IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
12. bře 2010

dneska mě furt pobolíva pupík a zada 😒

coko.joko
12. bře 2010

tak to nevim,proc te boli pupek 😒 a zada ty boli i me 😉 treba chce jit mala uz ven.....

dadous
12. bře 2010

no jo když dole to nevypada že by se ji chtělo 😕 říkala dr 😕 ale teda mužu ti říct, že ted ten poslední tejden je pro mě noc utrpení, každy tři hodiny chodím cikat, ale ja se vždycky vzbudím když už ten močak mam skoro k prasknutí, takže se 5 minut zvedam z postele jak lazar 😀

coko.joko
12. bře 2010

to je hrozny vid,taky vstavas nejdriv na bok,pak nozky dolu a pak si sednes a chvilku sedis a potom vstat a curat..ja to mam tky pokazdy jen tak tak 😀 😀 a to me jeste vyroste bruch,tak to nevim jak to pak budu stihat...

dadous
12. bře 2010

no přesně a minule jsem se zvedala ze sedačky, a to mě dole tak zabolelo, jsem myslela že nedojdu 😠

coko.joko
12. bře 2010

podbrisek vid...taky to cejtim....kdyz vstavam....no hold tehu je tehu a musime to vydrzet....ale kolikrat si rikam,ze uz bych to chtela mit za sebou....a lehnout si na brisko a v klidu se vyspat 😀

dadous
12. bře 2010

no to bude žradlo 😀 se musím vždycky smat, když hledam večer tu spravnou polohu, tak se furt snažím co nejvíc lehnout na břicho, jak mi to chybí, a vono to nejde 😀 😀

dadous
12. bře 2010

tak medunka nepíše 😕 jdu se natahnout, tak zatím pa 😵

coko.joko
12. bře 2010

no me to jde,ale jak lehnu vic,tak prcek zacne kopat a da me najevo,ze mam udelat jiny leh,takze se pak taky kroutim jak zizala a vymyslim jak si lehnout..a kdyz uz usnu,tak musim jit curat,takze mam krasny noci 😀 😀

dadous
12. bře 2010

tak to mame stejny 😀 😀

coko.joko
12. bře 2010

jo to mame....a myslim,ze nas je vic.......
dad,pujdu zalehnut teda spis natahnout zada,jsem nejak unavena a tak si budu jeste chvilku cist a pak snad v klidu spat 😀 kdyz se ozve medu,tak pisni,at vim co se deje a nedeje.....preju dobrou noc a zitra tu...

dadous
13. bře 2010

tak maedunka se ještě neozvala 😕

coko.joko
13. bře 2010

dad hoj,to je divny teda...docela se bojim co ji je....namam zavolat na pevnou k nim mam cislo sem do nemecka... 😉

coko.joko
13. bře 2010

ted pujdu ven,ale az prijdu,ze bych to zkusila,treba me to zvedne...a nebo aspon Roman....

dadous
13. bře 2010

ja mam pravě jen číslo na mobil 😕 ještě zkusím napsat na číslo, co maj tady v čechach 😒

coko.joko
13. bře 2010

tak to vyzkusej a uvidis a kdyz nenapise,tak bych treba zitra zavolala ja na tu pevnou a uvidime,ale je to divny,ze nepise......a prosim te chtela jsem se zeptat...myslis,kdyz si dam rano a vecer kafe rozpustny s mlekem,ze to ma vliv na ty otoky taky 😵

dadous
13. bře 2010

no kafe jako takovy, zadržuje v těle vodu, takže to asi ma vliv 😵 ale ja kafe nepiju už dlouho a taky zadržuju vodu 😵 😅

olasek
13. bře 2010

koukám koukám, že jste dvě cisterny 🙂 holky,jsem vám chtěla napsat, že jsem včera byla na vyšetření .... a mám opět po půl roce super pocit a věřím, že se miminka taky dočkám! 😉

dadous
13. bře 2010

ahoj oli,takže vyšetření je v cajku?

olasek
13. bře 2010

Dadu, všechno v cajku - doktro začal zevrubně -cytolka, hormonální profil, UZ a u Petra znova spermo. Jen to jednání je balzám. nutno dodat - změnila jsem CAR. Jezdím do Arlety.

olasek
13. bře 2010

a to mě ultrazvukoval tak pečlivě, že ho to až lehce nabádalo k tomu, že mohu být už gravidní - tudíž mi nechal udělat i krev na HCG..... vůbec nedoufám....ale....to by bylo tak krásný!!

dadous
13. bře 2010

tak to je parada, když je dobrej přístup, hele někomu stačí změnit car a hned se zadaří 😵 ale byla by to predel kdybys byla těhu přirozeně vid 😀 😀

olasek
13. bře 2010

no, to by byla...mě se teda tomu nechce věřit, že by tak najednou a přirozeně...no, v úterý udělám testík taky a uvidím. Při nejhorším to dostanu a jedeme dál 😉 ....no,doktror si myslí, že my nesjme cílová skupina pro IVF - myslí si, že mám rozhašený hormony a když mě srovná tak i s tím poměrem spermií ( snížená schopnost je prokázaná ), který Petr má bych mohla otěhotnět přirozeně. Samozřejmě, že to nebudeme zkoušet donekonečna, za čas se k IVF třeba zase dopracujeme. Každopádně jsem ráda, že si někdo dal práci s tím, mě důkladně vyšetřit....fakt z toho mám bezva pocit 🙂

dadous
13. bře 2010

no tak to je jasny, proč hned vyhazovat prachy za ivfko 😕 a hlavně mate čas 😵 pamatuješ si barču? tak je těhule 😵

olasek
13. bře 2010

fakt? tak to jsem rááááda.....moc jí to přeju. Věřím, že i já se jednou dočkám 😉 😉 jj, máme ještě čas...prostě všechno v klidu a ono to nějak půjde! Už máš všechno pro mimčo nachstané? Co synátor, těší se na sourozence?

dadous
13. bře 2010

no jo nachystany jsme už davno, vlastně jsme jen neměli autosedačku, ale ta už je taky doma 😵 no kufr je v pozoru, ale mame ještě čas 😵 synek se každej tejden pta, když už jako budu rodit 😀 a hlavně je zvědavej co to bude 😀 porodnici jsem si už omrkla, pže jsem tam před tejdnem ležela, takže aspon vím do čeho jdu 😵

olasek
13. bře 2010

tak kufr ke dveřím, to tvoje pobolívání zad a podbřišku mě evokuje pocit, že do třech dnů máme na světě o človíčka víc 😀 doufám, že na ty okna se vyprdneš 🙂 bo si myslím, že je ani nebudeš potřebovat. jj, to jsem postřehla, že jsi porodnici už viděla, hlavně, že je všechno ok 🙂

dadous
13. bře 2010

😀 ne ne ja myslím že to bude až za dyl 😀 dneska už mi zas nic není 😅 když mě ty okna tak deptaj 😠 medunka by mě v tomhle chapala 😀 😀

olasek
13. bře 2010

si jeden myslel a víš, co bylo.... 😀 no, medunka tu není, holt ☹ ...a kde vlastně je? už ti odepsala?

dadous
13. bře 2010

medunka je nezvěstna, vubec neodepsala 😕 tak ja nevím co s nima je? 😨