IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
11. kvě 2010

no to jo medu ..furt žádná zpráva ,sakryš ..já už mám taky nervy nadranc 😕

meduna
autor
11. kvě 2010

Leni,to my je máme normálně a ještě toto 😀 😀

lenkacar
11. kvě 2010

no ..víš jak mě bolí za kerkem a ještě tady musim načuhovat jestli už je Lennýsek na světě

meduna
autor
11. kvě 2010

ty na tom budeš ještě hůř než čokoládka než ta porodí,kerk v prdeli,nervy 😀

lenkacar
11. kvě 2010

furt nic? 😢

meduna
autor
11. kvě 2010

no asi ne,zpráva žádná zatím

dadous
11. kvě 2010

😕 ak ještě ta chudinka trpí? 😢

meduna
autor
11. kvě 2010

Hoj dadoušku,no to neni jak u tebe,třikrát hmmmmmmm a byla venku nikolka 😎

dadous
11. kvě 2010

no ja vím, je mi jí tak líto 😢

meduna
autor
11. kvě 2010

ale víš co je krásný,sice trpí je to určitě hnusná nechutná debilní bolest,ale to co přijde paaaaaaaaak 😵 😵 😵 😵 😵 to vše vyrovná

tulik1
11. kvě 2010

ty jo sakra to snad neni mozny, chudak holka, doufam, ze alespon lennysek bude uz celej zivot hodnej kluk, kdyz ji takhle trapi ....

meduna
autor
11. kvě 2010

ahoj Tulík,to teda bude po tom všem 😵

lenkacar
11. kvě 2010

tak ještě nic???????? 😕 😕 😕 😕 😕 kolikrát se ještě vyspim? 😔 třeba už má malinkou čokoládičku u sebe a jenom to nevíme

lenkacar
11. kvě 2010

tak jsem z toho taková nějaká smutná ,že půjdu spát a nic nevíme ... ☹ tak ahoj holky ..hezké sny

septim
11. kvě 2010

zatim se holky neozvala pred chvili jsem ji psala tel. ma zapnuty treba jak dostala epi tak odpociva aby nabrala silu, kdyby neco tak jsem psala at mi pisne cokotata 😉 tak snad do rana bude po vsem

meduna
autor
11. kvě 2010

sep,taky jsem jí psala,ale asi chudák nemá na nic pomyšlení 😢 určo už bude do rána mít malou čokoládku u sebe.Leni,dobrou noc a klidné sny 😉

meduna
autor
11. kvě 2010

tzo jsou ale nerrrrvy

septim
11. kvě 2010

taky doufam vcera jsem ani kvuli tomu nespala dnes jsem myslela ze umru 😉 ále taky myslim ze do rana bude urco po vsem 😉

meduna
autor
11. kvě 2010

no a ráno už tady bude zpráva,že cokomáma s cokotátou maj malého Lennyho v náručí,já to tady taky prožívám jako blázen,už jsem zblbla i manžu 😀

meduna
autor
11. kvě 2010

tak zkouším sem dát fotku ,jak jsem byla u kámošky s jejíma holkama,které jsem chovala jako miminka 😲

meduna
autor
11. kvě 2010

a ještě jednu jen tak ,aby to tady netrčelo 😀

meduna
autor
11. kvě 2010

tak dobrou holky,ještě jsem čekala,kdyby nááááhaodou byl malej Lenýsek tady,ale zatím nic 😒 zítra to tu je 😵

septim
12. kvě 2010

lenny se narodil v 19.30 vaha 3500g delka 52cm. Jsem uplne kaputo. Maleho budu mit u sebe tak se asi nevyspim 😉

lenkacar
12. kvě 2010

jéééééé sept .díky moc,tak půjdu do práce aspon v klídku

septim
12. kvě 2010

Psla mi vcera ve 22.00 ale to jsem byla kaputo uz ja 😉

lenkacar
12. kvě 2010

tak přeju Lennýskovi hodně zdravíčka a štěstíčka do nového života a Tobě čoko brzy pípu v cajku 😵 😵 😵 😵 a samozřejmě gratuluji hrdému otci Vráťovi!!!!!!!!!!!!

tulik1
12. kvě 2010

ahoj holky, tak to je super, hlavne ze uz to ma coko za sebou, tak vse nejlepsi lennyskovi a at obema dela uz jenom radost 🙂

tulik1
12. kvě 2010

Medu tobe to zase tak slusi, ja teda bejt chlap, tak si snad dam rict 😉

zuzbe
12. kvě 2010

Ahoj, tak Čoko taky moc blahopřeju. Za to utrpení by si zasloužila pozlatit!!!
Jinak já jsem dnes 11 den po transferu a ráno na dvou testech byla druhá čárka. Ne uplně tlustá, ne uplně neviditelná... Tak co myslíte?

bobbule09
12. kvě 2010

Takže coko, obrovská gratulace k Lennýskovi, ať jste oba zdraví 😀
zuzbe, tobě maličká a tichoučká gratulace, ať něco nezakřiknem, ale určo jsi těhulka 🙂