IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
8. bře 2010

no ja furt tajně doufam že tu mateřskou vratěj zpatky 😅

dadous
8. bře 2010

jo a jinak vše nej k MDŽ 😀 😀

nadis.h
8. bře 2010

Chci karafiáty.Jinak nehraju. 😀

Coko už jsem na PN od 2.3. jsem se na to mohla vyprdnout tam dřepět za takovou almužnu a ještě brzy vstávat. 😝

dadous
8. bře 2010

😀 nadi třeba dostaneš 😀
ani nevím jestli jsem vam to říkala, ale jak jsem byla v nemocnici tak jsem mluvila s koblížkem, taky byla zrovna v nemocnici, takže ji furt hlídaj pže ma pořad kontrakce, tak ji je nějak oddalujou. ji zas musím brnknout 😵

nadis.h
8. bře 2010

A kolikátý tt je koblížek? Na jiné diskuzi kam chodím máme taky holčinu co má od začátku problém s CS a minulý týden se jí rozjel porod ve 29 něco,ale naštěstí to zastavili.

Já z toho mám hrůzu.Už bych chtěla být aspon v tt kdy je aspon nějaká šance na záchranu.

dadous
8. bře 2010

tak jsem ji volala, myslím že je 34tt, tak prej ještě aspon 14 dní ji nechaj a pak ji pomalu začnou vysazovat ty leky na kontrakce a muže prej rodit, mala prej přibejva, ale kobli se vubec neotvíra, takže ji to pak vyvolaj. maj se dobře a moc vas všechny pozdravujou 😵

nadis.h
8. bře 2010

Tak to je dobrý že se neotvírá. A 34 tt je už krása. Ale stejně at ještě vydrží.Aspon na jaro.

dadous
8. bře 2010

😅 no jestli ja těch 14 dní vydržím, tak budem rodit nastejno 😀

dadous
8. bře 2010

nadi tys byla na tom velky ultrazvuku ve 20tt?

nadis.h
8. bře 2010

Daduš jdu zítra na něj zrovna. Zas mam lepiky,aby dr vše našla co máme mít.. 😕

A Ty drž plod!! Musíš mi dát dárek k narozkám! To zvládneš.Už jen 12 dní! 😀

dadous
8. bře 2010

ja vím, proč myslíš že ještě nerodím 😀 daviduv kamoš říkal že když porodím na jeho narozky tak prej platí chlastačku 😅 no jo, jenže on ma narozky až 28.3 😀 😀
no jo lepiky budou pořad, ale neboj vlka nic 😵 😵

nadis.h
8. bře 2010

Hehe to jsou dobré motivace. 😀

Doufám,že bude vše ok.Snad jo. On můj gyndr to při každý poradně projížděl utz tak snad by si něčeho všimnul blbýho.

dadous
8. bře 2010

to maš dobry že ti dělali ultra pokaždy 😵 mě jen třikrat 😖

nadis.h
8. bře 2010

Tak to bych chcípla. 😖 Můj ho buď dělal normoš každé těhuli vždy po těch 3 týdnech a nebo extra mě páč viděl jaký jsem janek. 😀
Ted už mě to nenervuje když malého cítím jak se mrská,ale předtím jsem se takhle musela uklidnit.

dadous
8. bře 2010

to jo jak jsou pohyby, tak by to mělo byt gut 😵 hele jak jsem ležela v nemocnici, tak jsem ji cejtila furt jak se mele, ale doma, jak se člověk pohybuje tak si vždycky večer když zalehnu , uvědomím že ji přes den vubec necejtím, teda když sedím u poče, tak to jo to se mrska 😀

nadis.h
8. bře 2010

Tak jsem to měla na začátku.nejdřív jsem ho cítila jen večer sem tam. Ale ted už se tam mrská i přes den. Hlavně já jak jsem z toho ještě pořád čerstvě vyplácaná tak se třeba v krámě začnu smát jak pitomec. 😀

dadous
8. bře 2010

😀 si lidi říkaj, že budeš vesela mamka 😀 😀

coko.joko
8. bře 2010

nadi,taky se tomu smeju,kdyz malej kope se vzdy usmeju a nikdo nevi proc...a jeste lepsi je,kdyz ti skace bricho a mas to jak morsky vlny 😀 😀 😀
dad,tak vydrz do 28.3 a mas flasku 😀 😀
ja jsme dala obed a jdem na nakup....
jinak ja neverim,ze vrati materskou jsou to proste svine jak maj bejt..

nadis.h
8. bře 2010

Daduš no vždycky si raději pupek chytim aby byl vidět a nemysleli si lidi že jsem jen normální pakoň. 😀

Coko to jde automaticky ten smích že? 😀 Mě když nakopl úplně prvně, že jsem věděla že je to on tak jsem se začala smát nahlas až se K tak divil co mi je. 😅

To jsem viděla včera prvně jak mi udělal bouličku.Takový hrbolek.To tou svou maluškatou nožiškou určitě. 😵

Já jsem byla nakoupit dopoledne. Teď musim vytáhnout opruza luxovýho a vytřít a zadělala jsem mletý na plněný papriky.

coko.joko
8. bře 2010

je to mam rada mlety a papriky 😎
jo je to sranda,my hrajem vzdy na schovku....malej udela boulicku a ja mu ji chytim a on v turanu utece a vybouli se nekde jinde...je to sranda....ale nekdy to uz taky boli kdyz kopne....na me vetsinou vystrkuje prdelku,protoze ho mam uz dlouho otocenyho hlavickou dolu 😵 😵

dadous
8. bře 2010

😀 prdelku ta naše taky vysrkuje, vždycky ji vyšpulí na pravy straně 😅 je to s nima sranda 😀

nadis.h
8. bře 2010

Já jsem ještě papriky sama nedělala. Tak jsem zvědavá. Mám rajdu ráda.

Tak to my ještě snad ani prdelku nemáme. Nebo máme,ale musí to být miniplacička. 😀

Jsem zvědavá na zítra až mi řeknou prvně kolik měří a váží.

nadis.h
8. bře 2010

rajdu srajdu.. 😀

meduna
autor
8. bře 2010

ahoj holky,zdravím při pondělku a přeju všem vše nej k MDŽ 😵 😵

dadous
8. bře 2010

nadi to bude tak pulkilovy mimnko 😵
ahoj medu 😵

coko.joko
8. bře 2010

nadi rajda je moc a moc dobra to ja delam casto s paprickama a knedlickem domacim 😎 Tak pak napis jak se povedla...jinak jsem taky zvedava jak bude vazit prcek me vazil na 21tt 300g....
dad,taky spuli,ale poradne nevim co to je 😀
medu,a kde mame ty rudy karafiaty 😀 😀 kdyz nam prejes......

lenkacar
8. bře 2010

dadu dej si deseták mezi kolena a malou vyprdneš toho 28.3 a bude chlastačka zadáčo 😀

meduna
autor
8. bře 2010

čau babo,byla jsi v práci?

lenkacar
9. bře 2010

medu ahojky ,byla jsem v krámu a podělala jsem co se dalo .. 😝

nadis.h
9. bře 2010

Ahoj holky,

já jsem málem chcípla v noci. Pořád jsem se dusila rýmou. 😖

Jinak UTZ dopadl na 1,ale vím prd kolik měří a váží. Můj gyndr mě objednal do špitálu na ten utz a bylo to takový nějaký nahonem. Tak jsem si říkala že to bude ve zprávě a prd. 😝