska taky dobra mnamka,tak si nechte chutnat a pak napis...