IVF. Naděje, štěstí, ale i smutek. Jak vše zvládnout?

meduna
12. bře 2009

🙂 Ahoj je tady nejaka holka,ktera by chtala jen tak pokecat,poradit podporit se navzajem?

dadous
29. črc 2009

jo dajo ja tu taky budu mít příští tyden neteř 😉

dvojcata2
29. črc 2009

Tak Dadousku až budeš chtít poradit s kočárkem tak písni já poradím 🙂 🙂 🙂 a je tam jedno???
🙂

dadous
29. črc 2009

dvojče to se dozvím v patek ale davaly jsme dvě 😅 a kočarek už mam vybranej davno 😵 casual S4

daja.w
29. črc 2009

Dado tak dobrou nocinku 😉 a pozdravuj Medu 🙂 no já jdu plnit manželský povinosti konečně po týdnu už mám absťák ☹ 😀

dvojcata2
29. črc 2009

ten je super!!!Zatím ahojky 🙂

dadous
29. črc 2009

dajo tak hlavně nevzbudte malyho 😀 dobrou všem 😔

daja.w
29. črc 2009

neboj ten je vedle v pokoji tak pá 🙂

dvojcata2
29. črc 2009

koblichzek:Koukala jsem na tvou fotečku kdy jsi byla na KET???A jinak děkuju určitě budu informovat.Já už se těším i na ty injekce i když ty peníze to je hrůza ale co bych pro to neudělala že? 🙂

daja.w
30. črc 2009

Přeji krásný slunečný den 🙂

koblichzek
30. črc 2009

Ahojky, jen zdravím, dneska máme napilno v bufítku, ale já se budu šetřit, slubuju 😉 .

dvojče: na KETu jsem byla teď v pondělí, tu fotečku nám takhle dali, je to super. Už kdyby to nevyšlo, tak má člověk takovou zvláštní památku 🙂

Dadu jaký to bylo s medunkou? Pak musíš referovat, Ale já dnes nebudu. Až zítra a to ještě k večeru. A držím palečky na utz 😵 😵 😵 😵 😵 😵

daja.w
30. črc 2009

Ahojky holčiny 🙂 tak vidím že tu nikdo není ☹ Dada je s Medunkou a klábosí o stošest 😀 Kobli maká,ale musíš se šetřit 😉 tak opatrně 😉 🙂 Blaža asi v práci 🙂 Oli asi ještě maká a nebo odpočívá 😉 a jinak nevím kde jsou všichni 😕 my jsme byly na zahradě jen si opéct špekáčky a ted budem jukat na telku je tam dobrý film dnes 🙂 joooo a Dada jde zítra na utz tak držím moooooooooooooooc pěstičky aby tam byly oba dva prckové 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ak303
30. črc 2009

Zdravím Vás děvčata, tak jsem tady jen na skok. Před chvíli jsem dorazila z práce 😒

dadous
30. črc 2009

ahoj holčičky , hlasím se z vyletu 😉 stravily jsme s medunkou a s Romanem 7 hodin a bylo to moc bezva, oba jsou strašně mily lidičky, byly jsme na Hrubem rohozci pak na obídku a pak v Bozkovskych jeskyních 😉 strašně se nam to s dadoušem líbilo 😉 , hodím fotečku do alba 😉 a jdu dočítat 😀

daja.w
30. črc 2009

Ahoj Dado tak to je moc fajn že jste si to užily i počasí bylo skvělý ikdyž trošku víc vedro ale lepší než kdyby pršelo 😉

dadous
30. črc 2009

😀 😀 ahoj dajo, to jsem si moc nepočetla 😀

daja.w
30. črc 2009

no to ne tady celejden nikdo není 😀

dadous
30. črc 2009

no jo tak je hezky, tak co by jsme tu vysedavaly 😀 tak fotky budou až v neděli ☹ většinou fotil Roman a co nafotil dadouš, je nepoužitelny páč tam jsme z dalky 😠

daja.w
30. črc 2009

jé a já se tak těšila na fotečky ☹ 😉 no kdo si počká ten se dočká 😀

janysek70
30. črc 2009

Ahoj holky, Dadoušku zítra přeji krásný zážitek na UTZ a pěknou fotečku domů 😵 😵 😵 . Hned juknu, kolik tam těch broučků máš....

dadous
30. črc 2009

jéé jany kde ses toulala? 😅 moc děkuju
dajo vydrž Roman fakt fotil hodně, tam bude z čeho vybírat 😉 co prcek? už prdí do peřin?

janysek70
30. črc 2009

Já tu jsem skoro každý den, jen minulý jsem měla dovču, tak jsem vynechávala. Ale četla jsem tě s Marhul na čekatelkách a vím, že zítra máš velký den 🙂

liptonek
30. črc 2009

dobrý večer přeju 🙂

daja.w
30. črc 2009

Dado ještě neprdí do peřin dala jsem ho po obědě spát a chrápal až do 16.30 a to jsem ho ve tři budila a jen se otočil na bok a hajal dál 😀 tak ted babouní 😀 ale ještě chvilku no jak zkončí film tak jde do hajan 😉

dadous
30. črc 2009

ahoj lip, pěkna fotka 😀
aha jany a jak to vypada s tebou?

dadous
30. črc 2009

no jo dajo to ho nesmíš davat odpo spat 😀

janysek70
30. črc 2009

Já jedu 5.8. do Plzně na výsledky imuna a pak uvidím, zda budu moci jít hned na KET nebo na něco přijdou. Nyní mám mrchu a tak bych ráda příští cyklus šla zabojovat, uvidíme...., už chci taky držet plod 🙂

liptonek
30. črc 2009

dado - chichi...aspon neco:D dado, myslíš, že neva, když si vezmu nějakej prášek na hlavu. Celej den mě třeští hlava. Asi vedlejší účinek gonalu - aspon to píšou na letáku. JInak jsem dnes byla na kontrole...a v uterý se jde na OPU 🙂

janysek70
30. črc 2009

Dajo, jakého malého, zase hlídáš jako minule???

dadous
30. črc 2009

😀 jo jany je to super, tak se snaž 😉 teda zatím je to super, když člověku nic není 😀
no holčičky jdu se natahnout, jsem KO 😝 zítra se nahlasím zas až navečer, tak se mějte moc hezky 😵

janysek70
30. črc 2009

Dobrou noc a zítra pravou Štěpánku, pravou 😵