IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
20. črc 2009

😀 no jo, a 😀 le co s tím mam dělat?! 😀

dadous
20. črc 2009

bych tak na tejden potřebovala nevolnosti 😀

daja.w
20. črc 2009

no jo ale když jsou chutě tak to se nedá odolat 😀 neboj pak to zhodíš uvidíš a když budou dvě tak to pojede samo 😉 😀

dadous
20. črc 2009

😀 😀 no když to říkaš 😀

daja.w
20. črc 2009

😀 no to je jasný jak facka tam se určo drží oba prckové 😉

dadous
20. črc 2009

si ani nepamatuju, jestli jsem takhle žrala i při Lukašovi? 😅 tak kde je ta kobli? 😕

olasek
20. črc 2009

Ahoj Dadoušku, moc moc ti gratuluji!!! Jsem tu sice jen pár vteřin, ale z posledních vět je mi jasné, že jsi regulerně těhu a v bříšku ti rostou mimísci!! Mám z tebe radost 🙂 !!

dadous
20. črc 2009

jee oli moc děkuju, no ještě musíme počkat na ten ultrazvuk 😉 kdepak ses nam toulala?

daja.w
20. črc 2009

no ta Kobli nás teda napíná 😨 snad to měla v pohodě 😉 a Medu se nám někde ztratila 😀

daja.w
20. črc 2009

Ahoj Oli 🙂 jak se máš

dadous
20. črc 2009

medunka leží s mokrym hadrem na hlavě 😀

daja.w
20. črc 2009

jo jo asi nezvládla tu radost z těch lístků 😀

olasek
20. črc 2009

ultrazvuk je už brnkačka 🙂 těším se až naskenuješ první fotečku!! Já jsem furt v práci, je to masakr .... už se zase nemůžu dočkat dovči 🙂

olasek
20. črc 2009

Ahoj Dájo 🙂 copak je u tebe nového??? 🙂

daja.w
20. črc 2009

No u mě nicmoc jen nová hlava sem seostříhala a obarvila 😀 včera manža menší úraz ☹ a pořád bez práce jinak nevím kdy půjdemdo druhýho boje 😒

dadous
20. črc 2009

no jo oli, ted vlastně musíš dohanět 😝 jo brnkačka 😢 dalších 14 dní nervíku 😀

olasek
20. črc 2009

no panečku, to je popis 🙂 a copak se manžovi stalo? Určitě ti to moc sluší! já už jsem si taky říkala, že potřebuju renovaci a tak jsem dneska zapracovala a na zítřek jsem se objednala na kosmetiku, masáž , líčení a kadeřnici ...udělám si krásný den 🙂 ...jsem zvědavá, jestli mi to pomůže 😀

olasek
20. črc 2009

já vím o čem mluvíš 🙂 ale tohle už je krásné čekání, když víš, že tam jsou 🙂 .... ze mě to všechno spadlo, to zklamání hrozně bolelo, ale už jsem v pohodě 🙂

dadous
20. črc 2009

oli za ty prachy by to mělo bejt vidět 😀

daja.w
20. črc 2009

no jak malej jarda že vyzkouší simsona po zahradě a jel v pantoflách samozřejmě mu sjela noha a spadl tak na jedné noze má sedřenou kůži a na druhé se na něco nabodl 😝 Oli určo si u teho odreaguješ 😉

olasek
20. črc 2009

😀 no doufám, když ne tak uznám, že jsem fakt ztracenej případ 😀

dadous
20. črc 2009

oli tak to je super, že jsi v pohodě 😉

olasek
20. črc 2009

jéjéj, ty chlapi jsou hračičky 🙂 a pak se z toho musí léčit 😀 já ted koupila tátovi k narozkám vysílačky - měl radost, jak malej a pak mě celou oslavu nutil chodit na půdu, abychom to vyzkoušeli 😀 😀

daja.w
20. črc 2009

hele já si říkám pokud se nelíbím taková jaká jsu tak maj smůlu 😀 a jinak by mě maximálně pomohla celá plastika ksichtu a tolik peněz za to nedám 😀

daja.w
20. črc 2009

no a fungují 😀 mají radost zkaždé kravinky 😀

olasek
20. črc 2009

😀 😀 to plastika už je moc - víš jak dopadl Michael

daja.w
20. črc 2009

no až tak do extrému bych nešla 😀

olasek
20. črc 2009

to já taky né, to si nechám radši na ksicht naplácat nějaký ty ovocný štávy dvakrát do roka a budu vřit, že jsem krásnější 😀 😀

olasek
20. črc 2009

a jak to vlastně ted vypadá s Kobli a Lenkou? nevíš, Dájo? a kdy se ty chystáš do druhého boje?

meduna
autor
20. črc 2009

jsem měla kapánek odmlku,přišla si sousedka pro klíče,docházela jsem jim vybírat poštu a zalévat kvítka.Takže jsem ani nečadila ani jsem neomdlela radostí 😀
Ahoj Olásku,to musela být sranda,jak tě táta nutil chcodit na půdu a mluvit do vysílačky 😀 😀