IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

lenkacar
27. kvě 2009

bohužel mám en a ten má šifru a já na to musim přijít a nebo si to uvědomim přesně v tu chvíli ..jo to je ono ted se to stane ..většinou jde o nehody ...zdálo se mi třeba že padam s jednim děckem z paneláku úplně jsem cítila ten pád a za měsíc asi najednou mi z ničeho nic vyvstal tebn sen před očima a já jdu kolem okna tam stojí malé dítě v rámu v 8patře ...hrůza prostě...ale to už byla realita

lenkacar
27. kvě 2009

daji to už bych nekoníkovala

lenkacar
27. kvě 2009

mám sen tam mělo být

bebe127
27. kvě 2009

Vim, že to asi nebyla žádná legrace ale já se teď po dlouhé době od srdce zasmála Leni.
No stejně je to hustý že se ti tohle zdá. Já bych chtěla jít ke kartářce ale mám blbou poivhu všechno si moc beru a pak bych se tím řídila a všeho se bála. Tak nějak čekám co přinese osud 😉

lenkacar
27. kvě 2009

byla jsem u kartářky a fakt mi předpověděla manžela

dadous
27. kvě 2009

jo na osud ja věřím a proto si říkam že mimi přijde až bude ten spravny čas 😉

daja.w
27. kvě 2009

no je mě to jasný ale stejnak je to zajímavý že se tě to zdá a pak se to stane

lenkacar
27. kvě 2009

v té době jsem byla s tim klukem co se pak zabil a řekla mi o něm vše a že to neni můj poslední chlap že přijde voják z povolání a já myslela že patrik je ten poslední

daja.w
27. kvě 2009

já jdu příští týden ke kartářce a ta se mě minule trfila úplně do všeho jak do minulosti a přítomnosti a budouctnost jsem kapánek změnila ale né moc.no jsu zvědavá copak mě řekne 😉

lenkacar
27. kvě 2009

fakt mám jich hodně ,že se budu topit a co mám dělat a pak jsem se oparvdu v 5letech topila avzpomněla jsem si co mám dělat a že nabouram v autě a co mám dělat a taky jo ,přesně ...a taky jsem se zachovala podle snu je toho moc ,ale něco je z předstihem několika let a najednou se mi to vybaví v tu chvíli kdy se to děje..

lenkacar
27. kvě 2009

poslední můj sen byl že mi babička podávala zelené desky,řekla jsem jí jen že jí miluju a dala jsem jí pusu a už se rozplynula ,tak jsem šla hledat druhý den co mám v zelených deskách a tam byly pracovní smlouvy a jelikož se mi zdálo že sedim u doktora tak jsem si na základě toho uvědomila ,že si mám vyběhat po sociálkách neschopenku ,bylo to složité ,ale šlo to...

bebe127
27. kvě 2009

No je psycho.
Dámy já jdu do hajan a doufám že se mi bude zdát něco hezkýho.
Zítra se stavim papa.

aannggiie
27. kvě 2009

Hele ty drbno..padej do svýho domova!!!! pardon

daja.w
27. kvě 2009

je to fakt mě se zdálo když jsem bydlela u našich a to jsem byla ještě malá že sebudu stěhovat aže jsem šla po ulici a pak za pár let když jsem se fakt stěhovala tak jsem šla po ulici a říkala jsem si odkat ji znám že tu už jsem jednou byla a vživotě jsem tama nešla

daja.w
27. kvě 2009

Bebe tak dobrou noc a samý krásný sny přeji 🙂

lenkacar
27. kvě 2009

jo holky je to prostě divný že jo ..no já na to prostě věřim ,děje se to a nevim proč ..

lenkacar
27. kvě 2009

taky přeju tobě i bebíčku hezké sníky

dadous
27. kvě 2009

bebe dobrou 😉

dadous
27. kvě 2009

leni ty jsi medium, nebo jak se jim říka 😀

lenkacar
27. kvě 2009

holky mám nutkání si pořídit činčilku,myslíte že mi bude vadit když mám alergii na morče?

lenkacar
27. kvě 2009

dadu to ne ..jsem pouze psychouš,naštěstí to je málokdy jinak by mě jeblo

dadous
27. kvě 2009

no to asi jo leni, to je taky chlupaty ne,

dadous
27. kvě 2009

ale jsou roztomily 😀

daja.w
27. kvě 2009

leni nevím ale jestli máš alergii na morče jemožný že i na činčilu ale to by sis radši měla vyzkoušet než si jí pořídíš

lenkacar
27. kvě 2009

to mi ani nepovídej ,je to tak rozkošný kámoška mi poslala fotku ,má maličkou je to správná veverka

dadous
27. kvě 2009

jedině na skina 😀

lenkacar
27. kvě 2009

no budu si ho muset nejdřív u ní omakat ,bud nateču nebo ne ...to jsem jednou ní byla na chatě a ona že mi ukáže jak šu...křečci a než jsem se dočkala tak jsem na oči neviděla a vezli mě na pohotovost 😀 😀 😀 😀

daja.w
27. kvě 2009

teda já je moc nemusím ale chtěla jsem fretku ta se mě líbí ale manža jí kdysi měl a říkal že smrdí a nepomůže nic

lenkacar
27. kvě 2009

ani když je to vykastrovaný?

dadous
27. kvě 2009

😀 😀 😀 tak ti činčila bude stopro taky vadit 😖