IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

bebe127
27. kvě 2009

To víš že jo medu. já jsem taky opatrná. Nekoukáte na tv nova na zprávy? jak tam po Paroubkovy házeli vejce 😀 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

ja nemam novu ☹ ☹ ☹

dadous
27. kvě 2009

no asi jo 😅 hele dadouš ho nikdy neuhodil, ale loni dostal mladej takovou držkovou, až z toho mame promačklej sadráč 😀 😀 😀

daja.w
27. kvě 2009

jo mazec docela drsný škoda vajec 😀

bebe127
27. kvě 2009

Proč penál 😒 Nějak tomu nerozumim?! Jako rakev jo? 😲

daja.w
27. kvě 2009

jo puberta no my jsme asi nebyly lepš 😉 í

dadous
27. kvě 2009

mi to připada s tím Paroubkem jako jedno velky divadlo

meduna
autor
27. kvě 2009

tak to musel byt u vas mazec dadousku 😀 😀 😀 ani se mi nechce verit,ze takovej peknej kluk muze neposlouchat nekdy 😉

meduna
autor
27. kvě 2009

no jako rakev jsem myslela

dadous
27. kvě 2009

ono se říka, že děti ti všechno jednou vratí 😀 😀 😀

dadous
27. kvě 2009

no neposlouchat, je drzej a flegmatik 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

jezisi, tak mozna proto zadny nemam 😀 😀 😀 to vraceni bych asi nerozdejchala 😝

meduna
autor
27. kvě 2009

to ma dobry,ze je flegmous alespon z neho nebude polovicni balzen jako jsem ja,protoze ja jsem opak flegmouse 😀

dadous
27. kvě 2009

😀 😀 😀 no medu, čím větší děti tím větší starosti 😀 to si byla takovej hajzlík?

bebe127
27. kvě 2009

Naprosto tě chápu dadouši. Brácha má mámu taky na háku a ta je z něj dneska na prášky.
Medu na IP ti písnu až v pátek ju? až budu mít volníčko. 🙂

meduna
autor
27. kvě 2009

ne,ja byla neskodna ale vztekla jak prase.Ale zase mama ani tata nemuseli mit strach,ze bych se nekde courala,nebo se chytla nejaky party,do 18 jsem sedela doma,vymetala jsem po kamoskach jen ale pak jsem to stihla od tech 18 😀 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

jo Bebi budu se tesit 😉 🙂

meduna
autor
27. kvě 2009

to je hrozny,tak chceme dite a pak ty starosti co?ale jsou to urcite krasne starosti a nadherna laska,kterou zenska v sobe objevi

bebe127
27. kvě 2009

Medu ty jsi mi to nevysvětlila s tou rakví? ☹ Proč by ti jí tchyně poslala? Já jsem z toho janek 😲

dadous
27. kvě 2009

to jo medu 🙂

daja.w
27. kvě 2009

holky tak to já jsem byla číslo 😀 máti už bolela ruka jak mě mlátila 😀 a stejnak to nepomohlo byla jsem teda sigr no doufám že děti nebudou po mě 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

no Bebe oni nechtej at ma synek jeste dite 😀

dadous
27. kvě 2009

dajo budou 😀 😀

daja.w
27. kvě 2009

tak to se mám na co těšit 😀 😀 ale těšit se budu ráda 😉

meduna
autor
27. kvě 2009

to jo a pak zalozime za par let nejake jine tema,jak nezabit nase vytouzene pubertacke detatka 😀 😀

dadous
27. kvě 2009

však jo, většinou je to radost, ale někdy taky pěkny nervy 😝 no aspon člověk ví, že je ma 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

nebo jak prezi t u Chocholouska v kazajce 😀

daja.w
27. kvě 2009

medu dobře vystižený 😀 😀

meduna
autor
27. kvě 2009

a kecas s nim o vsem Dadousku,nebo je to jiny kdyz je kluk

bebe127
27. kvě 2009

A proč to nechtějí vždyť je to vaše věc.
To ně tchýně volala včera a brečela mi do telefonu, že mi moc děkuje za to co všechno jsem podstoupila atd...
Čuměla jsem jako blázen.
A jak jste mluvili o těch starosrtech tak s tím teď bojuju. Bojím se jestli to všechno zvládnu, jestli jsem dost stará a rozumná mít děti, co když je špatně vychovám nebo je neuživim ☹ jsem z toho dost na palici. Taky doufám, že nebudou po mě. Naši si semnou taky užili a já je měla na háku. Dneska je chápu 🙂