IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
2. čer 2010

vid medu aby nevyšli ze cviku 😀 😀 😀 😀 😝 ,blaži copak vypadá to bledě? 😕

lenkacar
2. čer 2010

medu foto mé hlávky je zbytečné V. ani nepoznal rozdíl,šmikam to furt stejně akorát je to kratší,vypadam jak na tý fotce,ale nahoře kratší ,zítra ráno to bude na stojáka 🙄

lenkacar
2. čer 2010

tož dobrou noc,když jsem byla v tom šmikání tak jsem vojela i Vladíse,tak jsem ho požádala jestli mu můžu říkat ,,plešoun2,,,páč plešoun1 je kocour z chaty 😀 ,ta že by jako byl Vladís kocour domácí

meduna
autor
2. čer 2010

ježiš nejprve čtu,že to bude ráno na stojáka,pak že jsi Vládíse vojela,už jsem si myslela,že jsem v sodomě gomoře 😀 😀 😀
největší sodoma je u nás v baráku,ty jak se tak 4krát do týdne servou a to je když maj dobrej tejden 😀 😀 tak ale každý ráno šoustaj 😲 já jdu se psem a slyším,hekot,vracím se furt je hekot,ale už silnější 😀 tak jsem jak stará Keliška a Fufatérce utírám dloooouho packy abych byla u vyvrcholení 😀 😀 😀 jako takhle po ránu-fuj,to by mě zabilo

lenkacar
3. čer 2010

to by mě teda bavil ten jejich život 😝 ,ale jim to evidentně vyhovuje a na sousedy serou jak vidno 😀 ,to jsme taky měli takové sousedy a to jsme nikdo neslyšel ani telku a naše máma vždycky říkala ,, no co tam s ní doprdele dělá ,že u toho tak řve ,,možná že nebyla daleko od pravdy 😀 😀 😀 ,ale to bylo taky hrozný ,ona vejla ve dne ,v noci a za pár let ,když se rozvedli a ona se přestěhovala a začla ke mě chodit nakupovat ,se jednogho dne rozhovořila ,tovíte já hltala každý slovo ,jsem myslela ,že dostanu recepis na pořádnej orgáč a ona začla ,že to byl blázen ,že jí šmíroval v koupelně ,že si tam vyvrtal díru a pozoroval jí 😕 ,tak jsem dospěla k názoru ,že takovýty co jim to nadmíru chutná a baví je to až moc ,nejsou normální .. 😝

dadous
3. čer 2010

hoj baby 😅
jdu vas trošku dočíst 😵

dadous
3. čer 2010

@coko.joko to je jasny, musíme dat srazík až budeš v hradci 😵

milagross
3. čer 2010

Ahoj kocenky,
dadu diky moc,no to vis,uz je to trosku neposeda,nechce lezet na zemi,ani na brisku,chce porad na ruku a tam sebou taky mrska doprava-doleva.Je to vesely,ale mily.Je s nim legranda.Porad se ho nemuzu nabazit 😀 .Venku hnus jako blazen.Jeste neprestalo chcat,tak dneska to musime vydrzet doma.Preji vsem moc pekny den.Musim skocit udelat cajik uz tu zas povykuje kulisek.

coko.joko
3. čer 2010

dad,ty se chces se mnou srazet az budu v HK............... 😀
mili ahoj......

dadous
3. čer 2010

mili a kolik važí? ta naše bude mít něco k šesti kilum a teda pěkně se pronese miminko jedno 😅
coko a ty ne? 😀

coko.joko
3. čer 2010

dad,jasne ze jo???Budem delat srazik s Arletkama,tak se muzes pridat vsechny holky znas.....
teda vy uz mate sest kilo......to je super.....my zatim mame jen 3760g....ale ted se to snad uz rozjelo a pujdem taky s vahou nahoru....
mil a kolik je vlaste miminku.......ja jsme nejak mimo´.......

meduna
autor
3. čer 2010

hoj holky,tak počo furt stojí za pendrek ale od zítra má být lépe.Jo dnes bylo opět houkání a zase ráno v 7 😲 😲

dadous
3. čer 2010

holky ten naš malej krypl se ted vyvalel komplet v hovně 😝 😝 😝 😝 😝 😝 celej hřbet měl zasranej a smrděl na dalku 😠
u nas se to vybralo a mame 22 stupnu 😵

dadous
3. čer 2010

@coko.joko takže s kojem už je všechno v cajku?

milagross
3. čer 2010

Tak spal hodku a pul a uz tu zas pofnukava,to pocasi me s...e,ani nemuzem ven. 😠
Jsme 9,5 mesice stari a vazime 9,5 kg(mozna uz i 10kg),takze dad mam take co delat.Ja co mam 49 kg mam take co delat.Mam plotynky v pr......i a od te doby co mame Tima tak tuplovane,ale kdyz se na me usmeje,tak je vse samozrejme zapomenuto.Tak to je Nikolka taky peknoucka vid?Aspon mate do ceho pusinkovat 😀 😀 .Je moc hezka a Lenny take 😀 😀

meduna
autor
3. čer 2010

@dadous to je ale dobytek,ale pro něho to byl ten nejkrásnější pafrém 😀 😀 😀 To Fufatérka jedno i slupla 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lenkacar
3. čer 2010

psi jsou dobytek ..to je jasný a prej jim i něco chybí že žerou ty hovna .. 😖 ale kdo to má čuchat co?

lenkacar
3. čer 2010

mili jakto že máš plotny v hajzlu? s takovou muší váhou 😕 ,tak proč mě řikaj at zhubnu ,když mě budou bolet stejně 😕 já nosila v krámu tak půl roční mimino půl hod. než si mamina vybrala a málem jsem zdechla

milagross
4. čer 2010

dobre ranko vsem,tak jsem poprve od 5h vzhuru,jsme nejaky nemocny.Jinak spime priblizne do 7h.Vcera vecer teplota a celou noc hnusnej kasel,ach jo zrovna kdyz muzem konecne vylezt na slunicko.Do vcera tu byl totalni hnus a ode dneska slunicko(uz ted sviti).
Leni dok rikal ze to mam s prace,tak nevim tomu nerozumim,drive se mi ty plotny ozvaly jen obcas,ted ale 24h denne.To jo oni se ty prdolkove pekne pronesou 😀

dadous
4. čer 2010

jo jo prej se valej v hovnech kvuli parazitum, aby na ně nešli 😝 dneska tady mame azuro a 17 stupnu 😵 asi přišlo to leto 😀

coko.joko
4. čer 2010

Zdar holky,
jasne dad,srazime se az tam budu.....sice jen 14 dni,ale musime se potkat,at te taky poznam osobne a ne jen pres net..... 😵 😵

lenkacar
4. čer 2010

dadu to jo i ty paraziti chcípnou smrady ,jsme doma z genetiky ,první nález ..vypadám prý normálně bez vývojových vad .. 😀 ,zbytek ukáže krev

dadous
4. čer 2010

no tak to jsme leni ale věděli ne 😀 dneska mi přišlo ze sanusu papír kde mam vyplnit udaje o těhu a porodu, tak trošku zvyšíme statistiku 😅

coko.joko
4. čer 2010

teda to budes vyplnovat papiry to je super jen to zvysujte ty statistiky....a pockej ty si byla v Sanusu v HK......

dadous
4. čer 2010

jo jo 😵 hele a co to kojo, už jste uplně v pohodě?

coko.joko
4. čer 2010

dad.kde presne bydlis?????

milagross
4. čer 2010

tak jsme doma,museli jsme k dokovi,maly ma 39,5 teplotu,ted spi jak bezvladny mimi.
cokotak co to kojeni?Uz v pohode?A co spani?Koupila jsi tu zavinovacku?

dadous
4. čer 2010

coko Svoboda n/U 😵

tulik1
4. čer 2010

ahoj holky, tak hlasim ze v pondeli jdem na OPU, tak jsem zvedava, jak to bude a jdu si vas docist 😉

milagross
5. čer 2010

Ahoj holky,preji krasny den.Mame neustale pres 39 C teplotu a vubec neklesa,nemate nekdo dobry recept na snizeni teploty?Uz jsme chladili hlavicku studenou zinkou,davali octove ponozky,mame sirup na teplotu,davali jsme i stavu z boruvek a nic.Jedine co malinko vecer zabralo,ze jsem ho osprchovala vlaznou vodou a soupla do postele.Teplota v jednu chvili klesla a opet stoupla.Uz nevim co mam delat,abych mu ulevila.Uz to trva od ctvrtka od vecera 😒