IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
2. srp 2010

holky dobrou, jdu chrnět 😵

meduna
autor
2. srp 2010

dobrou jdu taky 😉

baronek
3. srp 2010

Dobré ráno ženský, tak koukám, že jste večer neměly co dělat? Přidávám se ke skupině, co neumí žádné práce jako háčkovat nebo šít, ale to hulení by mi šlo taky 🙂 Od té doby, co se snažíme o mimino přestávám kouřit (2,5 roku), ale vždycky tak na 2 týdny a když to dostanu, tak hulím jak fabrika. Je to hnus, vím, že to našemu snažení nepomůže. Je to hroznej zlozvyk.

coko.joko
3. srp 2010

@baronek ,no ja hulila krabku denne a nebyl pro me problem a kdyz jsem podstupovala umelko tak jsem nemela tu vuli prestat a to jsem si kazdy vecer rikala a rano uz si nezapalim hahaha.No a pak se to povedlo a me ti zaclo bejt tak spatne,ze jsem lezela v HK v byte uplne sama s hadrem na hlave a sousedka se na me chodila koukat jestli ziju a tak jsem prestala,takze nejakyho 15.zari to bude rok co nehulim a musim rict,ze me to teda smrdi,kdyz nekdo huli okolo me 😵
Jinak devcata vcer avam teda ta pusina jela koukam......no Lenny usnul na dvakrat v pul jedenacty a spal do 6 do rana dal flasku a spal do pul devaty ted se najedl a tlaci jak divej....

baronek
3. srp 2010

@coko.joko Hele a jak se stavěli doktoři ke kouření? Aby ze mě neudělali blbce 🙂 A na genetice se taky ptají, jestli kouříš? Lennymu přeju ať všechno vytlačí 😀

coko.joko
3. srp 2010

@baronek ,ja to vsude uvadela,akorat se me vzdy ptali kolik kourite????A ja rekla ze tak cca 10denne 😀 cokotata sice na me porad koukal,ze hulim,ale me to proste neslo prestat nemela jsem tu vuli.....a rikam to kazdymu,ze kdyby me nebylo tak zle,ze jsem nemohla ani vodu,protoze jsem se ji napila a hned sla ven,tak hulim porad....a doktori se vzdy jen usmali a rekli me,ze bych to mela jeste omezit a nebo prestat,ale nikdy me to nezakazali nic...vsak je to vlastne tvoje vec,ale jsem rada,ze jsem prestala.......

baronek
3. srp 2010

@coko.joko Já jsem přesvědčená, že s dítětem už kouřit nebudu 😲 Manžel má taky pořád blbé připomínky a nejlíp mu to jde před mojí mámou, která neví, že kouřím 😠

coko.joko
3. srp 2010

baronek,tak muj tata to nevedel taky do doby nez manzel rekl pred nim tak co ty dnes nekouris 😀 takze pak to teda vedel,ale ja stejne pred nim nekourim 😵 tomu se rika respekt a to jsem hulila od svych 16 let.....

coko.joko
3. srp 2010

cvakam to jednou rukou...na druhy mam piskota,taze me to jde hrozne dobre 😀 😀 jako datel.... 😀

coko.joko
3. srp 2010

ten nas piskot,vcera o nem nevim dneska uz snim certi sijou....jsem mu vycistila nos a tech vrkonu tam....a taky toho revu.....a ted sedi na kline jak starosta...vyvaleny pandero ruku pres nej a druhou ma za hlavou 😀 😀 a ze ja nemuzu psat je mu jedno....... 😀

baronek
3. srp 2010

@coko.joko tak mu to vysvětli, že v téhle poloze být nemůže 😀

coko.joko
3. srp 2010

@baronek ,to mu rikam uz takovou dobu,ze by mohl usnout,at neco udelam,ale on se na me podiva a rika porad do kola "gulu"tak nevim co to znamena 😀 😀 a pekne u toho slinta.......a tlemikuje se me 😀

baronek
3. srp 2010

@coko.joko gulu tedy asi znamená moc krásně pohodlný 🙂

coko.joko
3. srp 2010

@baronek 😀 😀 no usnul frajer jeden.....jsem zvedava jak dlouho bude spat....... 😀 ma totis svoje 5ti minutovky..... 😀 to ma po manzelovi....

baronek
3. srp 2010

tak teď nám vypli elektriku a jde mi jenom počítač a ten vydrží na baterku tak hoďku, tak doufám, že to nezprovozní a půjdeme domů 😲

coko.joko
3. srp 2010

@baronek ,tak super jde se domu......tak to nepusti...... 😀

baronek
3. srp 2010

@coko.joko bohužel pustili 🙂

dadous
3. srp 2010

ahojda 😵 tak tady chčije a chčije 😝
@baronek ja vždycky dr řekla že přestavam kouřit 😅 samo že to nešlo, ale nechtělo se mi poslouchat přednašky o tom jak to škodí 😀

dadous
3. srp 2010

ahojda 😵 tak tady chčije a chčije 😝
@baronek ja vždycky dr řekla že přestavam kouřit 😅 samo že to nešlo, ale nechtělo se mi poslouchat přednašky o tom jak to škodí 😀

baronek
3. srp 2010

@dadous koukám, že jsme se tu sešli pěkná partička 😖

dadous
3. srp 2010

@baronek 😀 jo jo už několikrat se to tady probíralo 😀

coko.joko
3. srp 2010

@dadous zdar frajerko......to ani nevim,ze ty kouris???
@baronek ,to je na prd vid.....

coko.joko
3. srp 2010

Lenny

baronek
3. srp 2010

@coko.joko moc krásnej 😀 😀

coko.joko
3. srp 2010

@baronek ,ted na to koukam jaky ma pandero fraja jeden 😀 😀 to ma vetsi nez tata.....no a uz jsme taky vyspinkany.... 😀

baronek
3. srp 2010

@coko.joko jaký panděro? je to krásný miminko 😎

coko.joko
3. srp 2010

museli jsme krmit protoze tady boural uz barak jak kricel......mazec to se vzdy uplne potim jak rve.....a nejlepsi venku...to se pak po nas lidi koukaji 😀

baronek
3. srp 2010

@coko.joko to znám od segry, ta si na ulici připadala, jako by děti týrala, jak se za nima lidi otáčeli 😅 😝

coko.joko
3. srp 2010

@baronek 😀 presne dokaze tim revem zbourat i tramvaj.....ja pak ruda az na prdeli 😀 ale ted mame porad mlicko u sebe a je to lepsi 😵

dadous
3. srp 2010

@coko.joko ve vaně to vždycky zkresluje 😀 taky mam ve vaně větší bříško 😀 😀 lenysek je krasnej kluk 😵

coko.joko
3. srp 2010

@dadous ,ja mam zase spek v zrcadle 😀 😀 jo Lenny je cely maminka 😀