IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
19. říj 2010

@coko.joko jj pa pa

baronek
20. říj 2010

@coko.joko to bude krásnej kalendář, když si s tím umíš takhle vyhrát, já na to bohužel nejsem a hlavně mě to ani moc nebaví 😀

coko.joko
20. říj 2010

@baronek ,tak to me prave moc bavi a vydrzim u toho sedet hrozne dlouho,ale ted bohuzel na to nemam cas jako driv,tak aspon po vecerech neco pomalu delam...

bobbule09
20. říj 2010

@coko.joko mě by to bavilo taky, ale nemám žádné malé a roztomilé děťátko, se kterým bych ten kalendář mohla udělat. U nás tak maximálně se psem 😀

coko.joko
20. říj 2010

@bobbule09 ,vsak nemusis delat kalendar a muzes delat i jine veci ja ted treba jeste zkousim delat na vanoce fotky a budeme tam vcechny ne jen malej

bobbule09
20. říj 2010

@coko.joko když já na to nemám ten program a nejsem moc technicky zručná ( no spíš jsem asi blbá) 😒 a asi bych to nezvládla ☹

coko.joko
20. říj 2010

@bobbule09 ale dala ja jsmetaky telatko na pc,ale tohle me bavi a tak to proad zkousima zkousim a muzu a proad do kola,programu je moc a ja ti poslu nejaky odkaz do IP at muzes delat....vsechny jsou zadarmo jen se u nejakych musis registrovat,ale zadarmo...tak ted musim jit na Lennyho,ale hned jak budu mit cas poslu odkaz...

bobbule09
20. říj 2010

@coko.joko jé, ty jsi hodná 😵 Tak Lennyho moc pozdravuj 😉

coko.joko
20. říj 2010

@bobbule09 ,ty blaho ty preklepy tam to je mazec,ale to je tim,ze mam maleho na ruce,ale vy vite co pisu 😀 jdem papat a dekuje za pozdrav

nadis.h
23. říj 2010

Teda co to je za mrtvolov?

coko.joko
23. říj 2010

Mam v albu fotecky🙂a mam velkou radost,ze se nam dnes Lenny pretocil na brisko proste se to naucil konecne 😀

dadous
23. říj 2010

ahojda 😵
@coko.joko fotečky krasny , jako vždy 😵

coko.joko
23. říj 2010

😀 @dadous ,moc me nechval,jeste to neni ono to teprve prijde..... 😀

dadous
23. říj 2010

@coko.joko ale prosímtě, maš to moc hezky, ja na to focení vubec nejsem, většinou fotím mobilem a to stojí za prd, pže fotak vždycky zapomenu doma 😀

dadous
23. říj 2010

@coko.joko ale prosímtě, maš to moc hezky, ja na to focení vubec nejsem, většinou fotím mobilem a to stojí za prd, pže fotak vždycky zapomenu doma 😀

dadous
23. říj 2010

😀 😀 nevím proč mi to tam vždycky skočí dvakrat 😀 jsem včera dělala tu tvoji tvarohovou babovku, ale dala jsem jednu a pul davky a na plech, no a jen co vystydla, tak mi dadouš vobjel ten plech a sežral všchny krajovy 😀

coko.joko
23. říj 2010

@dadous ,taky chci babovku......mnamka velka,ale u nas to nikdo neji...ja delala dort cokotatovi a pulka sla do kose 😀 takze na to prdim a radsi koupim nejaky zakusek a je to 😀

dadous
23. říj 2010

@coko.joko no jo když ty si blazen s tím pečením 😅 ja ted upekla asi po měsíci 😀

coko.joko
23. říj 2010

@dadous ,vsak dostal jen dort

dadous
23. říj 2010

@coko.joko bych si ted dala řízek se salatem 😨

baronek
24. říj 2010

@coko.joko krásná fota 😀
My na buchty ani na sladký taky moc nejsem, i když na to manžel nevypadá, a když něco upeču a nepřijde žádná návštěva, tak maj babičky slepice dobrou večeři 😀

coko.joko
24. říj 2010

@dadous ,tak to jsem mela pred tydnem a muzu rict,ze jsem se pekne nazrala 😀 😀
@baronek ,dekuji....no prave u nas to taky nikdo neji a tak to nedelam......

lenkacar
24. říj 2010

já bych dala řízek s kaší 😵 dělala jsem zapečený brambory se smetanou 😉

baronek
24. říj 2010

@lenkacar řízek s kaší jsem dělala včera 😀 a dneska játra 🙂 🙂 🙂 ale ty nejím, jenom omáčku bez jater a s ochucenou rýží, mňam 😀

lenkacar
24. říj 2010

s jakou rýží? tu kupuješ? mám šílenej opar na tlamě .. 😕 😢

baronek
24. říj 2010

@lenkacar jj kupuju od Vitany, jsou různý příchutě - kari a česnek, paprika a rajče a cibule s něčím a ještě to dělá jedna firma, taky jsme zkoušeli, ale není to tak dobrý 🙂

baronek
24. říj 2010

@lenkacar opar? Tak to bylo asi líbání proti větru nebo nějakej pořádnej šok 😠

lenkacar
24. říj 2010

to spíš ten šok ..bejvalej se oženil..tak asi proto.. 😝

baronek
24. říj 2010

@lenkacar a to je špatně? Nebo sis myslela, že si nikoho nenajde?

dadous
24. říj 2010

@lenkacar a to tě ani nepozval na svatbu jo?

lenkacar
24. říj 2010

to ne ,ale bylo to tajně ,nějak mě to rozhodilo