IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
23. zář 2010

a kde mame blaženku? na kouření se mě vždycky ptala ona 😀

coko.joko
23. zář 2010

@dadous ...nezacinej je to hnus a smrdi to........blazenka se obcas ukaze na FB........

dadous
23. zář 2010

@coko.joko koukaš ještě na ulici?

coko.joko
23. zář 2010

@dadous ,rada bych,ale nestiham nic a tak nesleduji nic jediny co tak na Noze a to rano s Lennym na kline a u toho jeste snidam a pak padim ven......je tam neco zajimaveho?

dadous
23. zář 2010

@coko.joko no dneska jsem se nasmala, simona šla na uměly oplo, jako na první pohovor a stala v ty čekatně, jednu ruku v bok a druhou si hladila břicho jak kdyby byla už těhule 😀 😀

dadous
23. zář 2010

musím jít , mladě řve, pa pa 😵

lenkacar
24. zář 2010

všem dobré ránko ..jo dad taky jsem se včera nasmála ,jsem si říkala ,že si furt vykaj jak to vypadá a hned si začli tykat ..no a pak mě jí bylo líto holky ..je teda pravda ,že ani mě nějakej pepan nenapadl..na scénky těhle lidí se vždycky těšim ,to se člověk aspon zasměje ..nebo se mi líbil hrušínský jak byl nachystanej na porod 😀 no nic ráno tu nikdo nikdy neni ,tak jdu skočit pod sprchu a posnídam a vyrazim směr facha ..

baronek
24. zář 2010

@dadous s kouřením bych už taky nezačínala, když jsi to tak dlouho vydržela 🙂

Já už Ulici neviděla ani nepamatuju, v té době ještě lítám po dvoře a uklízím a zalejvám tůje, protože nám jaksi vzdechaj 🙂 ale už se těším na zimu, až budu sedět jenom před telkou a nic jiného na práci 🙂 Letos má být zima krutá, tak jsem zvědavá, zda jim předpověď vyjde 😀

lenkacar
24. zář 2010

dad vyser se na cigára ,zaměř se na dadouše ,to je eko.. 😀

dadous
24. zář 2010

@lenkacar 😝 😝 😝 to mi ted nic neříka 😝

lenkacar
24. zář 2010

no mě taky ne...a to nejsem břichatka těhulová 😕

dadous
24. zář 2010

@lenkacar ja ani nevím na co jsem si nechala napsat antiko 😅

lenkacar
24. zář 2010

já bych ti to napsala ,ale nechci být sprostá ,však víš ,že jsem hodná .. 😀 ty vole mě už 4 den bolej záda ,to je hnus ..občas mě to povolilo ,při dání noh hore ,ale to se dočkam leda po neděli v lednu 😀

dadous
24. zář 2010

@lenkacar hele na zada jedině cvičení, taky se k tomu furt přemlouvam, pže to maly hovadko se pěkně pronese 😝

lenkacar
24. zář 2010

noa vladís se mnou ne a ne zacvičit 🙄 😀

dadous
24. zář 2010

@lenkacar 😀 😀 tak to je v prdeli 😀

dadous
24. zář 2010

@lenkacar hele kde maš fotky, z alba?

lenkacar
24. zář 2010

dad mám je o řádku víš .. 😀

lenkacar
24. zář 2010

smázla jsem to schválně a musim předělat i foto v rámci utajení ..čumim na vás občas z práce a šéf je taký dobrák ,že by si tu práci dal mě vyhmátnout a což teprve ona doňa

dadous
24. zář 2010

@lenkacar 😕 nerozumím 😕 hele mam doma mimino, takže jsem mimo 😀

lenkacar
24. zář 2010

je ..kde ho asi mám ..v prdeli ne.. 😕

dadous
24. zář 2010

@lenkacar jo táák 😅

lenkacar
24. zář 2010

dad tak já mizim do polohy ležmo ..a snad usnu dřív než přijde vladís z hospy nebo kde to je ..dneska byl dobrej bonzák na rádiu kiss.tak pic ..

olasek
24. zář 2010

Ahoooooj holky!!!!
Tak jsem zas po dlouhé době nakoukla!! Jak se mááááte .... nemám šanci vás dočíst 😉 , jste to profesionální spisovatelky 😀
@dadous ty joooooo, Nikolka roste jako z vody.....!!! Šíleně to letííí
@lenkacar tak zacvič s Vládisem ty - třeba to splní účel i tak 😀

coko.joko
24. zář 2010

Me taky boli zada jako svine uz nevim co na to ja ted porad zeru prasky,aby to trochu pomohlo,ale zatim teda hovnous,takze trpim a to mam doma masera,ale uplne na prdlacku.......a jinak ja jsem si ani antiko nedala napsat,protoze nevim k cemu skoda penez..........
leno,lidi jsou kurvicky,tak bacha na to

lenkacar
25. zář 2010

jojo čoko musim na tom zapracovat možno změním celý nick.. 😖 pro jistotu a vám písnu do IP

baronek
25. zář 2010

@lenkacar až takhle je to vážný, že změníš nick? 😲

coko.joko
25. zář 2010

@lenkacar ..jo jen to zmen a bude to lepsi vsak vis svoje a ja ti taky psala jaky jsou ku.......... 😵
tak jsme sami s Lennym do pondeli a vcera me usnul v pul devaty a v pul treti oci a jako spat neeee tak semnou spal v posteli,ale trvalo hodku nez zabral a pak v pul sedme to uz byla konecna,tak se najedl a ja taky a sli jsme ven a nejaka krava v prarku u meho kocarku zacla rvat na psa a bylo po spani.....bych ji jednu flakla....takze rev a slo se dom...ted tu demoluje hrazdicku a hrozne na ni nadava....za chvilku dame pastinak a brambor a pak snad usne a ja taky.......jsem hotova......

baronek
25. zář 2010

@coko.joko jen si to užívej, za chvíli Lenny vyroste a pak na tyhle chvíle budeš s láskou vzpomínat 😀

coko.joko
25. zář 2010

@baronek ..ja si to uzivam jak se da,ale nekdy toho mam fakt dost a jak psala dadousek,tak ty nase mimi tahat je ocistec........ 😀