IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
29. bře 2010

tady se nebude dělat nic,jsem vyžraná jak zub,tak nasrat.

blazenkaa
29. bře 2010

ale prosímtě kde jsi vyžraná

meduna
autor
29. bře 2010

tak se jdu oblíkat a táhnu na hodinovou procházku se psem,jinak se unudí k smrti asi.furt na mě čumí,vydržela jsem to dlouho dělat debila,že nevím proč mě tak pozoruje,ale už na to nemám nerva 😝

meduna
autor
29. bře 2010

no Bláži,tak nějak celá,ani hlavu už nemám tak šišatou jako obvykle mívám 😀

coko.joko
29. bře 2010

medu ja se poseru z tebe........ja uz jsem si dala ty veci dolu z prkna a pujdu chvilu zehlit....trochu pohyb......uzij si prochazku a zase mrkni na nas......

meduna
autor
29. bře 2010

jo Coko,tak věci z prkna mi už dal dolu roman a roztahal si tam papíry,tak koukám,že prkno tam asi zůstane pro jiné účely 😀 😀 ale koš je na podlaze,tak doufám,že se pes do toho nepustí a nepohraje si s hadříkama 😕

blazenkaa
29. bře 2010

tak já jdu teda taky něco podělat i kdyžse mi nechce.

dadous
29. bře 2010

mam vyžehleno 😎

coko.joko
29. bře 2010

dad,ja mam vyzehleno takyyyyy 😀 😀 a jeste vytreno a uklizeno teda jen koupelnu a obyvak..zitra budu pokracovat...

meduna
autor
29. bře 2010

no tak ženy,taky mám vyžehleno 😎 😎

dadous
30. bře 2010

teda my jsme tak šikovny 😵 mě už zase visí pradlo 😀 😀

coko.joko
30. bře 2010

dad,me visi neco jineho 😀 😀

dadous
30. bře 2010

😀 no to mě taky 😀

coko.joko
30. bře 2010

Jeeeeee to je krasna fotecka moc vam to holky slusi..... 😵 😵
Ja se pomalu chystam ven...koukam,ze leze slunce a tak musim vyuzit a pujdu nakoupit nejaky malickosti a hlavne jeste veci do porodky co potrebuji at mam vse uz zbaleno...a dad.ted si nejsem jista,ale mozna si to byla ty jak si psala,ze nemame kupovat malicky veliskosti,ze vam nic neni....

dadous
30. bře 2010

no ja ne coko, nam je všechno velky, mala měřila 47 cm 😀 takže my s 56kou vydržíme trošku dyl 😅 ale ty už ted maš malyho velkyho 😀 😀 tak ti bude stačit opravdu par věciček 😵

coko.joko
30. bře 2010

no dad,my mame uz ted 47 cm a 2500g 😵 takze ja asi ty malicky nebudu ani kupovat...mam par co nam koupila mamka a prinesla sousedka a to staci....jinak mam tu velikost okolo 62 a vice....je,ja uz chci taky mit prcka u sebe......kdyz te vidim na ty fotce.... 😵

dadous
30. bře 2010

no jo tak to asi ne 😀 budete mít obříka 😀 vydrž už se ti to blíží 😵 😵

coko.joko
30. bře 2010

no,taky jsem na to zvedava co se nam narodi za obra,ale jak rikam cely tatinek to bude....taky neni malej a hlavne je takovy mohutny 😵 😵

dadous
30. bře 2010

😕 to ti moc nezavidím porod 😕

dadous
30. bře 2010

hodila jsem fotky do albíčka 😵

dadous
30. bře 2010

tak kdepak všichni jste? 😕

lenkacar
30. bře 2010

ahoj jé ona se malá směje

lenkacar
30. bře 2010

tak jsem to tam dneska přežila s panadolem v hubě ..achjo ..nějak tomu počasí nerozumim ,jak jdu navlečená je teplo a obráceně ..ten včerejšek asi odchcípu ..taková kosa ..

dadous
30. bře 2010

😀 ahoj, no jo když ma nacpanej břuch tak se chechta 😅 no prosimtě, seš už dost stara abys věděla jak se ustrojit 😅 přece už mame věk, kdy se musíme přistrojovat 😀

lenkacar
30. bře 2010

já nevim ,asi jsem hnup ,ráno veget jdu ve vestičce a za hodinu a odpolko zima jako kravec ..a dneska ráno kosa já bundu zimní a odpolko lidi v tričku a já táhnu v bundě a nákupy v ruce .. 🙄

coko.joko
30. bře 2010

dad,ja byla ve meste kupovat,ted jsem prisla a jsem uplne KO.......ale neco jsem pokoupila,tak mam radost,jeste zitra,az bude doma cokotata,protoze me dosli korunky,trochu jsem to prehnala 😀
je a ty fotecky jsou krasny...Nikolka je krasna holka.....a taky koukam ze umi krasne brecet......
leni,tak si mela sundat bundu a vzit ji do ruky..ja to taky vzdy tak delam.....abych se nepotila..... 😵

dadous
30. bře 2010

no ty se maš že ti cokotata da korunky 😅 ja končně objednala něco ružovyho, pro tu naši slečnu, ale jen z bazarku 😵
no leni maš to uplně vobraceně

coko.joko
30. bře 2010

dad,on to jeste nevi,ze zitra az prijede,tak bude muset platit 😀 😀 ja mam taky hodne veci z bazarku....a nebo od kamaradek,takze nejsi sama.nechci kupovat moc veci novych,protoze z toho hned vyroste...jen do porodnice a neco malo...

lenkacar
30. bře 2010

čokoládko tak to bych musela být už chobotnatka ...ruka na bundu už mi chyběla 😀 😀 😀 ,ty bláho jsi dobrá ,že ti neni blbě a můžeš chodit po obchodech ..

lenkacar
30. bře 2010

dadu já toho mám obráceně .. 😝 ,celej můj život je nějak obráceně ..