IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

jara
16. dub 2010

Aha. No ty základní vyšetření jako hormon.profil, spermiogram a tak máme už dávno za sebou. Nemame imunitu, genetiku a taky vyšetření na průchodnost. Ta imunita a genetika se dělají až po 1.neúspěšném IVF? Asi zase záleží jak kde, což?

dadous
16. dub 2010

nam tu genetiku dělaly před 1 IVF 😵 ale je fakt že v každym centru to dělaj jinak 😵

jara
16. dub 2010

Dadous, a může se chodit na noční šichty v průběhu stimulace a po ET?? Nebo je lepší jít na PN? Jak jsi to měla ty?

bobbule09
16. dub 2010

jary,já jsem byla na PN, protože jsem v práci nosila těžké věci a byla jsem celý den na nohách. Záleží na práci a na tom, jak se budeš cítit. A byla jsem moc ráda, že jsem doma. 🙂

jara
16. dub 2010

No, já práci fyzicky těžkou nemám, jen je blbé, že dělám jen noční. Jestli mi doky neschopenku nabídne, tak jí nejspíš vezmu 😉

coko.joko
16. dub 2010

jara ja jsme byla taky doma a jen jsem odpocivala 😎

dadous
16. dub 2010

ja jsem švadlena a po ET jsem šla taky na neschopenku 😵

jara
16. dub 2010

Holky, dík moc za informace. coko.joko, ty jsi šla na PN také až po ET nebo už v průběhu stimulace? A vyšlo hned napoprvé??

Je to děs, když si o tom člověk nemůže s nikým promluvit. V práci to nikdo neví, zatím to tutlám, jak se dá. Jen se bojím, že se dovtípí pak z neschopenky...

dadous
16. dub 2010

jaru nam to taky vyšlo na poprve a v praci mužeš říct že maš gyn. potíže 😵

jara
16. dub 2010

Dadous, to je fakt. A navíc, co je komu do toho, no nééé?? 😉 Jéžíš, dadous, ty se tak máš, že máš už 2 děti, mně se zdá, že se asi nikdy nedočkám...Asi půjdu z mateřský rovnou do důchodu... 😀

coko.joko
16. dub 2010

jara,ja jsem zena v domactnosti uz 9 let,takze ja jsme mohla bejt vzdy doma v klidu 😉 ja mam za sebou 3 IVF a byl u nas jeden problem a to ten,ze jsem mela srusty na vajecnikach a vejcovodech...na to prisel dr.pri 3 IVF takze jsem sla na laparku a pak se to hned povedlo... 😵

dadous
16. dub 2010

jaru neboj, taky se dočkaš 😀

bobbule09
16. dub 2010

jary, já jsem v práci taky řekla, že mám gynekologické problémy a hotovo. Myslela jsem si, že už se tam nevrátím a zůstanu už doma, ale mimčo se nekonalo a ten návrat byl fakt hnus ☹
Ale ono to ještě výjde, já tomu věřím 😀

coko.joko
16. dub 2010

tak jsem vypila banovej koktejl a pujde se udelat pekna smer koupelna a pak na obidek...... 😵
jaru a bobulko,taky se dockate 😎

jara
16. dub 2010

Coko.joko, srůsty na vaječníkách neovlivňují průběh IVF nebo jo? Myslela jsem, že při IVF člověk nepotřebuje mít vejcovody ok, jelikož mu dají embryo přímo do dělohy... 😨
Bobbul, tak přesně toho se taky obávám, toho návratu do práce po neúspěšném IVF. Navíc mám smlouvu do konce září, tak mi je jasný, že když bych často marodila, tak mi jí určo neprodlouží...

Ach jo, proč je to všechno tak strašně složitý?????????????????????????????????????? ☹ ☹ ☹

meduna
autor
16. dub 2010

Ahoj holky,vítám nové tváře 😉
Dadoušku moc pěkný fotky 😵

coko.joko
16. dub 2010

jara,ja nevim,ale muj dr.me rekl,ze je mam asi zarostle a tak me radsi posle na laparku a taky ze jo a pak jsem sla hned na KET a povedlo se to,tak asi to ma nejaky vliv ja fakt nevim......ale hlavne jsem byla rada,ze neco semnou delaji,pred tim jsem byla v jinem CAR a tam jen tahali svine penize a nic semnou nedelali.....
Hojda Medu,jak je u vas.....tady svitilo slunicko a krasa a ted se to zatahlo a br.......

meduna
autor
16. dub 2010

Coko,tady taky svítí oskar,ale střídá se to,chvilku tak a pak zase bleee

coko.joko
16. dub 2010

no medu tady uz je jen bleeee
vcera jsem pozorovala cokotatu jak drhne zuby a prisla jsem na to,ze fleky co mame na podlaze jsou od neho,protoze jak je drhne,tak mu to tece po rukach 😀 😀 a ja kazdy den rano muzu stirat podlahu..... 😀 ale nechapu jak muze bejt i zdcadlo zapraseny od pasty.....

meduna
autor
16. dub 2010

no na zrcadle to máš protože se cokotáta u čištění na sebe kouká 😀 u nás je to taky 😒

coko.joko
16. dub 2010

to me rekni,ze ty kluci musi delat porad bordel 😀 😀

meduna
autor
16. dub 2010

no nevím,sestřenka to má hned doma 4krát 😝 tři kluky a manžela,to je teprv maso 😝

coko.joko
16. dub 2010

medu ja budu mit dva a to staci bohate....... 😀 😀
tak ja se jdu strojit a jdem papkat

meduna
autor
16. dub 2010

tak dobrou chuť 😉

dadous
16. dub 2010

ahoj medu 😵
😀 zrcadlo mame taky zapraseny 😀

meduna
autor
16. dub 2010

ahoj,no my taky,každý den sou tam puntíky 😀
tak dneska prej táhne nějakem mrak přes náckov,lety zrušený,lidi nasraný 😀

dadous
16. dub 2010

no jo prej to ma padat i tady u nas od 12 do 14 ale ja nic nevidím 😀

dadous
16. dub 2010

copak dneska dělaš?

meduna
autor
16. dub 2010

ale ani nic,trochu se tady přemlouvám,abych uklidila 😝 a asi půjdu na chvilku s Fufákem ven,ale ty nervy u toho,když hárá 😕 kdejakej čokl se za ní táhne 😀