IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
19. črc 2009

teeda to je dochazka 😎

daja.w
19. črc 2009

Ahojky přeji krásnou neděli a třeba bude i slunečná 😉 🙂

dadous
19. črc 2009

no u nas se sluníčko snaží vylizt 😀

daja.w
19. črc 2009

Ahojky no u nás taky pomaličku leze tak snad vyleze 😉 😀

dadous
19. črc 2009

mame jít odpo k našim grilovat, tak snad to vydží, to je hruza , člověk si nemuže ani nic naplanovat 😝

daja.w
19. črc 2009

no je to děs stím počasí chvilku tak a pak zas jinak 😝 tak třeba to bude dobrý a nebude pršet 😉

dadous
19. črc 2009

co planujete vy na dnešek?

meduna
autor
19. črc 2009

Ahoj kobylkovní ženy 😀 tak u mě dnes volňásek,teď peču -bacha-kynutý koláč s borůvkama 😲 😲 Magdalena-Dobromila by měla ze mě radost 😀 a ještě jsem dělala buchtičky s krémem 😵

dadous
19. črc 2009

teda medu, ty seš šikula 😉 dneska mate sladkej den 😀
ted jsem četla že hnědoočko potratila 😢 chudinka ☹

meduna
autor
19. črc 2009

no máme,koláč vznikl,protože jsme oba s Romanem jantaři a já nevěděla z kolika mouky to mám dělat,tak se ho ptám a dohodli jsme se,že z půl kila 😀 😀 😀 ty vole,to bych koulela ještě teď buchtičky,tak jsme se tlemili,jaký jsme vemena 😀 😀 😀 no a koláč je taky obr,kdo to bude žrát 😲

Fakt jo?chudák holka,to je hrozný,tak už se člověk těší na miminko a pak taková rána pod pás 😠 ☹

daja.w
19. črc 2009

Ahoj Medu ty jseš šikula 😉 tak at se Tě to povede 😉 🙂
Dado já chci uklízet ale nějak se mě nechce ale budu muset ☹
Tak to je mi jí moc líto a ani jí to ted nezávidím musí být ted na tom špatně ☹ ,ale snad to zvládne

dadous
19. črc 2009

no jo s tím musíme tak trochu počítat všichni 😖
😀 ho šoupni do mrazaku 😉

meduna
autor
19. črc 2009

to víš,že zvládne,my byby vydržíme jak koně,člověj je na dně a pak se zase pomalu vyškrábeš a funguješ dál,co zbývá?????

dadous
19. črc 2009

dajo ser na uklid, je neděle 😉 zejtra je taky den 😀

daja.w
19. črc 2009

jo to je pravda baby snesou hodně,ale taková rána pod pás ☹ těšíš se že jsi těhu a pak toto,ale takový je život a nenaděláš stím nic ☹ jen pokračovat v boji dál

daja.w
19. črc 2009

no já chci zítra do města musím si koupit botičky k šatům jdem na svadbu a nemám nic teda šaty mám půjčený ale botky nemám a takový co chci já nějak moc nejsou ☹ a pak jdu ke švagrové ta mě bude stříhat a dělat ten melír

meduna
autor
19. črc 2009

taková co to nechce,tak nepotratí 😠 😠 život je nespravedlivej

dadous
19. črc 2009

no jo další krasavice 😉

meduna
autor
19. črc 2009

máš krátké vlasy?na fotce jsem koukala,že jo

daja.w
19. črc 2009

no mám ,ale už trošku delší jak na té fotce chtěla jsem si nechat zase narůst,ale je to blbá délka tak to ještě ted fiknu na tu svadbu a pak to nechám růst 😉

meduna
autor
19. črc 2009

to znám,jak je taková délka nedéla,nedá se to nijak učesat,ale musí se vydržať 😉 Dadoušku a kdy jdete grilovat?Tady opět,chčije a chčije 😠

dadous
19. črc 2009

no a ja vypadam jak racochejl 😀

daja.w
19. črc 2009

no jinak jsem vždycky měla dlouhý vlasy loni jsem je měla až po prdel ☹ ale měla jsem je hodně zničený tak jsem se blbec ostříhala ☹

dadous
19. črc 2009

no medu chcem jít po čtvrty hodině ale před chvílí byl chcanec jako krava, a ted je zas modro 😕

dadous
19. črc 2009

mě už ty dlouhy vlasy taky štvaly 😠

meduna
autor
19. črc 2009

tak šoupněte fotos s dlouhejma čírama

daja.w
19. črc 2009

no já mám vlasy jak chmíří ☹ a s dlouhejma není taková práce jak s krátkejma to musím vyfouka nagelovat a nalakovat a to mě nebaví 😉

daja.w
19. črc 2009

Tak jsem jí tam šupla no moc to není vidět ale jinou nemám

dadous
19. črc 2009

mam je tam 😀

dadous
19. črc 2009

ta vogo daja blondyna 😉