IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

daja.w
6. čer 2009

medu mražáčky nemáme byly jen 2 dobrý a 4 9buněčný a špatné kvality a tak nám je nedoporučovaly zamrazit

meduna
autor
6. čer 2009

jo to je v Jesenikach,Romana nejoblibenejsi misto,pochazi z Opavy 😉 Uz jsem tam s nim byla a ted jak byl na Morave,tak tam byl a kupoval mi tam ruzenin a akvamarin,chtela jsem to koupit,je tam obchudek s kaminkama

daja.w
6. čer 2009

jo jo ,ale ten termální bazén je tam novej my jsme jezdily do Velkých losin a oproti Studánce to je nic tam je to fakt supr a není to zas tak drahý na osobu 2hod. 500kč

meduna
autor
6. čer 2009

tak priste tam pujdem si zaskotacit,daji jdu do hajan,dobrou noc 🙂

daja.w
6. čer 2009

Jo dobrou a pořádně se vypoť 😉 a ať Tě to uteče v práci pa pa pa 🙂

meduna
autor
6. čer 2009

diky daji 😉

daja.w
7. čer 2009

Ahojky přeji krásnou neděli 🙂 sluníčko svítí 🙂 holky no dneska je to fakt děs ráno mě manžel budil přotože jsem řvala ze spaní a bečela jsem ještě půl hod.než jsem se vzpamatovala 😝 zdálo se mě že jsme měli chlapečka Adámka a že jsem chytla záchvat vzteku z máti že jsme se hádali a manža mě nechtěl věnoval se chlastu 😝 no holky to bylo fakt jak kdyby se to opravdu stalo trvalo mě to půl dne něž jsem se ztoho dostala ☹ ,ale ted už v poho 🙂 kartářka mi před loni řekla že budu mít kluka dnes se mě zdálo o klukovy 😀 no a dnes večer jdu znovu ke kartářce tak jsu zvědavá 😅

dadous
7. čer 2009

ahoj dajo, ty maš teda sny 😕 tak to jsem zvědava co ti kartařka poví,pak dej hned vědět 😉
zdravim ostatní 🙂

daja.w
7. čer 2009

Ahoj dado no to mám a nevím odkud je beru 😀 nějak jsem se natáhla na gauč a schrupkla jsem si naštěstí se mě nic nezdálo 😀 neboj jak dojedu dom hned pisnu 😉

dadous
7. čer 2009

jsme si taky po obědě trochu zchruply 😀 a ted mě zas čeka to hnusny žehlení 😝 😝

meduna
autor
7. čer 2009

cau holky,teda daji ty mas horory 😒 A dadousek dnes opet svou zehlici co? 😀 ja dorazila z prace,Roman je nekde s klukem,tak jeste uklizim jak debil tady 😠 😠 😠 😠

koblichzek
7. čer 2009

Ahojky všem. Něco nového? Já už dnes uklízela, tak jen vegetím 😵 . Čuceli jsme na tenis a teď šel manža na zahrádku. Konečně je lepší počasí a neprší.

meduna
autor
7. čer 2009

ahoj koblizku,tady lilo,nez jsem prijela z prace byla jsem promocena na kost 😖 My se ted jdeme povalit k telce a neco si pustime 😉 ja se citis,je ti uz lepe?

koblichzek
7. čer 2009

No, bylo líp- Přijde mi, že ta krize je trochu i mezi mnou a manžou.

dadous
7. čer 2009

kobli až se vrhnete do dalšího tak to zas bude dobry 😉

meduna
autor
7. čer 2009

to se ti zda,protoze se necitis dobre a clovek je takovej rozharanej,tak si myslis,ze to sedi mezi vama,mela jsem to taky tak ale to za par dni prejde,vis jak jste oba ted ve stresu a to se odrazi na cloveku

dadous
7. čer 2009

moje řeč 😉

koblichzek
7. čer 2009

Snad máte pravdu a ustojíme to. A jak vy? Něco nového?

dadous
7. čer 2009

mame pravdu 🙂 u nas nic, klasika neděle, jsem dneska dělala tvarohovy knedle s jahodama a poprvy se mi povedly 😅 dadouš ted odjel někam kvuli autu a ja se chystam k telce na katastrofu 😀 miluju katastroficky filmy 😕 😅 jo, a mladyho jsem celej víkend neviděla 😅

koblichzek
7. čer 2009

Jé, jahodový knedlíky. Ty miluju, ale bohužel mám alergii na jahody 😠

dadous
7. čer 2009

jo a ještě jsem si nalila deci vínka 😅

dadous
7. čer 2009

no ja se taky asi osypu, ale jamam alergii snad na všechno, to bych nesměla nic jist a pít 😖

koblichzek
7. čer 2009

Tak to jsme na tom stejně. Mě toho zjistili tolik, že se divím, že ještě žiju 😀 .
Ale postupem času jsem zjistila, že ty jahody opravdu nemůžu.
Já dnes bez vínka, v pátek jsme slavili známého narozeniny, tak nic se nesmí přehánět 😉

dadous
7. čer 2009

ja jen tak dvě deci, abych rano vstala 😀

koblichzek
7. čer 2009

Hm, tak jsem to počasí zakřikla, už zase prší. To je děs. Zas má člověk výmluvu na to, že jen leží doma, nebo sedí u PC 😀

dadous
7. čer 2009

no u nas prší od rana, ale od příštího tydne by se mělo už snad otplit

meduna
autor
7. čer 2009

mnam knedlicky s jahodama a z tvarohu,to mam plnou hubu slin 😀 jsem zvedava s cim ta daja prijde od kartarky.A jakej film,ze to davaj dadousku?o cem ta katastrofa je?to ja prozivam kazdy den katastofu,to bys u nas mohla bydlet,kdyz to mas tak rada 😀 😀 😀 stacilo by,ze by jsi sla se mnou do prace 😀 😀 😀 😀
Koblizku a co vsechno nesmis jist?

koblichzek
7. čer 2009

Jsme si říkali, jestli už není po létě 😀 , ale snad né. Tady i chvíli svítilo sluníčko, ale ....
A zítra šup do práce. Tam je dusno, síla. Končí nám ředitelka, tak je to tam dost drsný.

meduna
autor
7. čer 2009

a vinecko,panecku,no jen si jeste davaj,pak budes mit utrum 😀 😀 ale trosku budes moct i potom,to neskodi

meduna
autor
7. čer 2009

jakto?se jako rvou na jeji misto?