IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

meduna
autor
9. čer 2009

to jo,ja tady na zacatku pomahala v kuchyni v jedny cesky hospode 😝 ale docela me to bavilo.Ale kdyz jsem delala servirku v cechach,tak to jsem pekne smrdela z tech zradel fuj.

koblichzek
9. čer 2009

Holky, tak já jdu ordinovat. Hezký večer. Pa pa a daji - držím co můžu ať to vyjde 😉

daja.w
9. čer 2009

Kobli děkuji zítra pisnu. 🙂 Tak pěkně ordinuj 😉 já budu taky ordinovat,ale vždy se kuknu u reklamy 😀

dadous
9. čer 2009

jednou za pul roku 😖 ale prej kuchaři doma nevařej 😅

daja.w
9. čer 2009

no ten můj není kuchař 😀 ale doma vaří teda někdy když se mu chce a má čas a moc mi to odněj chutná 😉

dadous
9. čer 2009

ja budu taky jukat o reklamach 🙂

dadous
9. čer 2009

no chlapi uměj dobře dochutit 😉 ja se dadouše furt ptam co a jak 😀

daja.w
9. čer 2009

taky říkám že chlapy maj jiný a dobrý chutový bunky 😀

dadous
9. čer 2009

noo 😀 tak ja si jdu připravit talířek k televizi 😉

meduna
autor
9. čer 2009

tak honem doktorky at vam to neutece 😀

daja.w
9. čer 2009

ještě počasí reklamka a už to bude 😀 no já už papat teda nic nebudu před chviličkou jsem zblajzla půlku vánočky a mlíko 😅 😀 no možná si dám jablíčko 😀

meduna
autor
9. čer 2009

ja uz dnes talirkovala nekolikrat 😀 😀 😀 ted celou milku 😠 😠 😠

daja.w
9. čer 2009

jo čokoládka je dobrá na nervy 😉

dadous
9. čer 2009

tak jsem zbouchla pulku bagety a ted jsem si načla studentskou pečet nejaka nova merunkova 😉 jsem hovado 😝

daja.w
9. čer 2009

ták a je reklama no Jasmína už víme odkud je z Bosny 😨 ta je závislá úplně na Hanákovy 😠

daja.w
9. čer 2009

dado jen si dej 😀

dadous
9. čer 2009

no jo je věřící 😖 ale sestra od palenice teda perlí 😀 😀

daja.w
9. čer 2009

jo tam to ještě bude dobrý 😀 😀 hlavně zajímavý 😉

dadous
9. čer 2009

no a Hruška sGitulí se nějak zašijou ne?

daja.w
9. čer 2009

se jen zdržely on s malou přijede kvůli zácpě na dálnici nebo tak nějak 😒

dadous
9. čer 2009

😀 😀 ty to maš nastudovany 😀 😀

daja.w
9. čer 2009

ta sestřička se nezdá pěkně jede po doktorovy valšíkovy 😀 a stím klukem se jí to taky nepovedlo no to bude mazec 😖

daja.w
9. čer 2009

no ráda si to přečtu co bude dál 😀

dadous
9. čer 2009

jo ta sestra fakt brzo narazí 😀 😀

meduna
autor
9. čer 2009

kokam to jsou nervy v ordinaci 😀 😀 jedna Jasmina a byla taky z Bosny se mnou chodila do integracniho kurzu tady v dojclandu,ale to urco neni ta z ordinace 😀

daja.w
9. čer 2009

medu třeba jo 😀 no to jsou nervy no su zvědavá co bude příště ale zas žádný dobrý zprávy Magda je těhu a asi o mimčo přijde a je ti vina Hrušky já bych ho kopla mezi nohy blbečka 😠

lenkacar
9. čer 2009

daji ty musíš bejt těhula tzy volís já už dávno měla rudý gaťky 😉 ,no v ordinačce sado maso jasmína ..a příště mazec

daja.w
9. čer 2009

já je ještě nemám rudý 😉 a zítra se to snad dozvím 😉 jo to bude mazec a bude tam hrát Dana Morávková ředitelku nemocnice

lenkacar
9. čer 2009

tak jsem jako už včera měla dostat mrchu a nikde ..ani závan.. 🙄

lenkacar
9. čer 2009

jak na ní čekám dává si načas...