IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
31. bře 2010

no moc milá švagrová,bych jí asi měla hodně ráda 😀

lenkacar
31. bře 2010

já chtěla dneska upéct bábovku ,ale bolí mi ta pařáta ,tak jsem nakoupila v lidlu buchty ..tak papa jste hodné moje holky 😉 😀 😎

coko.joko
31. bře 2010

medu ja ji taky nesnasim a bavim se sni jen kdyz musim a to vetsinou utikam.......ale ona uz neni u brachy tak mam radost a velkou.....
leni ja bych taky nepekla,ale kdyz musimmmmmmm 😀 😀 😀
a jinak jsem si dala taky GAmbacka,at me to jde rychleji od ruky......

lenkacar
31. bře 2010

holky tak na vaše zdraví ....to píše. 😎 😎 😎 😎 😎

coko.joko
31. bře 2010

leni i na tvoje..jakou pijes znacku.....ja mam Gambacka zlatyho dobry a moccccccccc 😀 😀

coko.joko
31. bře 2010

tak ja jdu pokracovat......

lenkacar
31. bře 2010

taky mám gambáče 10

lenkacar
31. bře 2010

třeba se mi bude líp spát ,dneska se mi zdála nějaká kravina nad kterou jsem musela přemýšlet

dadous
31. bře 2010

jo tady se chlasta 😕

lenkacar
31. bře 2010

jo a dneska mi návštěva zase vykládala karty ...prej to mimino neni vyloučený když budu chtít .. 😀 😀 😀 😀 musela jsem se smát

lenkacar
31. bře 2010

jelikož mi minule řekla že budu mít práci až v dubnu tak se tomu směju ,ale když se tu tak vysírala z novejma kartama ,tak mi to nedalo ..

dadous
31. bře 2010

tak ta naše hvězda je tak rozcapena, že nechce bejt sama v postylce 😠

lenkacar
31. bře 2010

dadu je strašně inteligentní,žena to přišla tak brzo 😀 😀 😀

lenkacar
31. bře 2010

tak co jak to dopadne ..půjdeš ty k ní ,nebo ona k tobě?

lenkacar
31. bře 2010

za chvíli jí budete mít s davidem mezi sebou a to se teprve bude chrupkati.. 😉

lenkacar
31. bře 2010

no nic tak jdu spát ....dneska už žádné tvůrčí nápady nemám a musim usnout dřív než bude mít nějakej nápad vladís 😝 😕 🙄

dadous
31. bře 2010

no to těžko, dadouš ma noční, takže si to vyžeru sama 😀 dala jsem ji kozu a už je tuha 😅

lenkacar
31. bře 2010

dokud jí stačí koza je to holka zlatá ,bude hůř až bude chodit z nataženou pacinkou že nemá na zábavu a parádu

dadous
31. bře 2010

😀 nestraš s tím už ted jo?!!! 😀 asi dame nějaky to spoření 😀

meduna
autor
31. bře 2010

no Dadoušku,to bys teda měla 😉

lenkacar
1. dub 2010

už vidim malou dadunu jak žebrá v 16cti na zábavu a velká dadu řekne ,,cože? počkej si do 18cti až ti doběhne spoření,, 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

lenkacar
1. dub 2010

jinak zdravim a budte ve střehu ,je apríla!!!!!!!!!!!!!!

coko.joko
1. dub 2010

Ahojda,
to jsem rada,ze se tady ten april nedrzi.bych urco nekomu nelitla jak se znam....ja mam uz uvareno,takze ted se dam do zehleni,odpolko jedem koupit kameru a pak cokotata musi na zapas a ja se modlim,aby prohrali a byl konecne konec sezony....

dadous
1. dub 2010

no teda coko ty jim přeješ 😀 my jsme byly v praci, dovezli jsme jim tam kupu chlebíčku a Nikča šla z ruky do ruky, a ta potvora se ani nevzbudila 😅 dostali jsme nějaky korunky od tetek z prace, tak ji za to koupím toho medvěda 😵

coko.joko
1. dub 2010

dad,ja bych jim prala prvni misto,ale kdyz tady je takova atmosfera na ho*no...vyhodili treneri a cokotata chodi dom nasrany kazdy den a musi ted jezdit na tri dny pryc a pritom to maji 3 hodky na zapas,takze fakt na prd......tak bude lip,kdyby ted vypadli...
jinak to je super bude meda,kdyz jsou korunky...a Nikca byla moccccc hodna,kdyz porad spinkala.....to urco rikali,jak je moc hodna holka.....

dadous
1. dub 2010

😀 to jo furt říkaly jak je hodnoučka 😀 😀
no tak jsetli je to tak , tak to at prohrajou 😅

dadous
1. dub 2010

tak koblížek moc pozdravuje a zítra jdou z porodky už domu 😵

coko.joko
1. dub 2010

je to je super,uz se tesim az se tu koblizek ukaze a hlavne,az uvidime malou na fotce.....prosim te a kde vubec rodila.....

dadous
1. dub 2010

rodila 😕 ted nevím jestli ve Varech nebo v Plzni 😕 se mi to vykouřilo 😅 ale nakonec rodila přirozeně 😵

coko.joko
1. dub 2010

aha,to nevadi...ja jen ze jsem se mohla podivat jestli nebyla v novinach,ale ja stejne nevim jak se jmenuje 😉 😉 ale vlastne podle mimca to poznam....