IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

barunka0208
4. kvě 2009

Zuzo, mám ho dobře natočenej 😀 😀 😀

Medu, kvokala bych ráda...

To vám musím napsat, já mám těch hormonů vždy o hodně víc než má být ☹ , po porodu jsem měla mlíka, že jsem tam kojila celou porodnici(chtěli mi za to i platit 😀 , ale to jsem odmítlano a hlavně jsem ho měla ještě 3 roky po porodi.... takže jsem zobala medokripton a bylo mi po něm sakra zle 😠 , takže doufám že ten clostík bude v pohodě... zítra uvidím.... nevíte bere se to jídlem nebo po jídle....???



Medu ted to čtu 😠 😠 😠 😠 , co na to napsat, drž se, my jsme tady s tebou!!!!!

meduna
autor
4. kvě 2009

Barunko radsi se najez nejprve,urco nedostane zaludek takovej zahul 😉

dadous
4. kvě 2009

Ahojda 😉 Teda medu, a ja taaak držela palce a doufala, že ta krev vyjde 😢 no ale ty vlastně čekaš na mě vid? 😵 😵 😵
baru teda to je fofr 😕
zuzi dada jezdí jen ted chvíli,pže nema praci, pak zas bude doma 😉 klučíci jako vždy náááádherny 😵
Jinak ja rano vyšla jen v tříčtvrtákach a pantofíkach, ated jsem mohla zmrznout, když jsem šla z kolbenky 😖 mame tady 10 stupnu 🙄

barunka0208
4. kvě 2009

Dadouš máš pravdu, ted to bude ta naše další skupinka ty, já, medu, chaala.........budeme další dvě čárky 😀 😀

co je fofr???? nějak mi to pomalu zapaluje 😝

dadous
4. kvě 2009

no příští měsíc už IVF 😀 😀 anebo jsem mimo ja?! 😕

meduna
autor
4. kvě 2009

ahoj trosku jsem lezela 😉

dadous
4. kvě 2009

V pořadku medu 😉

meduna
autor
4. kvě 2009

jo.a jak v praci?tady je taky zima jak v pr...i snad zapnu topeni nebo co 😝

dadous
4. kvě 2009

ja ho zapla hned jak jsem přišla a už mam teplíčko 😅 v praci humač 😀 😀 a ty jsi v poho? 😕

meduna
autor
4. kvě 2009

ani nevim,mozna jsem uz mrtva?me ceka humac od ctvrtka,nejradeji bych tam hned vsechny nakopla do pr... uz se prej tesi sefova jak mi da cocku 😠 😠 jestli fakt jsou nejake minule zivoty,tak ja musela byt prinejmensim hitler nebo co 😝 😝 a ted si to tady odpykavam 😀 😀

dadous
4. kvě 2009

a šefova ma děti?

meduna
autor
4. kvě 2009

jo dve,ale ona nevi,ze jsem byla na umelku.Vi jenom,ze nemuzu mit deti a rekla mi at jsem rada,je to krava vsech krav

zuzana.79
4. kvě 2009

Holky,
tak dneska je tu nálada na prd!! Ale snad už to bude den ode dne lepší a lepší!!! 🙂 ..Doufám a věřím!!
Zkusím udělat nějakou tu tabulku.. Napište mi berušky do IP, cobyste tam rádi o sobě měly a co Vás v nejbližší době čeká..
Zatím pa pa

dadous
4. kvě 2009

to teda 🙄

barunka0208
4. kvě 2009

jsem na chvilku tady...

no takové kecy nesnáším 😠 , mě tenkrát známá řekla, bud ráda, že máš malou nedonošenou, já měla kluka 4 kg a musela jsem se o něj starat od narození a ty si odfrkáváš starají se ti o ní dokroři, tenkrát jsem myslela, že ji nakopnu....

meduna
autor
4. kvě 2009

to jsi ji mela nakopnout cuzu jednu,nektery lidi si fakt nevidej do hub 😝 😠

dadous
4. kvě 2009

je zuzi to by bylo super 😉

meduna
autor
4. kvě 2009

Dadousku ale Zuza myslela po zdravotni strance comame za sebou 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ne ze tam bude neco jineho 😀 😀 😀 😀

dadous
4. kvě 2009

😀 😀 😀 aha 😒 škoda ☹ no tak u mě to bude jednoduchy 😅 ja za sebou ještě nic nemam 😀

meduna
autor
4. kvě 2009

no napsat t tam muzes at tam neco mas 😀 😀 😀 Ja doufam,ze taky nic moc za sebou mit nebudes,jen jedno IVF a slus!!!!!

zuzana.79
4. kvě 2009

Holky, klidně pište i jiné věci, který Vás v brzké době potěší.. Nemusíme mít stejnou tabulku jako všechny okolo 😀 😀 😉 ..
Dadousku, jestli chceš, můžu pravidelně aktualizovat v tabulce i Vaše domácí snažení 😀 😀 ..

meduna
autor
4. kvě 2009

tak to aby jsi se nestrhala Zuzi 😀 😀 😀 😀 😀

barunka0208
4. kvě 2009

no toe tak, že až pak mi došlo co jsem jí měla říci nbeo spíš udělat 😀 😀

můžeme i tak napsat co máme za sebou....a bude to téma s hvězdičkou 😀 😀 😀

dadous
4. kvě 2009

zuzi 😀 naše pravidelne snažení se omezilo na 5 dní okolo ovulace 😀 😀 😀

meduna
autor
4. kvě 2009

ja nic,psala jsem vam ze jsem preci v panne 😔 😔 😵

meduna
autor
4. kvě 2009

i tak je to dobry 😉

dadous
4. kvě 2009

ty tam toho pravě budeš mít nejvíc 😀 😀

meduna
autor
4. kvě 2009

no ale nejhorsi je,ze me sex neba,protoze vim,ze z toho nikdy nic stejne nebude.Sakra plno veci se da implantovat,proc ne vejcovody?brala bych je hned 😀 😀

dadous
4. kvě 2009

no tak to teda chudak Roman 😒 Romanééé maš to doma těžky vid? 😀 😀 😀 😀

meduna
autor
4. kvě 2009

no ted haja,celou noc nemohl spat,taky ho to pekne sebralo,veril tomu moc.jo nema to jednoduchy chudak.Koukam ted na nej,chudinka moje,jak by malinkaty Momo bylo krasny,ale asi ta moje je mrcha a zezere to nebo co,to je uz druhej chlap a ani od jednoho to nevzala-cuba jedna(deloha) 😠 😠 😠