IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
15. únor 2010

holky....dneska me to nejak neutika,jsem sama od rana a tak se vam porad nudim a porad zeru jen...... 😀

dadous
15. únor 2010

coko my jsme ted koukaly na kluci v akci a co myslíš, zas peču nějaky vdolky 😅

verdule
15. únor 2010

Tak jsme se tak narvali, že mám pocit, že prasknu, musím se natáhnout, nebo umřu. 😝

verdule
15. únor 2010

Holky, jídlo Néééé 🤐

coko.joko
15. únor 2010

dad,neke a jaky jsou vdolky dej recept vyzkousime i my..skym koukas? 😵 na cem to davaji ja se podivam jestli to davaji i na netu bych koukla i ja aspom by me to utikalo....
verdi to verim,ze jsi plna tak e natahni a odpocivej...ja bych usla tak nemuzu jit lezet 😀

dadous
15. únor 2010

😵 jo je to i na netu, všechny díly a dneska bylo jen pečení 😵 koukala jsem s dadoušem, ted mi kyne těsto tak pak vam řeknu jak to dopadlo a jestli to ma cenu dělat 😵

verdule
15. únor 2010

Mám noťase, takže u toho psaní ležím 😀 ...

coko.joko
15. únor 2010

jo ty mas doma dadouska,tak to jo a na cem to davaji.....nova,prima......

verdule
15. únor 2010

Já jsem vytáhla recept z netu z Babicových dobrot ze 6.2., na ořechové banánky s krémem a o víkendu jsem se činila, zdobí se čokoládou, kterou moc nemusím, ale jsou dobré. A to máme ještě ten perník 😒 .

coko.joko
15. únor 2010

😀 dad,dekuji mrknu na to......
verdi,tady se porad jen ji 😀 😀 😀

verdule
15. únor 2010

Až to všechno sladké sníme, tak mám nařadě další mňamku...na másle se zlehka osmahne banán, když je ze všech stran, zaleje se medem, musí se stále přelévat, nazávěr posypat loupané mandle a pak už jen baštit 😵 😵 😵 , to je taková lahůdka.

dadous
15. únor 2010

tady se spíš žere 😀

verdule
15. únor 2010

Asi tak 😀 , Dadouš to vystihla. 😀

coko.joko
15. únor 2010

tak bananky to ja nejim 😉 takze to neni na me......ale muze to bejt dobre to by si dal muj cokotata....
dad ja jsem chtela bejt slusna....... 😀 😀

verdule
15. únor 2010

Slušnost v tomhle kvantu, to prostě nejde 😀 .

dadous
15. únor 2010

coko dyt víš jak to tady chodí, co na srdci, to na jazyku 😀 zejtra mame kontroly vid?
verde tak z toho by mě bolely žuby 😅

verdule
15. únor 2010

Coko, ty pečené, nemají s banánama nic společného, jen ty na pánvičce a to nevíš, o co přicházíš. 🙂

verdule
15. únor 2010

Holky, mám doma taťku, musím mu jít ohřát jídlo, tak zase za chvilku, pa 😵

dadous
15. únor 2010

a ja jdu smažit 😵

coko.joko
15. únor 2010

dad,ja vim ze to tady je takove uvolneny,ale ja si porad zvykam 😀 😀 no zitra mame kontrolu v kolik jdes ty.....jsem se dnes holila pres pul hodky a fakt mazec...zitra si udelam trochu trapasek s tou moji mluvou 😀 😀
verdi jsem si jednou precetla,ze banan je na tloustku to bylo na zakladce a od te doby nejim....to jsem jeste sportovala a hrozne to prozivala ted uz nedelam nic..... 😀

dadous
15. únor 2010

ja jedu na 11hod 😵 holit budu až rano 😝 😝 😝
koblihy jsou vyborny akorat příště budu dělat poloviční porci 😅 ted ten zbytek namrskam do mražaku 😵 jo a je to dobry že se mužou udělat jako langoše na slano 😵

dadous
15. únor 2010

dneska mam do devíti volnej poč 🙂 dadoušovi davaj kobru 😵

coko.joko
15. únor 2010

no dad,to mas jeste hodku ja mam vyhodu jsem sama a tak mam az do uterka do vecera a pak se vypne a zapne se az v utery odpolko 😀 😀 tak ja vyzkousim az se vratime sem...v CR nepecu nic a hlavne na to nebude cas.....

dadous
15. únor 2010

no jo vlastně vy už razíte do rodny vlasti, no ale stejně tě určitě budem shanět 😀 😀 než nam to dojde 😀

meduna
autor
15. únor 2010

ahoj holky 🙂 🙂 🙂

coko.joko
15. únor 2010

neboj zitra tu jsem jeste a doufam ze u dr.bude vse v poho a cokotata se vrati streda v 5 rano a ja uz budu pripravena a vyjedem smer HK......to bude veselo se ty cesty bojim

dadous
15. únor 2010

tak silnice jsou asi v cajku 😵
hoj medu, si byla makat?

coko.joko
15. únor 2010

no to snad uz bude i v CR v poradku,at se nam jede dobre,ale to vis ja ten bruch a sedet 10 hodin v aute a lamat se tam se me moc nechce 😀
hojda medu........jak se mas?

dadous
15. únor 2010

ty blaho 10 hodin 😝 😝