IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

bobbule09
19. dub 2010

Ahoj ženy 😀
Tak tu přelouskávám, co všechno jste stihly napsat přes víkend.
Právě jsem se vrátila od kadeřnice, tak pořád koukám do zrcadla a zvykám si 😀

coko.joko
19. dub 2010

dad,to si teda davaji na cas....ale ja doufam,ze dnes to mas doma a jeste odpolko pojedes ven,......
bobulko,tak jen cti a docitej.....no ja byla taky u kadernika a jsem akorad nasrana....tak cekam az porodim a pak jdu hned ke kadernici....

dadous
19. dub 2010

ahoj bobu, no ja se taky chystam 😅

bobbule09
19. dub 2010

No já jsem spokojená, mám to přesně takové, jaké jsem to chtěla, takže jsem krasavice největší 😀
Teď ještě uvidím, co mi na to řekne má drahá polovička, ale určitě se mu budu mooooc líbit 😀

dadous
19. dub 2010

hm tak to ti zavidím, ja nikdy nevím jak se mam nechat ostříhat, mi připada že ve všem vypadam jak trotl 😀

coko.joko
19. dub 2010

no holky ja mela porad meliry uz par let cca 13 let.a tak jsem chtela zmenu a taky jsem tak dopadla.....ale hned jak budu moct,tak jdu zpatky na melirky 😵 tady v tom vypadam jak idiot.....

dadous
19. dub 2010

coko v melírech jedu taky už několik let 😀

coko.joko
19. dub 2010

dad,me proste prijdou nejlepsi....a halvne ja mam albin plet a tak to je uplne idealni....... 😵 😵

dadous
19. dub 2010

no ja jsem taky pěkně vyblita 😀

coko.joko
19. dub 2010

Ty taky jo??To je sranda......ty jo ja nevim co mam varit jsem uplne hotova z toho vareni porad..........zadny napad,tak porad hledam na internetu a nic nemuzu najit......

dadous
19. dub 2010

my budeme mít dneska gulaš s kolínkama 😵

coko.joko
19. dub 2010

gulasek je moc dobry,ale ten byl u nas pred tydnem......

bobbule09
19. dub 2010

Tak to jsme tady vyblité tři 😀 Akorát já mám černé vlasy, ale jinak jsem vyblitá a bledá jak sněhurka 😒 A když si nenamaluju obličej, tak se sama sebe lekám v zrcadle 😀
coko, s tím vařením je to mazec. Kde brát pořád inspiraci 😝 Ještě že já vařím jen o víkendu 🙂

dadous
19. dub 2010

no ja ani nepamatuju kdy jsem ho dělala, ale udělam ten madarskej s rajčetem a paprikou 😵 jenže ja trubka jsem vytahla maso z mražaku až rano tak čekam až to povolí, takže to bude vlastně dost pozdní oběd 😀 ale to neva, dadouš chrupe po noční 😵
koukam že zas budem muset vyvolat meduli 😠 se zas dlouho nenahlasila 😀

dadous
19. dub 2010

bobu ja se obarvit na černo tak vypadam jak paní Adamsova 😀

coko.joko
19. dub 2010

dad,to bude mnamka ja ted vytahla mlety a udelam karbose s kasi a k tomu salat a prdim na to....a reknu cokotatovi,at si vymysli jidelnicek......
no medu to flaka zase,ale treba skenuje dalsi fotky 😀
bobu,no ja si dat cerny vlasky tak nevim by se me kazdy lekl......a ja kdyz nejsem namalovana vypadam jak .........takze se musim malovat kazdy den...... 😀

bobbule09
19. dub 2010

coko, já jsem nevyšla z domu nenamalovaná už 20 let 😀 Ani s odpadkama k popelnici bych nešla nenalíčená. Jednou po ránu se na mě syn podíval a řekl mi: " Maminko, ty vypadáš jako zombie" 😀
Hmmmm, gulášek bych si dala taky a karboše jsme měli minulý týden, ty já taky můžu 🙂

coko.joko
19. dub 2010

bob,no to ja taky rano vstanu a jedu smer koupelna a vyjdu uz krasna 😀 😀 a prdel kdyz jsme byla u more tak ja se malovala i k mori 😀 😀 ten muj se smal jak jsem prdla 😀

dadous
19. dub 2010

😀 bobu tohle ti řekl vlastní syn jo 😀

coko.joko
19. dub 2010

dad,ty mas asi hodnyho syna 😵

bobbule09
19. dub 2010

dadous, můj syn je roztomilost sama. To víš, začínající puberta 😀
coko,já se u moře taky maluju a příjde mi to normální. Mám pořád obličej jako puberťák,tak ty beďary musím zamaskovat 🙄
Pořád čekám, až se mi tělo vybouří a začnu vypadat jako mladá dáma a pořád mám ksicht jako puboš 😠

coko.joko
19. dub 2010

no tyhle deticky jsou moc uprimne 😀 vcera jsem mluvila od brachy s kubou je mu 6 let a ten na ferovku me rekl,ze mam tak tlusty bricho,ze uz nemam jist,protoze budu jako prase...tak jsem se smala......jak to krasne a uprimne rekl....
no me to taky prijde normos se namolovat.....ale pak je horsi,kdyz se potapis a vylezes a mas po malovani..... 😀 😀

bobbule09
19. dub 2010

coko, musíš mít kvalitní voděodolnou řasenku a make up a nebo se nepotápět a plavat s hlavou nad vodou jako dáma 😀
Holky, jak jsme teď makali na tom mimču.tak mě bolí podbřišek a v zádech, tak nevím, jestli jsme to nepřehnali. Ale jak jinak si to mimčo ušmoulit? 😕

coko.joko
19. dub 2010

bob,to do toho nesmite tak busit prosim te.....nebo vis jak pak budes hubena. 😀 😀

bobbule09
19. dub 2010

coko, já hubená nikdy nebudu, já jsem holka krev a mlíko 🙂 No my do toho tolik nebušili, ale zkusit jsme to museli. Kdo ví, kdy zase příjde ovulka 😀
Musíme využít každou příležitost 😉

coko.joko
19. dub 2010

jo to chce.ale musite pomalu do toho busit,at mas pak silu na dalsi buseni 😀 no ja jsem taky krev a mliko,takze jako model nikdy nebudu,ale nekdy si rikam,ze bych tak chtela bejt.....aspon na par dnu si to zkusit.....

bobbule09
19. dub 2010

Jé to znám, taky bych chtěla mít 50 kilo a prsa vel. aspoň 3 a vlasy do pasu.
Jediné, co mám, tak to je výška 176 cm, ale to na model nestačí 😀
A pro toho mýho miláčka jsem stejně ta nejkrásnější a to je hlavní 😵

bobbule09
19. dub 2010

No musím jít vyvenčit tu naši krvelačnou bestii a pak dorazí synek ze školy, takže se sem asi už dneska nedostanu 🤐

coko.joko
19. dub 2010

no to jsi teda velka holka to ja mam 170cm 😀
jo tak se mej a pa....ja taky musim dovarit a za chvilku tu je ten muj a dame gabl a pak nakup a pak sestavovat....
koukam venku sviti slunicko,tak snad to vydrzi.....

bobbule09
19. dub 2010

Tak ahojky a zítra sem zase nakouknu, jdeme s juniorem na očkování, tak bude legrace 😀