IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
15. únor 2010

se me vypnul zase net uplne krap jeden....chudak a nebo ho moc zahrivam tady na koni 😀 😀
ten muj ma vlasky.. se taky nekdy divim a rikam si kdyby to cetl,tak by me dal.... 😀

verdule
15. únor 2010

To je možné, taky mi to občas vypadne a pak koukám jako blázen, co jste všechno stihly 🙂 .

coko.joko
15. únor 2010

no,nevim proc to dela,ale posledni dobou casto....a hrozne se zahriva.... 😀 😀

verdule
15. únor 2010

Taky dostává zabrat 😀 😀 😀 Míří mi sem bratr, jde na tu rajskou, tak mu to musím jít taky ohřát, pak se zase ozvu, zatím pa 😵 .

coko.joko
15. únor 2010

jo mej se pa ja jdu na telku koukat na naseho Bauera snad vyhraje dalsi zlato.......

meduna
autor
15. únor 2010

tak to já toho mojeho BODOVITĚ 😀 😀 😀 mažu krémem,to by se jeden posral 😀 😀 😀 a ten drží jak dítě,když mu mažu ten krém na ksicht 😀 😀 a vlásky mu taky geluju,mu furt říkám,že jsem jak jeho druhá maminka,jen s jedním rozdílem....... 😀 😀 😀

verdule
15. únor 2010

To oni se hýčkat nechaj 😀 😀 😀 ani mamika by se o ně takhle nestarala... 😀

meduna
autor
15. únor 2010

to jo,nejlepší když si z něho dělám srandu a koukám na něho a řeknu:co to tady máš?ááá,to je šedivej chlup 😀 😀 nebo mu řeknu ,jéé tady máš vrásku u očička 😀 😀 a to jde hned k zrcadlu a ptá se,ježiš a kde,no a už je to tady a tak se ptám a co jako? a on stáří 😀

coko.joko
15. únor 2010

holky to je prdel fakt,ja mazu toho svyho kazdy druhy den kremeckem jako telo a mate videt jak drzi a ani se nehne,a trham mu i sedivaky kdyz ma na hlavicce...se vzdy smeju....takze koukam,ze opravdu vsude stejny...jsme myslela,ze jen u nas to je....a mate videt,kdyz jede pryc na 3dny jako ted,tak mu balim veci a kdyz se me nechce,tak hned prosim zbal me ty to tak krasne umis narovnat..... 😀 😀

coko.joko
15. únor 2010

Tak ja jdu zalehnout tu nikdo,tak zitra pa a dobrou....... 😵

verdule
15. únor 2010

Měla jsem tady brášku, tak jsem se mu musela trošku věnovat, tak zase zítra, pa, děvčátka a klidnou, dlouhou a ničím nerušenou noc 😔 ... 😉

coko.joko
16. únor 2010

Dobre rano,
tak jen nakukuji a za chvilku se pujdu pripravovat smer koupelna..
dadousku tobe at vse dopadne dobre na kontrole a pak nam das info co a jak..
ja tam mam bejt az ve 14 hod,tak se cestou cournu po meste a jeste neco koupim a pak taky a odpolko mrknu...

verdule
16. únor 2010

Ahojda coko, tak jsem přidala fotečku s ránní čárečkama 😵 , jinak vám držím pěstičky na ty dnešní kontroly... 😉

coko.joko
16. únor 2010

Ahojda verdi,krasna carka to je dobre....jen tak dal...... 😉

verdule
16. únor 2010

Dneska je nějaký ospalý den, jsem jak přejetá tankem, málem jsme zaspali do školy, ještě před školou za deset minut osm jsem pořádně neviděla, chudák Máťa, ten nevěřil 😀 .

coko.joko
16. únor 2010

To se stava i u nas,ale ja dnes spala krasne asi tim,ze jsem byla sama a nikdo me nerusil pri spanku 😀 😀

verdule
16. únor 2010

Já doufám, že se z toho zimního spánku probudím, mám toho dneska hodně, Musím pro Máťu do družiny, pak na fotbal, tam ho nechám, pojedu s autem na evidenčku a technickou, to zase bude věc 😀 , pak zase pro Maťku, tak snad to zvládnu. 😀 😀 ...v servisu budu stejně asi za blondýnu, ale to se nedá nic dělat.

coko.joko
16. únor 2010

No tak jako blondyna si nekdy taky pripadam 😀 neboj to zvladnes ja radsi auto neridim vubec i kdyz mam uz takk dlouho papiry,ale bojim se...jen po nasi vesnici to me nevadi,tam projede jedno,dve auta za hodku 😀 😀

verdule
16. únor 2010

Jééé, já bych asi bez auta nemohla fungovat...bydlíme ve Svítkově, je to na okraji Pardubic, teď jsme tady zapadlí sněhem, tak moc možností nemáme 😒 a s MHD, nejsem moc velká kamarádka 😀 😀

coko.joko
16. únor 2010

ju MHD to ja taky ne....v lete kdyz jsem sama v HK,tak jsem vzdy hotova kdyz mam sednout do MHD 😀 😀 tak vsude chodim pesky.....

verdule
16. únor 2010

To já taky... 😀 😀 😀 . Musím si jít umýt hlavu a vyfoukat, trošku se zkulturnit 😵 . Pak ještě juknu, než pojedu pro Maťku, zatím pa 😵 .

coko.joko
16. únor 2010

to ja uz mam umytou a ted si davam polevku a za chvilu taky utikam.....

dadous
16. únor 2010

coko tak at se prcek hezky ukaže 😵 ja všechno v cajku, dělali mi nějakou kultivaci 😕 vysledky příští tyden, a ted už budu chodit do poradny po tejdnu, jo a když jsem vlezla na vahu, tak mě malem trefilo, mam 81kg 😝 😝 😝 😝

lenkacar
16. únor 2010

ahoj berušky stále pc nefachá,vladís ho zbořil a nic ,dneska snad vyčistí disk či co ...tak jsem včera drhla celé odpolko kuchyni ,už to holka potřebovala jako sůl,tak vás zdravim dokud mám signál a moc na vás myslim..

dadous
16. únor 2010

hoj leni, a ja bych potřebovala umejt okna, aspon v kuchyni, páč to je humač 😝

coko.joko
16. únor 2010

dad,tak to je super ze jste v poradku,me to teprve ceka za pul hodky vyjdu a snad do 14 hod tam budu 😀 😀
leni ahojda...to je fuska to verim ja taky vzdy uklizim poctive jednou za cas a to seme chce i blejt co najdu na kychynskou linkou 😀 😀 okna to bych mela taky umejt ,ale to uz me cokotata nedovoli......

coko.joko
16. únor 2010

jnak dad 81 to je krasa bych taky chtela ja mam o hodne vic....a jeste urco budu mit.... 😀 😀 ani na tu vahu nelezu radsi

dadous
16. únor 2010

no jo coko ale ja měřím 160cm 😅 jinak zejtra budu až odpo, pže nam tu od rana do čtyř nepujde proud 😵

coko.joko
16. únor 2010

dad,to me je uz jedno v kolik tu budes,protoze ja dnes vecer vypinam net a zapnu ho az v utery pristi tyden 😀 😀 tak hlavne,ze tu budes dnes na vecer....
ja mam 171cm.... 😵

dadous
16. únor 2010

ajo, no vidíš jak rychle zapomínam 😀 😀 tak mi dneska přišla poslední nemocenska a po těch změnach ji mam o 2000menší 😢 tak jsem zvědava na tu mateřskou 😝