IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
18. kvě 2010

medu,dekujeme....cokomimi je zlaty a hlavne uz zacina papkat,ale je to drina nez zacne a musime se jeste hodneeee ucit...

meduna
autor
18. kvě 2010

Coko,neboj to dáš,určitě je to ze začátku hroznej záhul,ale jde asi jen o ty první dny. 😉 pak už pojedeš jak stará indiánská babička 😀

bobbule09
19. kvě 2010

Ahojky cokousku, mám se pořád stejně výborně. Z pracáku mám nabídek, že nevím kterou dřív a těhotná zase nejsem, takže pohoda a klídek 😀 Jo a Lennýsek je k sežrání, má super káru 😵

coko.joko
19. kvě 2010

ahojda,
tak na vas jukam.....
medu,je to zahul,ale my to nevzdavame a proste se musi jeste hodne ucit.....cokotata vzdy rika...on je malicky a nemuze za to.... 😀
bob,to verim,ze na pracaku je prace hodne,taky jsme tam chodila jeden casa,ale co vybrat vid...... 😵

bobbule09
19. kvě 2010

coko, to teda je. Nevím co dřív. Sedím tam jak blbka půl hodiny, pak příjdu na řadu, zeptají se mě jestli něco mám a když nemám, tak ať příjdu za dva měsíce. No fraška 🙄
Neboj, za chvíli to všechno doma zmákneš. Já jsem taky ze začátku nestíhala vůbec nic, byla jsem ráda, když jsem se aspoň občas dostala na wc nebo se najedla. Ale všechno chce svůj čas, hlavně když jste v pořádku 😵

coko.joko
19. kvě 2010

bob,to ja taky nestiham jist a pak me je zle uz z hladu....takze si musim udelat nejaky plan....a hlavne nestiham nic...mam tu kupu zehleni,bordel jak v tanku... 😀 😀
jo na pracaku ti nic nenajdou tak jako jsem to mela ja.....

bobbule09
19. kvě 2010

No mě to tak ten měsíc trvalo,než jsem se trochu zaběhla. Hlavně mi s malým nikdo nepomáhal, o to to bylo horší 😕

coko.joko
19. kvě 2010

to ja mam dobry,ze mam Vratu,ktery teda pomaha jak muze....ale prebalit,prevleknout a hlavne nakojit musim sama 😀 😀 ale snazi se moc.....

bobbule09
19. kvě 2010

Tak to máš cokoušku dobrý, já jsem lítala jak urvaná z řetězu a nevěděla co dřív. Malej mi pořád řval hlady, doma bordel, no prostě taková pohodička 😀 Bývalý manžel mi řekl: "chtělas dítě, tak se starej". Nikdy mi s ničím nepomohl, nepohlídal, domů se chodil pak už jen vyspat a pak už chodil i spát jinam. No naštěstí jsme rozvedení 😵

coko.joko
19. kvě 2010

bob,no ja mam fakt hodnyho manzela a co prozil semnou u porodu to by jen tak nejaky chlap asi nedal...a proto si ho vazim a jak me ted pomaha o to je to lepsi..ja bych to sama nezvladla......

bobbule09
19. kvě 2010

Tak to máš fakt super, takových chlapů je málo. Ten můj bejvalej mi řekl, že k porodu se mnou nepůjde, že by se tam cítil trapně. No je to debil 😀
Nejradši bych přijela k vám a pomáhala ti, než se trochu zaběhnete. Ale máš hodnýho manžu, tak to zvládnete 😵

wellnesss
19. kvě 2010

Pročištění a aktivace organismu,dostatek všeho zdravého co tělo potřebuje a přitom si jednoduše regulovat váhu.To vše a mnohem víc na:

www.snidejzdrave.cz/rychleaschuti

coko.joko
19. kvě 2010

bob,tak prijed jsi vitana 😵

dadous
19. kvě 2010

hoj holky tatka šel kočarkovat a ja tady matlam větrníčky 😝 krem se trochu nevyvedl 😀 ale prdel si to přebere 😅
coko tpo je super že cokotata pomaha, je moc hodnej 😵
bobu no vidíš mužeš dělat cokoladce chuvu 😅

meduna
autor
19. kvě 2010

Ahoj,Dad tak tady by táta potřeboval plachtu na kočár 😠 to je hnus velebnosti,ale nechutnej venku 😝

dadous
19. kvě 2010

medu tady taky prší celej den ale na hodku šel a zrovna moc nepršelo 😅

dadous
19. kvě 2010

hele medu jsem ti jukla do alba, to maš ted aktualní foto? seš hodně blond? 😅

lenkacar
19. kvě 2010

čus ženky ..hele medu foto dobré ,akorát se seš mázlá a v tom baráku za tebou je vidět co maj k obědu 😀 😀 😀 ,jinak holky já jsem hotofson a to budu chodit takhle asi než se udělá zbytek krámu a najme se brigádnice ..já ráno vstanu ,do něčeho se pustim ,dneska jsem žehlila po 100letech a telefon,,přijd dřív do práce ,nejlépe ihned ,,tak jsem to dožehlila a šla .. 😔

lenkacar
19. kvě 2010

jinak čokokočár je nádhera prostě ..

meduna
autor
19. kvě 2010

čau Leni se uboucháš k smrti,jsme si to vyměnily,tak jsem na tom byla dříve já 😀
Dadoušku,ne to nejni aktualní,to je starší asi rok a půl,pak jsem to ělehla s tmavsím melírem to mi jde líp k hubě 😀 je dobře,že je mázlá aspoň nejsou vidět vrásky 😎

lenkacar
20. kvě 2010

medu tak y si řikam ,že jsi to měla to samé ,dneska zase čekám kdy to bude ..mám plány jít do města ,zařídit si něco a pak skočim do vany ,něco pojim a pak půjdu ,ale tohle povětšinou nabere úplně jinej sled ...řikam vladísovi ,že už mě lámala na víc hodin a on řekl ,že je mu to fuk ,že jsem tam stejně furt akorát ,že mi to neplatí,ale takhle jdu aspon občas včas domu ,hlavně při ranní ,ale při odpolední to tam můžu přespávat 😠 mě to na těch 5,5hod. vyhovuje ,kdyby dodržovali prac. dobu 🙄 včera tam byl prudič šéf až do večera ,holky to se ani nenajim ,ani nekouknu do knihy..nic .. 😝

tulik1
20. kvě 2010

ahoj holky 🙂 , copak je noveho? jdu si vas docist 😉

lenkacar
20. kvě 2010

ahojík holky ,čus tulíku..já si koupila hrozny a cpu se ,dpoufám ,že v práci neuletim dveřma .. 😖

coko.joko
20. kvě 2010

ahojda holky,
ja nejak nestiham... 😀 vcera jsem padla v 22hod.do postele uplne hotova....byla jsem nakupovat par vecicek na Lennyho je nam vse velky....pak dat mu najist a udelat vecu a on previt jako kdyby vedel a od pul jedenacty do 3 do rana brecel a nechtel spat a porad by jen jedl...takze noc byla uzasna....vypadam jako kdybych byla po flamu...
leni...neboj hrozny jsou zdrave a doufam,ze neulitnes po nich 😵
ja se cpu ted melounem a premyslim co varit......a hlavne co muzu jist.......

lenkacar
20. kvě 2010

čoko no hlavně nepapej hrozny 😉 ted musíš papat polévky a nenadýmavé věcičky ..ale kočárek máte nádhernej 😵 😵 😵 ,to seš chudinka nevyspinkaná ..

lenkacar
20. kvě 2010

tak dopolykám kus studenýho párku a mizim do práce 😝 ,doufám že tam nebude prudič ,že se aspon najim v práci .. 🙄 papa opatrujte se ..

verdule
20. kvě 2010

Ahojda ženy, dlouho jsem nebyla na netu, docela jsme bojovali, ale už je snad vše ok. 😵 Dadoušku a Coko, móóóc gratuluji k Nikolce a k Lennymu. Docela vám závidím, že už to máte za sebou 😅 . Mě je hrozně zle, zvracím každý den, prodělala jsem nějakou virózu, ležela jsem tři týdny, teď jsem na tom, jako by mě porazil buldozér. Právě dnes jsem ukončila čtvrtý měsíc a vstoupila do pátého, doktor říkal, že už bude líp, ale zatím to nevypadá 😝 .

coko.joko
20. kvě 2010

leni,to ja vim ja jen banany,jablka a melouna a to je vse co papkam......a pak hodne zeleniny a vitaminky taky papkam...leni tobe se ten nas kocik najak moc libi.......tak sup na IVF a ja ti ho pak budu darovat........tak at to utece rychle v praci a zase muzes bejt doma...
ahojda verdu,to je trapeni ja vim,taky jsem mela v tehu problemky,ale opravdu ted kdyz na to koukam zpatky,tak i ty blbe otoky co jsem mela stalo vse za to.....pak te ceka ten nej darecek....tak vydrz....

verdule
20. kvě 2010

Už se moc těším na tu sladkou odměnu 😀 . My ženy naštěstí vydržíme hodně 😅 , nejsme jako muži 😀 . Můj chlap říká, když to tak vidím, nemohl bych být těhotný 😀 😀 😀 .

meduna
autor
20. kvě 2010

kuk 😎 zdravím všechny.Leni,tak snad neujdeš v práci aby ta tlakovka nevybouchala stěny 😀 Cokomamko,tak to už máš probe na to až půjdeš fakt na flám 😎