IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
12. črc 2009

tak nevím, tady to nrvypada, že by mělo bejt hezky,je tady zima 😒

daja.w
12. črc 2009

Tady se taky už ukazuje sluníčko 🙂 no snad bude dnes krásně 😉

lenkacar
12. črc 2009

u nás taky svítí to jsem zvědavá jak mu to dlouho vydrží... 😉

dadous
12. črc 2009

jak je leni?

lenkacar
12. črc 2009

já nevim dadu ,jsem líná jak prase a už ne tak optimistická jak včera 😉

dadous
12. črc 2009

no no, myslet pozitivně 😎 jasny 😉 nam přijela navštěva, dadoušuv kamoš s 18ti letou pipkou 😝

lenkacar
12. črc 2009

tak si to užij holka taková mládež tě probudí k životu ..máš to jako druhý dítě 😀 😀 😀 😀

daja.w
12. črc 2009

Holky žádný špatný myšlenky na to ted mátezákaza jinak dostanete na prdel 😠 ale hlavně držte a nepusttě 🙂 😉
Dado tak to si s 18ctkou budeš rozumět 😀 třeba bude v poho 😉

lenkacar
12. črc 2009

ze svý zkušenosti vím ,že mi to spíš leze na nervy ,maj nějaký jiný hlášky než my za mlada 😕 😕 😕

daja.w
12. črc 2009

Leni myslíš jako ty mladý jo?

dadous
12. črc 2009

néé holky, to se s mladym neda srovnat, si připadam jak její babička 😝 je z Prahy 😀 tak si to umíte představit

daja.w
12. črc 2009

no já pražáky úplně miluji hlavně tu jejich řeč 😝 no tak jí můžeš dávat rady do života 😀

lenkacar
12. črc 2009

dají jo mladý myslim a dadu nesežrala ona šalamounovo hovno? ikdyž znám pár pražand a jsou normální 😀 😀 😀

daja.w
12. črc 2009

jako neříkám že jsou špatný ale mě vadí to jejich nářečí 😖 jo mladí dnes se chovaj hrozně žádná úcta ke starřím 😅

lenkacar
12. črc 2009

mě zas vadí nářečí manžela 🙄 🙄 🙄 🙄 ,ale nářečí o 20km dál už se mi líbilo

daja.w
12. črc 2009

no a jak mluví manža 😉 mě se líbí hanáčtina 🙂 ale co jsem se odtěhovala od našich tak jsem měla krátky zobak 😀

lenkacar
12. črc 2009

co já vim je od Bruntálu ,ale ,,ponašimu ,,se mi líbí to je jiné

daja.w
12. črc 2009

jé Bruntál od tama jsu taky no spíš až za Krnovem Město Albrechtice 😀

dadous
12. črc 2009

to je typ holky ktera dava rady všem 😝 at už jedou, furt odbíham k notasu do obyvaku 😀

daja.w
12. črc 2009

tak ona je už tak zkušená že dává rady to je teda šikula 😀 jo jo všecko vím a všecko umím 😠 takový mám ráda 😀

lenkacar
12. črc 2009

v krnově se narodil bydleli v takový prdeli ,,Lichnov,,nevim to nářečí mi nesedí a on říká co 20km to jiné

daja.w
12. črc 2009

no jo ale nářečí je stejný prostě kratky zobaky maj 😀 dyt to vím né to je teda můj krajan 😀 jak je ten svět malej 😀

lenkacar
12. črc 2009

no ale mě se nelíbí jeho hlas ,takže to tak nevyzní ...

daja.w
12. črc 2009

no budu končit jedem na oběd a pak ke známým manža knim jde dělat solární ohřev na bazén tak se mějte moc krásně zatím pááááá 🙂

lenkacar
12. črc 2009

páčko a dej si zase něco dobrého ..i za nás skoro matky 😀 😀 😀 😀 😀

dadous
12. črc 2009

tak už odfrčely 😝 dala jsem si utroš a poctivě ležím 😀

meduna
autor
12. črc 2009

Ahoj holky,krátkej zobák mám doma taky 😀

meduna
autor
12. črc 2009

jdu se na chvilku položit,jsem nějaká hotová.Na blešáku dobrý,samé bebechy co člověk nepotřebuje,ale koupila jsem si dvě srandovní kočičky ze dřeva,nové 😉

meduna
autor
12. črc 2009

Dájo,manža říká,že já mluvím jak pražský Pepíci 😀 Ale teď jsem se nakazila už od něho a když dorazím do České Lípy,tak tam se mi tleměj,že už mám krátký zobák 😕

koblichzek
12. črc 2009

Ahojky, tak nám končí víkend. Jsem si ho celkem užila 🙂 . V pátek byl ten Nohavica, což bylo úplně super a v sobotu jsme s manžou a známýma šli na film Venkovský učitel. To bylo ale hodně hustý. Úplně jiné téma filmu, než se z názvu zdá 😅 .