IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
20. zář 2010

jo nechce to me kazdy den a mate videt jak ja vstavam v noci k malemu jsem kaputo a kdyz pak jeste vysirackuje no to je neco na me....ale vzdy si reknu tak a ticho a chovej se slusne a nebud nervni,vsak ten uzlik za to nemuze,ze zrovna ma hladik a nebo,ze ho neco trapi.......jo Latte na to se klepu cely den vzdy rano si koupim a pak sedim a pozoruji jak behaji porad ty same lidi je to prdel jak vsechny uz znam porad te same rano....jak maminy s kocarkama,tak bezci 😀

dadous
20. zář 2010

ahojda 😵
@lenkacar my byly na bathory v kině a tam se mi to moc líbilo, v tv mě to ani nebralo 😅
@coko.joko zachraněny fotky? jako ty jak se vam vysral ten poč?
@meduna tak jak to s vama vypada?už ti to roman všechno vysvětlil? 😕
@baronek ty se maš , taky potřebuju umejt okna, ale jak píše coko, není čas, naposledy jsem je myla před porodem 😨

lenkacar
21. zář 2010

dad mě se bathory taky líbil jenže je to šíleně dlouhé a ty mordy tam a krev ,to neni na moji psycho povahu nic dobrého ..zato dneska se mi zdál o krapítek lepší k ránu ,že jsem měla milence od někud z peru boco a já řešila ,at se ke mě nastěhuje a že si práci najde ,byl to fešák..k sexu nedošlo páč nás vyrušila matka ,tak ani nevim kolik mě mohlo být ,ale rozuměla jsem mu dobře.. 😀 😝

lenkacar
21. zář 2010

čoko 3tis. fotek? já mám za celý svůj život tašku fotek a myslim si co nemám 😀 😝 ,po ránu je už venku zima jako kravajs,fuj zase zima .. 😝 v práci mě to točí,doma mě to nebaví..to je život tohle..předevčírem jsme se s vladísem chytli jako prase ,jsem si zase dovolila na něco zeptat ohledně chaty ,jakto ,že není ani za 2 dny hotová střecha 🙄 včera jí dodělali,už mě s tim pěkně vysírá ,at tam daj okna ,dveře a sbohem na jaře.. 🙄 ted jsme na 80tis.a to neni vnitřek..je to prostor 3m na 3,50.,kdyby dělali barák ,tak to staví 10let 🙄

coko.joko
21. zář 2010

@dadous ..jo,jo presne tak byl 14 dni napojeny na najekym pristroji a jeste,ze to je pres znameho a ten nechtel nic,takze dostal pravy sampus za par eur a je to jinak to stoji pres 4 tisice euro mazec fakt....
@lenkacar .no to mam nasel,ale je jich mnohem vic co se uz nenaslo jen ohnostroj jsem jich mela 900ks...jsem blazen na foceni a hlavne mam kamaradku a ta uplne super fotak a nasteluje to a ono ji to udela za pul minuty asi 100fotek a pak to vypada jako film kdyz si to prohlizis ze se to tak zvalstne hybe......jinak jsem ti nestihla pisnou na FB,tak jen kratce mam radost a jeste jednou radost........

meduna
autor
21. zář 2010

hoj,no tak hlavně,že je vše ok coko.
jo dad už brzy to vypukle,akce kulový blesk 😲

baronek
21. zář 2010

@meduna takže se stěhujete? 😀 🙂 😉

meduna
autor
21. zář 2010

jo,ale ještě ne,chce to přípravu a čas.

dadous
21. zář 2010

@meduna no ja jsem na vas zvědava 😵 a co R vubec bude dělat?

lenkacar
22. zář 2010

čus ženy ..medu máš radost že jdeš do česka? já se svojí povahou blbě vydejchávam jakoukoliv změnu 😝 vladís až skončí jednou u vojska tak je neuplatnitelnej.. 😖 pošlu ho prodávat vysavače asi .. 😅 mě stejně jednou čeká kariera hajzlbáby .. 😔 ,pokud bych šla na mateřskou tak už ani tu prodavajdu dělat nebudu moci ,ve 44 letech ,třeba ,s malým děckem na směny ..no ty volís to je představa 😝

baronek
22. zář 2010

@lenkacar kariéra hajzlbáby? Zase tak si nefandi 😀

meduna
autor
22. zář 2010

@lenkacar ,no ještě nikam nejdeme.Záleží na všech okolnostech,zrovínka se plno věcí řeší a krapet to skřípe. 😠

lenkacar
22. zář 2010

medu a gde to simtě neskřípe??????

coko.joko
22. zář 2010

Mate nove fotky Lennyho tak mrkejte........... 😀

lenkacar
23. zář 2010

čoko krásně roste a má hezké hračky ..a ty očiiiiii.. 😵 😵 😵 no a musim říct ,že tobě to děsně sekne ,ty se vůbec nemaluješ?

coko.joko
23. zář 2010

@lenkacar ja jsem namalovana,ale ne prehnane...musim se malovat bo vypadam jak vyblitina a nesla bych ani s kosem,takze moje ranni malovani musi bejt...uz to mam tak nacviceny,ze me staci 3minuty a je to...jo hracky ta hrazdicka neni nase prave schanim taky,ale nemuzu ji sehnat,tady v nemecku je ta firma,ale jen v Berline a to je daleko pro me a na netu to stoji moc korun,takze aspon podobnou.....vsak dam behem dne na FB video jak do toho reze frajer....

baronek
23. zář 2010

já se taky musím malovat, jinak si připadám jak smrtka 🙂 Každé ráno alespoň pudr a řasenku 😒

coko.joko
23. zář 2010

@baronek 😀 😀 😀 myslim,ze nas je vice

lenkacar
23. zář 2010

čus smrtky 😀 😝 ,vítejte do klubu 😝

coko.joko
23. zář 2010

@lenkacar ..tak jsem cetla sus mrdky a pak si rikam co to je a ono smrtky 😀 😀 😀

dadous
23. zář 2010

@coko.joko 😀 😀 😀

dadous
23. zář 2010

par foteček

coko.joko
23. zář 2010

@dadous .moc krasny a jak jim to slusi to bude mit Lenny nevestuuuuuuuu 😵

dadous
23. zář 2010

@coko.joko 😀 😀 dadouš z ní furt děla příšerku, takhle moc ji ty uši neodstavaj

coko.joko
23. zář 2010

@dadous ,jo,jo prdelky tatinek dela a to se Nikce libi vid.......

dadous
23. zář 2010

@coko.joko jo dneska se naučila foukat, jak vidí dadouše hulit tak se opičí 😅

coko.joko
23. zář 2010

@dadous ,tak to verim to vis deticky se rychle uci a ucit budou.. 😀

dadous
23. zář 2010

@coko.joko no tak to jsem zvědava kdy mu potahne retko z krabičky 😅

coko.joko
23. zář 2010

@dadous 😀 tak to bude brzo....kdyz vidi dadouse jak to vyhuluje a ty nekouris??

dadous
23. zář 2010

@coko.joko ne, ale brzo začnu 😅