IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
12. lis 2010

@lenkacar fuuj prace, ja se tam jdu mrknout v pondělí, trošku provokovat baby 😅

baronek
13. lis 2010

@dadous to z tebe budou mít teda radost....

baronek
13. lis 2010

@dadous jo jinak mi to nabíhá normálně, myslím 😀

dadous
13. lis 2010

@baronek ale jo , oni si vždycky pomuchlujou nikču a ja mam aspon chvíli od ní klídek 😀

lenkacar
13. lis 2010

a jak se pořád máte? co niki jak roste?

dadous
13. lis 2010

@lenkacar no čus, hele to tak strašně utíka, až mě to někdy sere 😨 ještě rok a pul a mastím zas do kolbenky 😝

baronek
14. lis 2010

@dadous jj doma by se ti líbilo, co???? A jak k tomu přijdeme my ostatní, tvrdě pracující???

lenkacar
14. lis 2010

dad ty jdeš po jak dlouhej době makat? po 3 letech?nebo snad dřív? 😕

lenkacar
14. lis 2010

to je hnus vážení ,dyt si jí ani neužiješ 😔

baronek
14. lis 2010

@lenkacar já myslím, že 3 roky je dost dlouhá doba...koho by bavilo každej den vařit teplé jídlo manželovi???

lenkacar
14. lis 2010

hele to budeš koukat párkrát to prdne do plíny a jdeš zase makat ..uetče to rychle 😖

baronek
14. lis 2010

@lenkacar 😀 😀 😀

lenkacar
14. lis 2010

baronku kdy bych na to vzala čas vařit denně papu .. 😝

baronek
14. lis 2010

@lenkacar jestli někdy budu na mateřský, tak bude mít to moje velké zlato teplé jídlo až přijde z práce 😀 😀 😀
Zatím je to jenom moje představa, realita je asi jiná, ale já jsem vzorná žena 😀

lenkacar
14. lis 2010

nevyhrožuj ,budeš ráda ,když se dojdeš vyčůrat 😀 😀 😀 😀 😝

baronek
14. lis 2010

@lenkacar to mi říkala segra taky, když byla na mateřský a já jsem tam přišla a binec jak v tanku a ona mi s ledovým klidem řekla, že mi to taky jednou přeje a pak se mi bude smát 😀

lenkacar
14. lis 2010

já si to teda růžově nemaluju ,holky jenom kojí a kojí a celej den v noční košili 😀 😝 a čekaj až dojde někdo další komu to na chvíli daj a jjdou se aspon oblíct a jdou ven ,takhle si představuju začátky z porodky 😀 😝 a myslím ,že nejsem daleko od reality 😀 😝

baronek
14. lis 2010

@lenkacar ale jsou zase ženský, co to zvládaj levou zadní, ale rozhodně to záleží na povaze a aktivitě dítěte 😀

lenkacar
14. lis 2010

a taky na kvalitě mléka ,jo když to nakojíš a za 3hod, to ještě spinká tak věřim ,že se lecos zvládne ,když najedeš na nějakej režim..ale když se snažíš kojit a ono to nejde ,nebo mléko je slabé tak neděláš nic jiného 😝

baronek
14. lis 2010

@lenkacar my tady debatujeme jak mámy od třech dětí 😀

lenkacar
14. lis 2010

nejméně od 3 😀 😀 😀 😝 ,aspon nejsme naivní 😀 😀 😀

baronek
14. lis 2010

@lenkacar tak od dvou, no 😀

lenkacar
14. lis 2010

to je fuk ,aspn nejsme nějaké naninky ,jako si to myslí od nás z práce jedna jak bude dál chodit na nehty a masérku a kadeřnici a laser a prostě každej den má něco ..nevim kde by na to vzala čas .. 😎 já se tomu musim smát ..všude se musíš objednat a dítě si jako načasuješ jak? 😀 😝

baronek
14. lis 2010

@lenkacar to nechodím ani teď 😀

lenkacar
14. lis 2010

já taky ne ,tak mě to ani nebude mrzet ,že nikam nestihnu 😀 😝

dadous
14. lis 2010

@lenkacar
@baronek 😀 😀 ste mě pobavily 😀 😀 ale nejste daleko od pravdy 😨 ja mam rodičak na dva roky, 😝 platíme hypošku, tak se nemužu valet doma 😅

dadous
14. lis 2010

dneska jsme se sešli s čoko rodinkou, jsou bezvadny, a leny je teda kus chlapa 😵

ajriska
14. lis 2010

Zdravím Vás dámy,
doufám, že nebude vadit, když se k vám trochu "vetřu".
Poprvé stimuluju, píchám si Gonal a ode dneška ještě jednu injekci. Jsem dneska 7 DC a příští týden půjdu na odběr vajíček...Svitla naděje na miminko, přesto se bojím, že to nevyjde...nemohla byste mi některá dát pár "rad"?

dadous
14. lis 2010

@ajriska ahojda, no žadny zvlaštní rady nemam, ale stačí, jen nic moc nepřehanět, a hlavně se nestresovat jestli vyjde nebo ne, ty to stejně neovlivníš, takže bejt v klidu, jestli se to ma povíst, tak se povede 😵 😵 jo ale jednu radu mam, hodně pij , po odběru vajek 😵

ajriska
14. lis 2010

@dadous děkuju. Budeme si dávat prodlouženou kultivaci...já mám jen strach, aby vůbec nějakýé vajíčko bylo schopno přenosu