IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

koblichzek
29. črc 2009

Jé to je hezké 24 😵

Vždyť ti Ak mohla zkomplikovat další těhotenství!!!! No přejdem jinam. Jaké budeš mít šatičky - bílé, šampaň?

koblichzek
29. črc 2009

Ale, byla jsem hoďku. Ale zítra, to bue nářez. Hraje u ná Karlovarská Energie s rusákama.

svetruska
29. črc 2009

jj jsem pry mladatko 😵 😵 😵

liptonek
29. črc 2009

Ahojda holky...mám teď před sebou první IVF...začala jsem píchat gonal...a zítra mě čeká první kontrola. ...jak jste snašely všechny ty léky? a co samotnej odběr a transfer? mám se na něco připravit? 🙂

koblichzek
29. črc 2009

A jak dlouho jsi vdaná?

svetruska
29. črc 2009

rok 😉

dadous
29. črc 2009

😀 😀 dobrej nazev kapely 😀 😀
svet to jsi teda mladatko 😀

koblichzek
29. črc 2009

Liptonek - držím palečky. No tak já radši o odběru mluvit nebudu 😅
Ale léky snáším v poho, jen furt žeru 😀

svetruska
29. črc 2009

ona mi rikala ze jsem maldoucka a ze jeste ta postavicka tak ze uz takhle to bude pro telo "zahul" takze mi da rovnou i neschopenku ze na ni ma kazda hned narok ale u me ze by chtela abych se do prace uz nevratila i kdyby bylo vse v poradu ze radeji pro jistotu...

dadous
29. črc 2009

ahoj liptonku 😉 ničeho se neboj, u mě odběr i transfer proběhl v pohodě, jsem z toho měla děsnej strach 😉

koblichzek
29. črc 2009

dadoušku ty jsi super 😀 😀 😀

ak303
29. črc 2009

Budu v bílém, přítel chtěl bílou nevěstu. I když mají krásné šaty i šampaň,ale plním přání svého milého... 😅

koblichzek
29. črc 2009

Ak, stejně je jedno, jaké máš šaty, ale s kým k tomu oltáři jdeš 😉 😵

dadous
29. črc 2009

liptonku ja taky děsně žeru 😀 od začatku stimulky mam 5kilo nahoře 😝

koblichzek
29. črc 2009

Já mám nahoře taky asi 5kg a to ještě není konec 😀

dadous
29. črc 2009

já bych se taky vdavala, ale až splasknu 😀

svetruska
29. črc 2009

jj me neprisla svedkyne a kadernice mi poslala sms ze si to rozmyslela ze me neucese ☹ a manzel mi rekl, ze si me kuli ucesu nebere ze me miluje jaka jsem i po ranu neucesana a at si nekazim svuj princeznovsky den 😀

ak303
29. črc 2009

jj, já teda původně svatbu nechtěla, nebo aspoň jen se svědky, ale přítel chtěl rodinnou, takže nás bude do 20. Což teda zvládnu 😉

koblichzek
29. črc 2009

Jé dadoušku a bude svatba? 😉

svetruska
29. črc 2009

takze po tech injekcich nabirate jo? to je dobry to se hodi 😀

dadous
29. črc 2009

svet a sehnaly jste svědkyni?

koblichzek
29. črc 2009

Teda svet, svatba jak má být 😀 Jakto, že ti nepřišla svědkyně? 😕

dadous
29. črc 2009

kobli nevím, čekam až mě požada 😀 😀 no ja bych řekla že jsem začla nabírat až po stimulce

liptonek
29. črc 2009

kobli - no počkej, počkej.....🙂 ...řeknii 🙂 at vim, na co se mám připravit. Noo..z toho mám docela strach...žádnej hubenour nejsem..a nechci přibrat :D

koblichzek
29. črc 2009

Ale aby ses dočkala 😀 . Jinak ti to samozřejmě ze srdce přeju 😵
Ja přibrala první vlnu když jsem přestala kouřit, to je před 2,5 lety a druhoá vlna teď při stimulce. 😅

svetruska
29. črc 2009

jj ja se rozhodovala mezi 2 kamaradkami srdce mi rikalo jednu ale rozum druhou - vybrala jsem podle rozumu a ona mi zapomela jit vyzvednout svatebni saty ja ji za to servala ze je nezodpovedna / coz me snad kazda pochopi uz takhle to byli nervy/ a ona se urazila...takze mi to sradosti podepsala ma druha kamaradka ta co jsem volila srdickem 😀

liptonek
29. črc 2009

dadous a bolí to? 🙂 hlavně mám strach z toho transferu...když o tom budu vědět 🙂...jéééé holky nestrašte...nemůžu přibrat :D

koblichzek
29. črc 2009

Né lipotnku, o váhu nejde. Ale s nějakým kilem navíc myslím musíš počítat

svetruska
29. črc 2009

ja pocitam sup sem s nim 😀

koblichzek
29. črc 2009

Svet, hlavně že to dobře dopadlo 😔