IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

coko.joko
1. říj 2010

tak jsem prase,udelal jsem si pizzu a zeru tu...cumim co pisou na netu a ted vas docitam...
dad,to je tezky,vsechny kojene deti usinaji u prsa,ale my co nekojime tak usinaji u flasky 😀 ne vazne vzdy kdyz se naji a ma jit spat,tak mu dam dudl ten vyplivne a tak mu dam plinku a on si brouka a ja ho hlidam,protoze ji hned cpe do pusinky a po chvilce usne a kdyz ne tak mu chytnu rucku a hladim ho a usne.....
baronku,taky jsem sama......

dadous
1. říj 2010

@baronek to se musí po dvou hodinach? 😕

dadous
1. říj 2010

@coko.joko hm tak to ja se takhle nechytam, ta fakt usne jen u kozy, ani dadouš ji neuspí 😠

baronek
1. říj 2010

@dadous podle toho, jaké máš dřevo, my teď pálíme bordel, takže malá prkýnka a odřezky, takže chodím po hodině 🙂
@coko.joko jenže ty tam máš Lennyho 😅 a já pouze pejska 🙂 a mít vedle sebe lidskou duši je úplně něco jinýho 😝

coko.joko
1. říj 2010

@dadous ,tak ji nauc na flasku....odstrikej si vecer a dej ji flasu a uvidis co to bude delat,taky me nekdy usne u toho...
baronku,to jo,ale pejsek je taky super na depku a smutek

dadous
1. říj 2010

@coko.joko jo z flašky jsem to minule zkoušela a vubec to nechtěla 😠 jsem myslela že si ten dudel narve celej do pusy 😀

coko.joko
1. říj 2010

@dadous ,no tak to fakt teda nevim,uz jak na to....no ja ted resim..malej ma jako prase koliky po zelenine a pry to prejde a ja jsem hotova....pri kazdym jidle se krouti a i kdyz pje mlicko,takze do nej odedneska rvu porad vodu a 3krat se po........

dadous
1. říj 2010

@coko.joko hele nikola se taky nemohla vysrat po zelenině, bych řekla že největší problem ji děla brambora 😕 tak jsem to řešila tak , že jsem ke svače dala švestkovou přesnídavku a ta ji prohnala, ted jedla dva dny rejži mrkev a maso a sere jak o život 😀

coko.joko
1. říj 2010

@dadous .a ted me to trklo.....protoze kdyz jedl ze zacatku jen mrkev,pastinak tak 4 dny uplne v poho a ted ma uz vse s bramborem a je to hrozny,tak to je asi taky tim..no ja jsem ted koupila svestkovou s hruskou cistou tu nemaji nebo neumim hledat...a tak zitra vyzkousim

dadous
1. říj 2010

@coko.joko jo to neva ja ji taky měla s jabkem a fungovalo to 😵 chci zkusit koupit ty sladky brambory, jestli to nebude mít lepší 😵

coko.joko
1. říj 2010

@dadous ,no to je taky fakt a pockej to jako prodavaji......sladky brambory.....jsem ted nasla tady na koni Matysek a mam dost a jsem fakt hotova.....chudacek malicky......

dadous
1. říj 2010

@coko.joko tohle ja nečtu, to by mi nestačila mateřska , kdybych měla na každy postiženy dítě posílat kačky 😖 ale je to smutny 😨 jo prodavaj jmenujou se bataty a maj takovou červenou šlupku

coko.joko
1. říj 2010

@dadous jo tak se podivame a nakoupime...taky to nesleduji,ale je to tu na koni a byl to jako prvni prispevek tak jsem se na to mrkla......kde je ta nase topicka........

coko.joko
1. říj 2010

copak delas???ja bych mela delat fotky do alba a zdobit jeste pernik a me se takkkkkkk nechce jsem utahana a lina....kolikrat za noc se ti budu nikca

dadous
1. říj 2010

@coko.joko ted zrovna tam zas beka, ted ji dam vždy po sedmy spat a do pulnoci je třikrat vzhuru, takže ja jdu vyhodit kozu 😅

coko.joko
1. říj 2010

@dadous ,hihihi......to ja dam ve 20-20.30hod spat a spi do 4 do rana a pak da flasku a spi do 7.30 jak kdy........no ty bez dat kozenu a ja jdu dat sprchu......

dadous
1. říj 2010

@coko.joko no furt tady dumam, proč ma ted tak blby spaní, a přišla jsem na to , že od ty doby co davam příkrmy, tak se večer do ty pulnoci tak třikrat vzbudí, před tím spala krasně, dala jsem ji spat a první kojo bylo o pulnoci a pak až rano 😕

coko.joko
1. říj 2010

@dadous no vidis my zase kdyz nedavali prkrmy,tak mel prdy,ale dalo se to vydrzet jen rano pri prvni flasce a ted co to davame tak se krouti a place a me je ho tak lito a vycetla jsem,ze se ma dat hodne vody,tak dnes uz navecer to bylo lepsi a uvidime zitra nebude pit jen mliko,ale i vodu....

dadous
1. říj 2010

@coko.joko vodu jo? no zas jsem o něco chytřejší 😅

dadous
1. říj 2010

ty vogo ještě že ten internet existuje 😀 nechapu jak jsem mohla tenkrat zvladnout lukaše 😅 ale to vlastně radily babičky 😀 omačku s knedle už ve třech měsících a tak 😀

dadous
1. říj 2010

@coko.joko hele ale vy jste fakt nějaky velky 😕 😅

dadous
1. říj 2010

@coko.joko nikola roste spíš do šířky, všechny kalhoty ji jsou uzky 😀

coko.joko
1. říj 2010

@dadous ,jo,jo prevarenou vlahou vodu..je to pry lepsi nez dzusiky,caje atd,protoze to dite pak nic jineho nechce...a me pje od mala vodu,ale ja jsem pak prestala a tak zase zacnu,at ma tekutiny,jsem to vycetla i dnes na netu a me to rikali tady v nemocnici

dadous
1. říj 2010

@coko.joko no vono je fakt že tepla voda prožene 😀

coko.joko
1. říj 2010

@dadous ,no to jsme.....a hlavne on ma hrozne dlouhy nohy a vubec ma i telo,takovy udelany ramena jak rambo....dr.nam rekl,ze to bude kus chlapa,ze odpovida 6ti mesicum...a i vahove ma dost,ale na jeho postavu to je pry v poho a ja nemam bejt z toho nervni ono se to pry zastavi a bude dobre....

coko.joko
1. říj 2010

@dadous ,no vidis tak vyzkousej taky....zitra prevar vodu a zkus dat vlahou...a uvidis treba bude chutit nam docela jde a kdyz ne tak ji do nej dostanu 😀

dadous
1. říj 2010

@coko.joko no to jo, vždyt my mame teprv 65 cm 😀 prostě bude to kus chlapa 😵 ja bych se spíš bala aby neměl problem s držením těla, když takhle rychle roste 😕 kolik že měřil když se narodil?

dadous
1. říj 2010

@coko.joko jo ja ji davala i v letě vodu a vona si s tou flaškou pak i hrala, takže trochu vody do sebe dostala 😵

coko.joko
1. říj 2010

@dadous ,mel 52cm,ale vsechny rikaji,ze je po cokotatovi,takovy udelany....uvidime treba se fakt ted zastavi a neporoste....ale on taky hodne ji....ma porad hlad a rikam ,kdyby dostal rizek tak ho sni 😀

dadous
1. říj 2010

@coko.joko však jo, jestli ma bejt po kom, tak je to gut 😵 čokoladko ja mizím , dadouš dojel z kolbeny a víš co? 😝 tak pa