IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
11. čer 2009

leni on je jak karel, když si ho nevšímaš tak děla kravu 😀

lenkacar
11. čer 2009

blaži tak sed na tý židli klidně .. 😀 😀 😀

lenkacar
11. čer 2009

pa a dobrou nocku všem 😉

daja.w
11. čer 2009

Leni dobrou noc 🙂
Dado jaký číslo 😀 dyť je to pravda ne a nebo neee 😀

blazenkaa
11. čer 2009

leni ty jsi ale kecka co chtěla jsem jen jestli nevíte co to může být.Leni tak dobrou 🙂

dadous
11. čer 2009

ja to taky balím holčičky, musím se vydadat na zítra 😅

blazenkaa
11. čer 2009

hlavně nezaspi 😀 😀 😀

daja.w
11. čer 2009

mě teda taky bolí záda,ale to bude asi tím že sedím u PC bolí mě to až večer vždycky 😒

dadous
11. čer 2009

blazi to jsou všechno zatím hormony co maš v sobě 😉
dajo jasně že je to tak 😀

daja.w
11. čer 2009

Dado dobrou a sladký sníky 🙂

blazenkaa
11. čer 2009

proto já chodím na masáž taky mě pobolívají dost záda právě včera jsem byla a zase jdu v úterý víš jaká to je úleva potom

blazenkaa
11. čer 2009

tak dobrou noc dadous

dadous
11. čer 2009

vam taky holky dobrou 😔

daja.w
11. čer 2009

hm to já bych šla taky ale nevím kam tady a le spíš kolik to vůbec stojí taková masáž

blazenkaa
11. čer 2009

já pratím 150 kč za půl hodiny nedělá jenom masáž ale i baňky a rejky a teď mi říkala že bude dělat i masáž lávovíma kamenama

daja.w
11. čer 2009

to není moc no zkusím se tady po někom podívat kdo to tady provádí 😉

blazenkaa
11. čer 2009

zase jde ta debilní reklama na peny ta je děsná a ta na superstá ještě horší to už to rounou přepínám

blazenkaa
11. čer 2009

ono jak kde ta co k ní chodím to má jako vedlejšák ale super já jsem si v pondělí blokla krk a docela mě to pěkně uvolnila už jsem zase jako nová

blazenkaa
11. čer 2009

dájo myslíš že kdyby to bylo nemůže mi to nějak ublížit

daja.w
11. čer 2009

jo já ty reklamy taky nemusím vidím že máme hodně společnýho 😉 no vidíš jaká je to šikulka 🙂

daja.w
11. čer 2009

myslíš jako tu masáž já si myslím že tě to nemůže ublížit dyť tam s tebou nemlátí tam se spíš uvolníš

blazenkaa
11. čer 2009

a to byla jenom náhoda že jsem tam šla protože tchán dostal od švagrové k vánocům asi 10 masáží a nechtělo se mu tak ve středu volal manželovi jestli nechci jít tak jsem neváhalo a šla bylo to zaplacené ale moc se mi nechtělo bylo to ráno v 9 hodin

blazenkaa
11. čer 2009

já právě nevěděla tak se ptám mám málo zkušeností tak jsem chtěla radu starřích

blazenkaa
11. čer 2009

já se z toho břicha asi zblázním jestli tu mrchu nedostanu tak už nevím co nejraději by jsem šla pod horkou vodu

daja.w
11. čer 2009

Blaži já jsem taky nezkušená 😅 ptala jsem se i manžu a ten taky říká že tě to nemůže ublížit 😉 to já bych brala taky kdyby mi to někdo zaplatil 😀

daja.w
11. čer 2009

žádnou horkou vodu 😠 to se mimi pořádně zavrtává 😉

blazenkaa
11. čer 2009

to byla jen velká náhoda že nešel jinak mi to nikdo nezaplatí minule když jsem tam byla tak jsem už měla platit a vefinále jsem zjistila že nemám ani korunu protože manžel mi vybral peněženku já myslela že se hambou propadnu

daja.w
11. čer 2009

divej já mám křeče už několik let a nevím proč jako kdyby mě tam do vaječníků bodl nůž trvá to pár sekund,ale já mám pocit že mě to rozerve musím čapnout a tlačit jak kdybych šla na záchod,ptala jsem se gyndaře proč to mám a on mi řekl že to je tím že mám ty srůsty a mě se dělaj cysty pořád a to mám itěd po transféru tak mám i zteho obavy

blazenkaa
11. čer 2009

dájo já si skočím zakouřit hned jsem tu doufám že tu ještě budeš

daja.w
11. čer 2009

to jo to já bych se vzteky neudržela,manža si nedovolí si jen tak vlízt do kabelky a natož do peněženky bez mého vědomí 😠